Утре сме на ясла

  • 1 752
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
И моето момиченце днес тръгна на ясла! И право да ви кажа свило ми се е сърцето само си поглеждам часовника не стана ли време да ходя да си я прибера..... Rolling Eyes Embarassed
Ох и аз сум така ooooh!
Толко ми е нерво,4е ми иде да ида още сега да си го видя Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 1 980
И нашата Яна от днес е на ясла. Не плака като отидохме, помаха ни за чао, но това не пречи на мен всичко да ми е свито. Ще разказвам пак като си я взема обратно.

# 17
  • Мнения: 2 657
Хайде докладвайте вси4ки после Wink
Хайде аз из4езвам малко пред блока и после към яслата,4е не ме свърта в къщи Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 2 164
Разкажете как мина първият ден.
Емма е от 01.10. на ясла, а на мен сърцето ми се е свило още отсега и ми е толкова мъчно...  Sad

# 19
  • София/Благоевград
  • Мнения: 363
Днес за първи път водих моето момче на ясла. Отидохме, обух му пантофките, влезе при децата и и изобщо не му направи впечатление, че аз оставам от вън. Останах спокойна, прибрах се вкъщи и докато изчистих и прострях едно пране и дойде време да си го взема. Като отидох да го взема обаче сестрите доста ме ядосаха. Детето било много непослушно и голям инат, досега такова дете не били виждали :: Не искал да яде, не си играел с другите деца, даже вода не искал...Все искал да отваря вратата и да излиза навън. Трябвало да му говоря вкъщи, че иначе нямало да стане нищо :: Едва ли не как съм могла да им заведа такова невъзпитано дете. При толкова деца един ден можело да не го видят как е избягал навън #Crazy Просто нямам думи, едвам се стърпях да не им отговоря какво мисля....Иначе детето си е спокойно и в момента даже спи. Не ми изглеждаше да е плакал много но явно са му се карали, а той като му се скараш се амбицира още повече да стане неговата...Не знам какво ще правим....Дано през следващите дни а се държи по-добре и сестрите да не ми говорят глупости, че ще трябва да търся друга ясла.

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 272
Прибрахме се с Гого и вече заспа даже. Сутринта ревна като го оставях в яслата, но бързо се е успокоил. Лелите казаха, че е бил от отличниците - играл си е, седял на гърнето известно време, но нищо не свършил и си изял обяда. Като ме видя - ревна пак, но това му е обичайната реакция. И друг път го е правил, като не ме е виждал известно време. Утре сигурно пак ще реве като го оставям, но ще свикне  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 281
Сутринта беше толкова залисан в новата обстановка, децата и играчките, че не разбра че съм тръгнала. Но и после не е плакал. Като отидох да си го взема в 11.30ч той седеше в средата на стаята и си играеше кротко. Сестрата каза - "изобщо не му чухме гласа и съм много доволна от него". Ей,  Flutter направо се надух като гайда! Joy  Joy Joy
Радвам се, че му е било интересно, но се притеснявам дали като разбере, че всеки ден ще го водя там няма да започне да протестира...
Ами това е, утре пак ще има "доклад"
 Hug

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 175
Мами и при нас мина много добре  smile3521 пу-пу-пу да не ни е уроки
Пожелавам на нас и на вас все такива безоблачни яслени дни  Mr. Green
Моята щерка даже не искаше да си ходи!  hahaha
Остава само болестите да преборим  Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 1 980
Нашата Яна не била плакала много, но паднала и си ударила главата. Утре ще видим... Дано да свикне по-бързо. Лошото е, че сега в групата са две-три деца, защото ще се събират няколко седмици, понеже са за първи път всички. Ако имаше повече деца съм сигурна, че щеше да свикне по-бързо.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 175
Нашата Яна не била плакала много, но паднала и си ударила главата. Утре ще видим... Дано да свикне по-бързо. Лошото е, че сега в групата са две-три деца, защото ще се събират няколко седмици, понеже са за първи път всички. Ако имаше повече деца съм сигурна, че щеше да свикне по-бързо.
Милата кукличка, не е ли много малка за ясла?   love001

# 25
  • Мнения: 2 657
Аз полегнах одеве с детенце,понеже спах само 5 4аса тази нощ Confused

Запо4вам с разказванията.След като съм си тръгнала детенце поревало малко и се потръшкало,но после бил много кротък.Закусвал сутринта и аз,като отидох наобяд той ядеше GrinningКато ми го изведе лелката,така се нажали и като се разписка и зарева с едно мамооооо Cryси поревахме и двамата.През цялото време се носихме до вкъщи и така силно ме е гушкал милият,4е сърцето ми се скъса SadОстанах и с отрицателни реакции #Cussing outДокато 4аках една баба дойде,защото и се бяха обадили,4е моми4енцето е с температура и суполи,а тя най-нагло заяви,4е знае #CrazyНе мога да си обясня,какви са тези хора,та си пускат децата болни при другите деца #2gunfireМоля се само да не се разболяваме в близките седмици,4е ми писна от антибиотици #Cussing outЩе такав скандал ще заформя,4е ще се 4удят от къде им е дошло #2gunfireИ друго ми направи впе4атление,4е май не ги извеждат Twisted Evil
Това е за сега от нас,ще видим утре как ще е Cry

# 26
  • Мнения: 465
Вие утре,ние другия понеделник-с разликата че моята Никол е на 6 месеца..и още не желае винаги да заспива сама в креватчето си.Добре ,че ще бъдат само 2 бебки под 1 година-другите 6 деца са между 2 и 3 години.Ходих ,гледах , но за другия понеделник съм се запасила с валерян.Ще я водя само 3 дни по 6 часа-с доста объркани чувства съм.Америка.
 Cry

# 27
  • Мнения: 2 657
Олеее,колко е малка Cry

# 28
  • Мнения: 62
ние сме на яслата от следващия понеделник,
досега бях спокойна,но като чета какво става с вас и децата направо
ми се сви сърцето и незнам как ще го преживея Sad,
тя обича с други деца да си играе,
ама знам ли я как ще реагира newsm78,
ще разказвам как сме се справили,
стискайте палци да няма много рев Whistling

# 29
  • Мнения: 2 657
Оф пак ми се сви сърцето като си оставих дреб4о в яслата CryМалко помрънка,но в4ера цял слетобяд викаше ''деца'' и аз му обясних,4е е искал при децата и да не пла4е,4е децата са вътре и го 4акат.С такава уусмивка улетя вътре и докато аз бях там,не му 4ух гласа.Дано и занапред да е така Praynig
Лелките ми го похвалиха,4е говорел много Crazyи ми се вдигна саму4увствието Whistling

Общи условия

Активация на акаунт