Февруарски Мами 2021 Тема III

  • 31 199
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Скарлет, като от някой филм си излязла Simple Smile много ме радваш как изживява и си създаваш сама поводи и празници :* дори, честно казано, малко ти завиждам ( съвсем чисто) за цялата енергия и ентусиазъм! Давай само така!!! :*

# 691
  • East Coast
  • Мнения: 333
skk007 Благодаря ти много!  Kissing Face
Права си, че съм излязла от филм. От филма Титаник. Може да ме видите накрая, когато потапям кораба Laughing Laughing

Аз енергия имам, сили нямам. Като постоя час права и кръста не ми издържа.

# 692
  • Мнения: 130
Скарлет  страхотни неща си взела,  много ми харесаха. Аз мислех да си купя някакво одеалце още, но вчера ми казаха  че са ми пратили от Италия. Една приятелка само ми се кара, че всичко съм накупувала, та не останало какви подаръци да купят.

# 693
  • София
  • Мнения: 6 010
Дай да видим де, и на мен ми е интересно Simple Smile Подаръчетата изглеждат супер! Тук не се прави бейби шауър, но аз си чакам погачата с нетърпение. Мисля да я направя малко по-късно и да е през април, че да сме на голямата тераса навън. Предния път още преди да родя си бях поръчала цялата украса и мисля и сега така да направя.

Аз хубаво се похвалих с комплекта за изписване и днес ми дойде един колет от близки роднини от Англия и вътре ме изненадаха със страхотни неща за бебето. Едното е супер сладко комплектче и вече се чудя с кое да го изпишем бебето Simple Smile

Иначе аз ще ходя на ОГТТ тия дни, че бях на ендокринолог онзи ден и има съмнение за инсулинова резистентност при мен. Други оплаквания нямам сега откакто малкия се обърна и вече не е седалищно.

# 694
  • Мнения: 828
Охх, само аз ли хич не съм по такива неща.. Като чуя погача за 40 дни и ми призлява 😀 даже свекито ми се обиди, че не искам украса вкъщи след изписването .. и че не желая да ме снима пред елхата как си държа корема 😀😀😀

# 695
  • Мнения: 130
Лаленце, много добра идея да се направи по късно навън,че с тия вируси не ми се ще да се събират много хора в къщи. От къде си поръчваш украса?

# 696
  • Мнения: 3 166
Охх, само аз ли хич не съм по такива неща.. Като чуя погача за 40 дни и ми призлява 😀 даже свекито ми се обиди, че не искам украса вкъщи след изписването .. и че не желая да ме снима пред елхата как си държа корема 😀😀😀
Не си само ти. Догодина или по догодина /зависи от вируса и как ще е с бебо/ се планира уж да вдигаме сватбата с ММ и от сега тръпна по организацията. Хич не ми се занимава. Май съм темерут, не ми се събират хора...

# 697
  • Мнения: 471
На мен много ми се събира с хора, тази изолация ми идва в повече. ММ има рожден ден в неделя и само го навивам да поканим гости, съзнавайки, че не е най-доброто решение. За капак ще вали, можеше на обяд навън да се съберем...ще потърпим малко докато поне намалеят малко случаите, че не при всеки минава лесно и на мен не ми се иска сама да се навирам между шамарите...

# 698
  • Мнения: 77
И на нас не ни се отразява леко потискаща изолацията, не сме се срещали с приятели отдавна. Но вече имаме няколко приятели с коронавирус. Не знам по празниците как ще се събираме, имаме и роднини, които в момента карат вируса и се влошават.
Скарлет, много сладко гащеризонче. Аз използвах промоциите от черния петък и си накупих доста неща за бебето Blue Heart
Мъжът ми недоволства, че трябва да изчакам роднините да ни подарят и те нещо Sweat Smile Но все пак ми е първо бебе и страшно ми харесва да се занимавам с неговите покупки Sweat Smile  Sweat Smile  Sweat Smile

Да се похваля, сред любимите ми покупки са бебешкия дневник, едно много меко синьо одеялце и музикална въртележка за кошара.



