💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 668
  • 1 662
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 796
Благодаря за новата тема!

Гласувах за Катерина. Вече няколко пъти казах, че предпочитам нейната  необуздана откровеност, пред доброто възпитание и задкулисните игри на сестра й. Тя може да не спечели, но според мен ще спечели от шоуто в личен план - родителите й ще преосмислят малко отношението си, а и тя ще престане да се подценява и да смята,че е "първата палачинка".
Ако трябва да се правя на психолог, смятам че в семейството им има доста поза и лицемерие. Възпитавани са да се стремят да се харесват и  да бъдат добре приети от обществото. По същия начин им е вменено и някакво лигаво поведение на сестринска обич. Йоанна съвсем не е толкова невинна и добра и мисля, че предаването ще отвори малко очите на хората около тях.

Гледах канала на Йоанна - изглежда по симпатична с пусната коса. А пък в едно от видеата има спойлер
Скрит текст:
Казва, че е в САЩ и много се чуди дали да се прибира за финала и още не е решила, ако беше финалист - едва ли щеше да се чуди!

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Мерси за новата тема,Смайли!Разкошна,както винаги!
С глас се смея на колажа.Sweat Smile

И аз гласувах с последната опция.Но,ако трябваше да избирам една от двете сестри,Катя ми е по-малкото зло.

# 47
  • Мнения: 12 400
Благодаря за темата, чудесна е!

В анкетата направо не знам как да гласувам. Да речем, че Катя по-малко ми пречи. Но да им симпатизирам -тежка задача Grinning

# 48
  • Мнения: 1 882
Прекрасна тема, Смайли.
Следя Влади в ИГ. Според това, което знам за жандармеристите, те обучени така, че да не влизат в конфликти заради агресори. Затова Влади нищо не му каза. Поне така смятам аз.

# 49
  • Мнения: 5 676
За Катя има най-противоречиви коментари, от: много е готина, страшно ми харесва, до: ужасна, не я слуша главата.
За мен лошото е, че двете със сестра й са се вкарали в този сценарий и двете не показват истинските си лица.

# 50
  • Мнения: 1 839
Нито една не харесвам, но от двете Йоанна е по-малко дразнеща, защото си ограничава кофти изявите предимно до сценарият насаме с камерата. И със съботажите е по-добър съотборник от Катя, която докарва всички около себе си до нервен срив.

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 243
Аз пък гласувах и за двете. Предпочитам ги пред Тодоровци, Вайсове,Симони...

# 52
  • earth
  • Мнения: 1 334
Това маи стана Игри на пъзели

Ако тези пъзели са талкова трудни, че повечето участници се забиват в тях с часове, физическата част от състезанията, където разликите са секунди, се обезмислят. 

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 131
До като се ровех в интернет Катя ми излезе като водеща йога в един център в София.  Как пък не се намери във форума нейн клиент. Би ми било интересно да я видя в нейната среда, защото тази определено не е нейната.  Харесва ми хъса с който играе , но това непрекъснато търсене на конфликта  ми идва в повече.
Познавам и други мъже като Влади , които не обичат конфликти и се опитват да ги избягват и това категорично не ги прави мишки.  Странно нещо са някой жени. Вайс бил агресивен, прост , а когато Влади не му влезе в тона го наричат мишка.

# 54
  • Мнения: 9 700
Това маи стана Игри на пъзели

Ако тези пъзели са талкова трудни, че повечето участници се забиват в тях с часове, физическата част от състезанията, където разликите са секунди, се обезмислят.  

На повечето от участниците имам чувството,че и Лего за 8-10 годишни да им дадеш нищо няма да наредят и с него.

# 55
  • Мнения: 20 157
Благодаря за новата тема.
Във Фейсбук ми излезе това, веднага ми заприлича на Йоана:

# 56
  • София
  • Мнения: 12 394
Благодаря за темата!
Гласувах за Екатерина. Харесва ми в игрите, поведението ѝ ми е безразлично. Йоана като вземе думата и ме изнервя. Дори не я слушам какво говори.
Продължавам да съм за Милен. В което и племе да отиде да играе, го подкрепям напълно. Надявам се той да е големия победител.

# 57
  • Мнения: 1 073
Нито една, не ми е приятна.Но това не значи , че нямат своите попадения, нито че ги мисля за слаби играчи.

# 58
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Още една чудесна снимка на Димо.



Чудомир, като се усмихне, е симпатичен.

# 59
  • earth
  • Мнения: 1 334
Това маи стана Игри на пъзели

Ако тези пъзели са талкова трудни, че повечето участници се забиват в тях с часове, физическата част от състезанията, където разликите са секунди, се обезмислят.  

На повечето от участниците имам чувството,че и Лего за 8-10 годишни да им дадеш нищо няма да наредят и с него.

Така е, ама те нали са ги изпитвали предварително и занаят що струват. Да бяха избрали от детския магазин нещо за тяхното ниво.

Общи условия

Активация на акаунт