👶🏻💙Януарски мами 👶🏻❤️тема 4

  • 26 275
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 29
А на някой случвало ли се е да усеща режеща болка във влагалището? Снощи както си спях се събудих от такава болка и доста се постреснах,но отшумя

Мен ме прерязва така от няколко дни за по 2-3 секунди и отшумява, надявам се е нормално, вече съм 29+5г.с.

# 61
  • Мнения: 612
И аз имам пробождания във влагалището. Първия път доста се стреснах.

# 62
  • Мнения: 165
И аз започнах така с леко течение без цвят, мирис. Направихме микробиологично изследване. Излезна чисто, все пак ми изписа едни глобили. Не ми помогнаха. Пак направихме. Оказа се някаква бактерия. И пак глобили, след което нищо не се повлия. И сега съм с трети вид и вече ако не мине ще пускаме в друга лаборатория изследването. Но според мен е добре да се консултирате с АГ, защото ако има инфекции са опасни.

# 63
  • Мнения: 232
и аз от 2 3 дни съм точно с режещи болки във влагалището и сеедно на моменти всичко ме опъва и боли около яйчниците , днес се събуждам и имах нещо като розово течение еднократно - утре съм на лекар , ще пиша какво е казал за тези симптоми

а и за бялото течение - от самото начало си имам 2 микробиологии -чисти - явно при някои е нормално

... тъкмо се бях отпуснала и пак  стрес 😞

# 64
  • Мнения: 1 450
Май няма почивка за нашите притеснения. Поне за мен. За едно се успокоя, то друго стане.

# 65
  • Мнения: 612
И при мен филми... Ту розово зацапване преди 2 седмици... После повишено ЦРП. После пък черния дроб нещо-утре съм на лекар.
 Да минава и живи и здрави Януари да свършва този филм.

# 66
  • Мнения: 726
Днес цял ден ме боли около пъпа, направо не знам какво е. Легнах, спах на ляво със свити крака, поотпусна ме, като стана пак се появява. Не знам разтяга ли се нещо или какво е. Предполагам, че не са контракции защо нали уж при тях има някакво времетраене, не е някаква постоянна тъпа болка...утре съм на лекар да видим какво ще кажат...

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 417
Някой ще поръчва ли памперси от Англия? Заслужава ли си изобщо? Мисля да сме на Памперс, но не мога да се ориентирам колко тежи един пакет и после като си платя доставката дали няма да излезе същото..

# 68
  • Мнения: 612
На мен познати ми пращаха адаптирано мляко предния път. Тук кутията Хипп беше 33лв, а от там излизаше 18лв с доставката. Но сега няма кой да ми праща, а с тези доставчици ми е малко мъгла. Ако някой може на лично да ми разясни ще е супер. А памперси купувах пак английски, но от продавачи в БГ и пак ми излизаха по-евтино. Накрая взех да взимам турски Памперс от малки квартални магазинчета и пак излизаха пак на сметка.

# 69
  • Мнения: 4 947
Може да поръчвате от ибей като се гледа free postage в UK. До България ползвам GGBG като доставчик, 2лв е за 2кг. Може в сайта им да видите. Прави се регистрация, въвежда се техен адрес в ибей акаунта и готово. Само че офиса им е в София, от там се взимат. Препращат и по еконт, но вече всеки си преценява дали цената го устройва.

# 70
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Момичета,
Като сте заговорили за памперси се сетих да питам тези тук, които имат опит. В брошурата на Лидл за следващата седмица видях намаление на тяхната марка.

Срещала съм чат-пат положителни отзиви, а и понеже често пазаруваме там виждам, че доста майки ги купуват. Имате ли идея стават ли изобщо, вършат ли работа? А относно цена ми се виждат подозрително евтини чак... Дали изобщо си заслужават да се вземат поне за проба?
Аз иначе за на първо време вкъщи се снабдих с тези:

А като малък пакет за болницата купих от тези:

Но те така или иначе са си сериозен ежедневен консуматив и докато се намери точния вид, с който да се чувства добре нежното бебешко дупе, ще трябва да се пробват доста видове...

# 71
  • Мнения: 612
Аз ползвах само Памперс - и Турски и Английски и бях изключително доволна. Нямаше протичане и т.н. Бяха ми дали по няколко бройки лидълски и Мамиа-голяма трагедия. Увисваха жестоко и се отказах. Чак към края на ползването на памперси, към година и половина почнах да взимам Молфикс, че бяха по-евтини, а слагах само при сън-доволна бях от тях също.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 417
Аз ще съм с двама мъже и се притеснявам, че ще пропускат повечето :/ Около мен мамите с момченца са все с Pampers, момиченцата са с всякакви видове 😑

# 73
  • Мнения: 1 076
На Лидъл Лупилу са с много добро качество, както и на ДМ. С тези двете марки основно беше дъщеря ни.
Може би е важно да уточня, че тя не е имала проблемна кожа и двете марки са купувани в Германия, не знам дали има разлика в качеството на пазара.
Купила съм сега точно същите като показаните за начало - най-малките и от двете.

# 74
  • Мнения: 1 450
За мен няма друга марка освен Pampers. Момче съм гледала до сега, ако има някакво значение. Наистина ми излезе по-скъпо да си купя Пуфис, да ми протекат и накрая да сменя сто памперса и дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт