Идва вече есента, нека да е бебеносна тя! 11.09 - 17.09

  • 10 943
  • 329
  •   1
Отговори
# 15
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Добро утро момичета дано седмичката наистина е бебе-носна ....тука си е  вече и Миа та да води статистиките .......

Има ли гладнички сред вас аз тази сутрин се събудих с вълчи глад за праскови и банани та сега и на вас ви пускам една плодова почерпка

Нарния успешен първи работен ден , само спокойно колкото по-малко адреналин толкова по-добре .........
Мила Послапалнке за твоята загуба много съжалявам  Sad ....дано скоро нещата се променят и отново ни зарадваш  Hug
Лейличка  честит ти първокласник мелеее кога ние бяхме в 1 клас  Wink

# 16
  • Мнения: 560
Хей, Ивалексче, добро утро, мила бремелинке Heart Eyes Hug На плодове ми налиташ ти, а Mr. Green
Ти си страшен спец по рисунките, много са хубави:D Тази русалка, която ми изпрати си я сложих като скринсейвър на компа Grinning Благодаря Grinning
А, иначе, с удоволствие ще водя статистиката, нЕма проблеми Mr. Green Ама много го удрям на чувства и им губя бройката по нЕкое време Mr. Green Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Поспаланке, много съжалявам за случилото се Sad Дано го преодолееш бързо и скоро пак да ни се похвалиш!
На всички, които ми честитиха за първокласника - благодаря Simple Smile въпреки, че има още няколко дни до първия учебен ден.
Някой тук спомена за възраст 32 години... newsm78 Я се стегнете, момичета. Какво й е на възрастта? Аз съм на 33 г. и с оптимизъм си чакам моята къдрокоса кукличка Grinning
Руми, стискам палци за положителен тест, когато и да решиш да го направиш Peace
Ивалекс, мерси за почерпката!

# 18
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен   bouquet
Аз няма с какво да се похваля и този месец М. не ме пропусна Sad но ве4е като 4е ли не ми е толкова гадно  Rolling Eyes Някак си взех да свиквам с мисълта 4е и този пут ни6то не е станало  Sad
Но за разлика от мен на скъпия му става все по-кофти...направо като се сетя и  newsm45 newsm45
На вси4ки стискам палци скоро да зарадвате наи-оби4аните от вас същества  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 701
ivalex, аз пък как не се понасям с прасковите ... ужас! Ти що можеш хапвай витаминчета! Ама виж с банани не съм пробвала. Ще си купя като изляза по-късно! Simple Smile
Mia_28, за работа мисля, защото искам пак да съм сед хора и да върша нещо. Една такава безполезна се чувствам сега ... Поне корема ми да растеше пък той ...
Ах, lea , какава носталгия ме обхвана само! Simple Smile
Аз много добре си спомням моя първи учебен ден. Беше с духова музика, батковци с калпаци, бели ръкавици и знамена, цветя и балони и мама и татко ми махаха! Simple Smile Моите мама и татко бях най-красивите... Ох, пусти хормони - просълзих се! Толкова хубаво беше! Simple Smile *подсмрък*

# 20
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Лейличка, тука чешките първокласници миличките тръгват от 01.09 и е голяма смехория като видиш как смело носят чантите ама от онези готините твърдите целите в рисунки и закопчалки ........само ме е яд че ги карат така  рано да ходят 7.00 часа вече почват защото повечето родители са на работа от 6.00 ......... струва ми се малко пресилено занимания от 7.00 ... ама ние тука сме в планината та поне зимата като се стъмни в 15.00 са дома по-рано ..

Мия ти си спец по-статистиките я не скромичи  Hug

А на Румито  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover дано  EFP

# 21
  • Мнения: 264
Здравейте мили момичета  Hug. Честита нова седмичка и нека да бъде изпълнена само с положителни тесчета и положителни емоции Simple Smile.

Narnia много хубаво заглавие си измислила Simple Smile.Честита ти нова работа и нека ти тръгне по вода.Само хубави неща ти пожелавам.
Denisi горе главата мила Hug.Не губи кураж,рано или късно ще се случи  bouquet
Megita успех ти пожелавам на теб,а то не се знае току виж чудото да е станало Simple Smile.
Rumi как издържаш бе жена? Simple Smile.Хайде прави теста и се похвали с хубавата новина,че и нас да ни заразиш.Стискам ти палци найстина да се похвалиш с така мечтаните две чертички Hug.
Поспаланке съжалявам за случилото се.Пожелавам ти много скоро да се похвалиш и всичко да бъде наред.Гледай напред и знай,че лошото е останало в миналото.  bouquet.
Хубав и успешен ден пожелавам на всички,повече усмивки и само положителни емоции Hug

# 22
  • Мнения: 448
Ама аз тъкмо си бях направила план за 14-ти и вие сега ме карате да изтичам до аптеката Grinning
Някакси топло и много мило ми стана как ме подкрепяте и чакате с мен, благодаря ви от сърце  bouquet
Да ходя ли за теееест???

