Всичко за всички марки гел лакове - 32

  • 22 006
  • 765
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 166
Бимба, как свали гел лака? Каква марка беше? Топа трябва да е добре изпилен, след това накисваш ( аз използвам малка марля, напоена в ацетон от Джъмбо, обвита с фолио и хванато с щипка). След това съвсем нежно започвам да бутам с дървена шпатула, даже понякога и с моя нокът. След това ноктите са добре. Ако не ми е стигнало търпението обаче, имам наранени участъци. Продуктите са ми на Коди, без лаково каре и тн. Ако пропусна частта с фолиото, гела пада по-трудно.

# 526
  • Мнения: 520
Неделна занимавка.

# 527
  • София
  • Мнения: 10 309
Този ацетон от Джъмбо е смърт за кожата на ръцете, а предполагам и за ноктите, не е скъпа течността за сваляне, по-добре с нея.
https://makeup.bg/product/407312/

# 528
  • Мнения: 507
Magdalena използвам Mylee remover  за гел лак. Като първо с пила махам топ-а. И после напоявам с течността памучни тампончета за всеки нокът и обвивам във  фолио. Стоя 15 мин и после с дървена пръчица изтъргвам. Базата и топа незнам какви бяха, но цвета беше Бляскай. Но съм сигурна че ми сложи маникюристката праймър. Много гадни са ми сега ноктите. Но това ще ми е за урок. Направи ми впечатление че след втория слой цвят на пръстта който имаше стикер му сложи още един слой от базата и чак после топ. Просто според мен много се беше наслоило на някои нокти.

# 529
  • Мнения: 2 062
Аз вече втори път свалям с течността на Виктория Бюти. С ел. пила махам топ и цвят до някъде и после 4-5 кисна и готово.
Преди това ползвах течността на Форте, запилвах леко с обикновена пила и киснех 15 мин. Което ми се струваше доста.


Вчера за първи път махах на позната гела с ел. пила. Беше ходила за модел на друга позната която кара курс. И сега се опита да го махне сама у дома, но по средата отидох аз да и помогна че не и се получаваше. Първо изпилих топа и цвета и искахме да опитаме с киснене, но не мръдна. И тогава аз много внимателно с ел. пилата и го махнах.

# 530
  • София
  • Мнения: 10 309
Поредното Ферари  Mr. Green

13$ с превозвач до UK.
https://www.aliexpress.com/item/1005001608951914.html?spm=a2g0o. … 00T3pXcQ&mp=1

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Аз сега махнах на останалите ми лакирани пръсти с леко изпиляване на топа и киснене с течност за сваляне. Още след 3-4мин вече беше на шупли. Каре, ултрабонд,база Индиго, цвят и топ. Лесно падна, ноктите ми са добре.
А да знаете някакъв трик за изграждане без онези специалните формички,че нямам? Ъгъла на палеца ми се счупи и аз го оформих остър (и без това отдавна се исках,чаках да пораснат), ама искам малко да го пооформя...

# 532
  • Мнения: 420
Момичета имам новина, с която мисля че ще зарадвам много от вас.
Днес бях в парадайс и видях че са отворили нов магазин за козметика. Влязох да разгледам и какво да видя - Гелиш !
А още по-хубавата новина е че казаха че ще участват и на черния петък. 27.11 и 28.11

# 533
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Кой е магазинът и какви са цените? Силно ме съмнява да са истински Гелиш..

# 534
  • Мнения: 137
Здравейте и от мен един френски с брокат. Лаковете са на Lagunamoon.

# 535
  • София
  • Мнения: 10 309
Кой е магазинът и какви са цените? Силно ме съмнява да са истински Гелиш..

Като гледам цените, на истински прилича  Mr. Green

И мен ме интересува, кой е магазина....

# 536
  • Down south
  • Мнения: 7 679
През телефона не виждам цените.
Селекцията изглежда внушителна.
За сравнение, тук (САЩ), в магазин, малките лакчета на Gelish са около $13, преди таксите за дадения щат.
В Амазон се намират и за $11, големите опаковки са около $14/17, взависимост от популярност/сезон и т.н.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Бррр про бонд за 33лв. И цветове по 60. Ужас. Ибей ме печелят определено 😀.

# 538
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018

Ако си я платила вече, не знам. Ако и се чудиш, по-добре не я взимай. Гадта е звяр. Има 55-60 лампи вътре и много лакове,които не парят в слаби лампи направо горят в тази,нищо, че е черна. Доволни от 5X max се оплакаха от тази, а за мене 5Х макс е твърде силна.

Бррр про бонд за 33лв. И цветове по 60. Ужас. Ибей ме печелят поределено 😀.

За цвят на Гелиш вече и 6 лева няма да дам. Харесваха ми едно време, ама сега продукцията на байчо китайчо ми харесва повече. Тоя пробонд 1 литър ли е 🤩😎🥳? Ако да, добре, ако не, в Art lalic имат същия за под 3€. Е, чака се 2 месеца.

Едно време купувах, но откакто съм с белеща се база се мръщя на цена над 3-4 лева и даже на покривността на Гелиш.

# 539
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Damn, 60лв за цветен лак. Да оправдаят наема в мола.

Общи условия

Активация на акаунт