Избрала съм гинеколог за раждане, който е различен от следящия. Остава следващото по важност - да изберем банка за стволови клетки.
И накрая да споделя нещо, което ме тревожи. Вчера ми откриха разширени вени в интимната облат Sad . Питах има ли опасност при нормално раждане и докторката каза само, че можело да се разкъсат, но след това да ще се възстановят. Не ми обясни нищо повече, а аз не мога да намеря подробна информация за това състояние. Още не съм го обсъдила с гинекологът, при когото ще родя. Има ли някоя от вас с подобен проблем? И също така се чудя дали секциото носи по-малък риск за мен в такъв случай.

# 699
  • Мнения: 130
Много сладки неща си взела. На мен на единия крак ми излезе една огромна вена преди няколко дни,но за такива като при теб не бях чувала
Скрит текст:
И на нас не ни се отразява леко потискаща изолацията, не сме се срещали с приятели отдавна. Но вече имаме няколко приятели с коронавирус. Не знам по празниците как ще се събираме, имаме и роднини, които в момента карат вируса и се влошават.
Скарлет, много сладко гащеризонче. Аз използвах промоциите от черния петък и си накупих доста неща за бебето Blue Heart
Мъжът ми недоволства, че трябва да изчакам роднините да ни подарят и те нещо Sweat Smile Но все пак ми е първо бебе и страшно ми харесва да се занимавам с неговите покупки Sweat Smile  Sweat Smile  Sweat Smile

Да се похваля, сред любимите ми покупки са бебешкия дневник, едно много меко синьо одеялце и музикална въртележка за кошара.



Избрала съм гинеколог за раждане, който е различен от следящия. Остава следващото по важност - да изберем банка за стволови клетки.
И накрая да споделя нещо, което ме тревожи. Вчера ми откриха разширени вени в интимната облат Sad . Питах има ли опасност при нормално раждане и докторката каза само, че можело да се разкъсат, но след това да ще се възстановят. Не ми обясни нищо повече, а аз не мога да намеря подробна информация за това състояние. Още не съм го обсъдила с гинекологът, при когото ще родя. Има ли някоя от вас с подобен проблем? И също така се чудя дали секциото носи по-малък риск за мен в такъв случай.

Последна редакция: пт, 11 дек 2020, 12:18 от AnMary

# 700
  • София
  • Мнения: 6 010
За съжаление е често срещано явление бременните да получат разширени вени. Обсъди го със съдов хирург, най-вероятно ще те накарат да раждаш с компресиращи чорапи, които поддържат вените. Правила ли си изследвания за тромбофилия?

# 701
  • Мнения: 77
Tedi-p-i благодаря 😊
Госпожа Лаленце, гинеколожката ми ги видя по вулвата по време на гинекологичния преглед. Иначе нямам никакви по краката. Това евентуално разкъсване на разширени вени по време на раждането ме тревожи. Щом са по интимните части пак ли трябва да се консултирам със съдов хирург?

# 702
  • София
  • Мнения: 6 010
Да, той съдовия хирург си гледа вените навсякъде по тялото. Иначе това с чорапите пак е приложимо за теб. Консултирай се наистина за да си спокойна.

# 703
  • София
  • Мнения: 522
Здравейте прекрасни мамчета! Моля, някоя от вас, която е във фейсбук групата да ми пише, тъй като имам желание да се включа Simple Smile Аз съм с термин 30.01, но със сигурност ще ми е полезно да участвам и при февруарските мами. По скоро няма да имам физическа възможност за активност във форума, че вече имам едно прекрасно февруарче 2018, но ви желая леко раждане и много хубави моменти занапред!

# 704
  • Мнения: 3 166
Има фейсбук група - и аз искам там. Kissing Face

Общи условия

Активация на акаунт