# 23
  • Мнения: 456
Добро утро и от мен!  bye

И тук искам многооо да ви благодаря за милите пожелания!!!  newsm24 Two Hearts И специални благодарности на MEGI за това че пусна темичка само за мен!  lovekiss
Аз имах страхотен уикенд. В събота на рождения ми ден, прекрасни червени рози украсяваха целия ни дом.  Flowers Rose Обожавам цветята и много им се радвах. Цял ден прекарахме в зоопарка в Цюрих.  #Milti Супер изкарахме, но снимки ще кача утре. А вчера имахме гости на обяд и следобеда ходихме на цирк!!!  #Milti От 10 години не бях стъпвала на цирк и много се радвах.. като малко дете подскачах.... И вечерта пак имахме гости и изкарахме много весело. И двете вечери пийнахме доста вино с мъжлето....  Wine Glass

Нарния, супер заглавие, дано да донесе много положителни тестове и се компенсираме за миналата седмица... Успех утре и дано това да е работата която те кара всяка сутрин да се усмихваш!  Wink
Поспаланка, съжалявам за това което си преживяла. Много късмет и  щастие ти желая!  Hug
lea, дано тази седмица я запомниш като една много вълнуваща и пълна с усмивки седмица!  thumbsup
Ивалексче, мерси за почерпката!  Peace

На НЕчакащите, дано да не дочакате 8 месеца!  newsm32
На олелилите се, прегръщам ти силно и успех този месец!  Flowers Four Leaf Clover
На бебеправещите, хммм, вие си знаете - много любов и страстни вечери!  Two Hearts

Лек ден милички!!!  newsm51

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Хелоу и от мен! Аз съм с лелка от преди час. Много странно, за втори пореден месец ми идва на 39-ти ден, при обичайно 32 дни  newsm78 И то защото май овулацията ми е по-късно. Както и да е, това е чудесна новина за мен, защото ми изтече "карантината"  Party Мятам презервативите през терасата и каквото Господ каже  Flutter

Весела и бебеносна седмичка!

# 25
  • Мнения: 498
Здравейте и от мен , как сте милички - много студено нещо - но е добре , че повече ще се гушкаме :luvbed
Мила Мегита   надеждата умира последна , а Телец е страшна зодия  Naughty Дано си го уцелила - никакви отказвания да не чувам #2gunfire
Нарния - нова работа - нов късмет .  Човек има нужда от промяна - Дано колектива да е готин - така и работа ще върви Wink
Посполанке - знам , че е трудно , но ще се справиш - горе главата и повече Късмет от сега на сетне.
Мия
- Я ? Може би ти виждам корема по- голям Heart Eyes
Ели - така ми се ходи и на мен на цирк , ама няма време Whistling Пуста работа, и домакинство , НО
Вчера ходихме до Боровец и - Умряхме от студ разбира се , защото романтиците хукнахме с лифта да се возим - направо ми настръхна козината. Но си беше хубаво и после такава курбан чорба изядох в една кръчма , до камината  newsm41 , независимо от студа - бях щастлива , че сме заедно.
Пожелавам на всички Ви да изпитате това прекрасно чувство.
А до колкото  luvbed, не го забравих тия дни и както някой беше споменал за циганите дето по три пъти на ден... та и аз така Embarassed до два дни и ову , днес пуснах FSH  и естрадиол ... и чакам да видя .
Луди сме жените Joy
Приятен ден милички и Късмет на Всички в техния стремеж Hug

# 26
  • Мнения: 560
Магдалинче, вие бая сте се потрудили, мила Mr. Green Сигурно щото е било хладничко, та да се постоплите Mr. Green Laughing
А мойто коремче верно порасна, ама от ядене, не от друго, за съжаление Sad Ама нищо де, работим и ние като циганите по въпроса Rolling Eyes Embarassed

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро, момичета  bouquet!Желая ви една чудесна седмица, пълна само с добри новини Peace!
Ауууу, докато си изпия кафето и сте навъртяли две странички...Сега карам подред и дано не изпусна някого...
Нарниа - успех на новата работа - размажи ги Wink!
Мегита, и аз като другите да си кажа - никакво пазене и сметки - то да стане, пък после ще му мислите Simple Smile!
Руми, ти още ли си тука?Я марш в аптеката,че ме сърбят ръчичките за честитки Laughing!
Ивалекс, как сте вие двамата?Надявам се - прекрасно Heart Eyes!
Дидиди - успех този месец Praynig!
Светли - радвам се,че падна карантината!Моля се скоро да се похвалиш и този път наистина,  ама наистина всичко да е наред Praynig!!!
Леа, хихихи, и аз скоро ще чукна 32 - обаче пък се чувстваме на 22, нали hahaha?Аз няма още да ти честитя първокласника, но ще ти кажа,че като даскалица се вълнувам на всеки 15 септември,а като дойде време за моя сигурно няма да съм с всичкия си...и...айде, Дядо Боже почнал да раздава куклите... Mr. Green
Елфче, радвам се за чудесните емоции!Чакаме снимки и...ти си знаеш Praynig!
 Поспаланке - Hug !Смело напред - соро ще изгрее слънце и  нашата улица Peace!

За разлика от карантината на Светлито нашата не е свалена още, но поне сме по-добре - няма температура и нови пъпки, а старите почнаха да погарят...обаче направо не ми се вярва,че ще изчезнат съвсем...
Вчера си дойде от Испания след цели 3 години деверът ми/по-малкият брат на мъжа ми/ и на летището остана като треснат - не можа да ме познае - "Леле, вика, ти си се стопила!Станала си страхотна мацка!" при което направо литнах в облаците Crazy...По-късно в колата вика - айде, време е Калоян да има братче/той не знае за аборта ми/.Учудих се,колко спокойно приех думите му,изобщо не се натъжих - ето, всичко се изболява, вярно, остава следа, но когато силно вярваш в щастливия край малките камъчета по пътя нямат значение /Поспаланке, това е и за теб, мила/...та така - идват топли есенни дни, дано заедно с капещите листа на дърветата "окапамем" всички от този форум Praynig!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 391
Благодаря ви момичета за подкрепата... Hug Дано всички да ни споходи щастието да гушкаме бебенца! Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 448
Съжалявам, отрицателен ми е теста Cry

Общи условия

Активация на акаунт