Августовски бебета 2020 ! Тема 3

  • 17 910
  • 744
  •   1
Отговори

Анкета

На какъв вид захранване се спряхте за вашето бебче?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 23 ное 2020, 21:31

# 690
  • Мнения: 737
Мами вие давате ли нещо да зъбки. Много ни мъчат зъбките и се чудя кога да започна да давам. На другите деца давах прахчета teetha тогава ми ги носиха от Англия, та сега направо мога да си ги купя. Гледам обаче има много голямо разнообразие сега и се чудя дали да не пробвам нещо друго.

# 691
  • Мнения: 1 120
Момичета да задам един не много умен въпрос - на моят младеж му пада косата, яко оплешивя отгоре, но това, което ме тревожи е, че постоянно ръцете са му на главата, мокри от смученето - редува - на главата - в устата и обратно, така  100% е изял половината си паднала коса, та се чудя това може ли да създаде проблеми, тъй като явно нищо не мога да направя за да го предотвратя. На вашите бебоци падат ли им косичките? И още един въпрос - като ги слагате по коремче отпускат ли юмручета, т.е пръстчетата разперени ли са на постелката? Моето се подпира на юмруци все още Sad
И моят обича да си я дърпа и гали. Редовно  намирам косата му в памперса. Не мисля, че е проблем.
За зъбки давам на каката мама натура Дентокинд, много й помагат. В момента избиват кучешки и много я успокояват хапчетата.

# 692
  • Мнения: 7 898
Днес времето беше прекрасно и си направихме една дъъълга разходка с малкия и баща му.
Срещнахме и племенника с баба си и дядо си, та и с него се разходихме, събирахме листа и си правихме снимки.
Антонио беше много послушен, а сега си спинка блажено до мен.
За първи път заспа толкова лесно вечерта.
През деня обаче също си спа спокойно и явно това си оказва влияние.

И при нас беше слънчево и като излязох в 11 се прибрахме в 1, като моя през цялото време дремеше или гледаше блаженно. Прибрахме се а той продължи да дреме до 3.30.  Мислех си че понеже е спал много ще заспи по- късно, но както обикновено в 6.30 беше дълбоко заспал. Не си дояде дори
млекото и сега в 10.30 стана да яде.

# 693
  • Мнения: 4 144
В нашата двойка Мама-Бебе този с окапващата коса е само Мама. Беба е като с перушинка от горе.
И при нас съм забелязала, че когато е сравнително спокойна през деня, така е и през нощта. Просто  си е починала, а не изнервена от всичко.
От 3 дни успешно се приспиваме с раница (за което рамената са ми благодарни), но събуждането в нея е кошмарно. Рев, опъване, пищене, докато не я изкарам. Нормално ли е, дали ще свикне по нататък?

# 694
  • Мнения: 2 004
За мамите с проблем с косите, в нотино са пуснали код за 25% намаление на избрани марки.
Пуснах си една стабилна поръчка с продукти на Керастас, които са вълшебни за косата ми.
Не че ви подстрекавам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 695
  • Мнения: 243
В нашата двойка Мама-Бебе този с окапващата коса е само Мама. Беба е като с перушинка от горе.
И при нас съм забелязала, че когато е сравнително спокойна през деня, така е и през нощта. Просто  си е починала, а не изнервена от всичко.
От 3 дни успешно се приспиваме с раница (за което рамената са ми благодарни), но събуждането в нея е кошмарно. Рев, опъване, пищене, докато не я изкарам. Нормално ли е, дали ще свикне по нататък?

БониБон и при нас е така събуждането в раницата. Цялото ми деколте е изподрано, рита, блъска, пищи, а напоследък започна да го прави и като я слагам в раницата и ако не и се спи много просто не се получава.

# 696
  • Мнения: 1 560
Вие с какви раници сте и откога ги ползвате? Тази седмица мисля да отидем на консултация за раничка, слингът не ми е много удобен, особено за слагане.

# 697
  • Мнения: 7 898
С никаква Simple Smile. Така и не свикна.

# 698
  • Мнения: 854
Вие с какви раници сте и откога ги ползвате? Тази седмица мисля да отидем на консултация за раничка, слингът не ми е много удобен, особено за слагане.
Tula free to grow.
Пробвах с еластичен слинг, слинг caboo, но от раницата съм най - доволна. Слагам бебка вътре и не мърда, харесва й. Но заради гадния рефлукс, повръща във всякакъв вид носилка.

# 699
  • Мнения: 243
Вие с какви раници сте и откога ги ползвате? Тази седмица мисля да отидем на консултация за раничка, слингът не ми е много удобен, особено за слагане.

Ние сме с Ергобейби омни 360. Доста по тежка и твърда е от Тула, но презрамките са по - удобни за човек като мен с по - къс торс и има уплътнение на кръста. Но най - добре е да се премерят няколко вида, за да видиш кое ще ти е най - удобно.

# 700
  • Мнения: 1 355
Ергономичните раници не са ли препоръчителни за по-големи бебчета, аз лично все още не бих сложила чудовището в такава. Взех си мей тай слинг Love & Carry (доста по-бюджетни са като цена, отколкото останалите за по 200-300 лева, така и не разбрах какво толкова обуславя тази цена) и беба е много щастлива вътре. И за по-нататък взех ергономична раница на Гусльонок (те също са на добра цена).

# 701
  • Мнения: 620
Вие с какви раници сте и откога ги ползвате? Тази седмица мисля да отидем на консултация за раничка, слингът не ми е много удобен, особено за слагане.

Слингът, който ползваме е с по-твърдо на гръбчето и е изключително лесен и удобен за слагане и ползване. Започнах да го използвам на 8-мия ден от раждането. Може да се ползва от новородено до 15 кг. Много съм доволна,малкия обожава да стои в него. Казва се Chicco boppy comfy fit.

# 702
  • Мнения: 819
Вашите бебета дразнят ли се като не успяват да си засмучат пръста? Моето само си яде ръцете и като не успее, започва да пищи, а бибата не я иска. И един лигавник дъвче. Само това и е целта.

# 703
  • Мнения: 4 144
Аз съм с cybex my go, както и една от Алито, която мои приятелки силно ми препоръчаха. И двете ги дават за от новородено, но аз започнах чак сега да я слагам.

# 704
  • Мнения: 1 120
Аз изчаквам още с раницата. Знам, че са подходящи за след 3-4 месец. Но пък моят е роден в краят на Август, повечето тук са по-големи. Вече е почти 9кг около 65см, но не е достатъчно стабилен за раница. Много ми харесват десените на Тула 😍 за Ергобебйби съм чувала, че е много удобна, но бързо я израстват . Имах Love & Carry, но ми беше твърда и я продадох. Два месеца го носих под наем с Кабу, но вече ми тежи с него.

Общи условия

Активация на акаунт