Сексът е ...

  • 9 418
  • 111
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 395
Моето мнение за секса е че той е крайна фаза на една връзка,на първо място е разбирателството между двама души...когато го няма това разбирателство и правите секс няма смисъл на второ място е доверието и отношението а вече крайната фаза е секса....

# 61
  • Мнения: 46 535
Моето мнение за секса е че той е крайна фаза на една връзка,на първо място е разбирателството между двама души...когато го няма това разбирателство и правите секс няма смисъл на второ място е доверието и отношението а вече крайната фаза е секса....
Аз мисля, че по-скоро връзката е нещо комплексно. Няма 1-во, 2-ро и т.н. места, важен е балансът м/у отделните компоненти. Когато се наруши и нещо куца, неминуемо се отразява и на другите части в отношенията.

# 62
  • Мнения: 5 563
За мен, една връзка е комбинация от много фактори - разбирателство, секс, компромиси, обич, деца ,планове, бъдеще. Не са подредени като в класация, та да се стремим за едно или за друго, спрямо моментното ни състояние.
Сексът е... различен, но в никакъв случай негативно. С дете, с професии ни е трудно да е спонтанно. Възползваме се от всяка възможност, но, разбира се, не е като в началото. Сега е много по-дълбок, на основата на много по-дълбоки чувства и доверие и дори смея да твърдя, че става все по-добър

# 63
  • София
  • Мнения: 67
Секса с времето стана по-хубав при нас Simple Smile Но и ние си имаме възходи и падения разбира се Simple Smile Има и неуспешни моменти и  уау. Всичко зависи от ежедневната въртележка, работните ангажименти и т.н Simple Smile Ако сме уикендно на почивка секса е страхотен Simple Smile Зимата имахме една невероятна седмица в планината и се възползвахме на макс Simple Smile За протокола 18та година Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 574
Сексът е такъв, какъвто си го направиш.

# 65
  • Мнения: 2 204
Обикновено не сте ли двама?

# 66
  • Мнения: 3 691
Обикновено не сте ли двама?
А що само двама?

# 67
  • Мнения: 2 749
Било хубаво да включиш трети в секса. Аз първо втори да включа...
😜

# 68
  • Мнения: 3 691
То така се започва. Първо с втори, после постепенно се увеличават бройките.

# 69
  • Мнения: 2 204
Затова казвам обикновено.
Случаите, в които не сте си достатъчни само двамата са по-скоро екзотика.

# 70
  • Мнения: 2 749
Абе и аз жените е трудно понякога.
И да отговоря - при 10 години връзка сексът си беше супер, но рядко ми идваше. След това не съм имала толкова дълги отношение.

# 71
  • Мнения: 6 601
Абе и аз жените е трудно понякога.
И да отговоря - при 10 години връзка сексът си беше супер, но рядко ми идваше. След това не съм имала толкова дълги отношение.

Защото жените чакате покана, но някакси спонтанно да дойде.
Мъжете, за да се обърнем с покана също чакаме някакъв, бил той и косвен знак, индикация.
Но като цяло сте облагодетелствани, красивия пол. Simple Smile
Спонтанността на тази тема се среща по-често у мъже, отколкото у жени.

# 72
  • Мнения: 2 204
Абе и аз жените е трудно понякога.

Нали за секс говорим, не за голямата любов от дебел овехтял роман, с който се подпира изчанчена маса. Или то за жените беше едно и също. Абе добре, сложно е (даабе).

# 73
  • Мнения: 2 749
Това е така първоначално, чакам мъжът да направи първата крачка. Добра индикация ли е, че съм отишла у тях, с колата съм, но пия няколко питиета? 😂
Но при дългогодишни отношения мога да си искам директно, той като не се сеща.

# 74
  • Мнения: 6 601
При дългогодишни отношения има вероятност той не случайно да не се сеща.

Общи условия

Активация на акаунт