👶🏻💙Януарски мами 👶🏻❤️тема 4

  • 27 139
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 382
Явно при всеки е различно, тъй като и аз съм с момче и в началото ползвах само Памперс и поне по 2 пъти на ден пропускаха, Молфикс също. После с Пуфис Сензитив се родих. Тези на Лидъл аз не ги харесвам.

# 76
  • Мнения: 268
Аз сега си поръчах памперси и други неща от Asda,чакам ги да дойдат. Това което мога да кажа, е че много зависи от количеството поръчани неща и дали има нещо намалено. Като цяло цените на страничките в България за английски стоки са доста добри и за 2-3 пакета памперси не излиза по-евтино да се копуват от там. Ще видим как ще е с митата от януари,може да трябва да търсим други алтернативи.

# 77
  • Мнения: 166
Аз мисля да взимам памперси от Метро. Ще заложа на памперс, а това с английските сайтове никога не съм поръчвала. Нещо не съм добре настроена за такива поръчки. Някой познати поръчват и наистина оцеляват, но това чакане с доставките. И ако нещо се случи да ги задържат на митницата. Сложно ми се струва.

# 78
  • Мнения: 371
Няма нищо сложно с пазаруването от чужбина било то Великобритания, Германия..Всичко е по-евтини и по-качествено.
От години пазаруваме 90% от нещата си само по този начин и конкретно с куриера GGBG и никога сме нямали проблем.
Давам пример- помпа за кърма на Медела, която тук е 200 лв от Амозон Германия- 70 евро на Prime Day.
Кашон мокри кърпи Water Wipes от Амазон Великобритания с доставката ни излезнаха 4.40/50 лв - в България 7,8 лв пакета.
Правиш си сметката за доставка и всичко си пристига на време. Ако е много спешно има много хора, които продават стоки от тези държави на доста приемливи цени- по-евтини от Метро и ЕМАГ, и най-важното качеството.
Разказвам само информативно, не задължавам никой как и от къде да купува или да взима думите ми за чиста монета.

# 79
  • Мнения: 1 452
Water wipes за мен са най-добрите кърпички.  Благодаря, че ме подсети за тях. Аз ги ползвах и за почистване преди кърмене. В началото постоянно тичах да се мия с вода и сапун, но особено нощем едва гледах и започнах да ползвам тях.   За бебето няма съмнение,  че кърпички Бочко абсолютно трябва да се изключат.  Никак не бях доволна.

# 80
  • Мнения: 612
Конкретно за кърпички, откакто взех да ползвам Бебелан се родих. Миналата седмица бяха намалени в Кауфланд на 2.20лв. Може да ги пробвате. Преди ползвах Памперс, но много сухи ми идваха.

# 81
  • Мнения: X
Мами , имате ли проблем с подуването на краката и ръцете ? До сега ми се надуваха само краката , но тази сутрин и ръцете ми бяха надути .

# 82
  • Мнения: 555
Ако на някой му трябва още нещо може да се възползвате. Иначе да питам какво подготвяте за изписването, пелена, одеалце, порт бебе, все пак януари сигурно трябва нещо доста дебело, а като ми е за първи път изобщо не съм наясно.

# 83
  • Мнения: 789
Още не сме взели легълце, харесала съм от АВ мебели, но не знам дали обичайно правят черен петък. Ще почакам до края на ноември, ако не обявят нищо-поръчвам. В момента съм седмица за седмица като лекаря ми е казал, че цел ми е 32ра, после 33та седмица, 34та седмица и 36та седмица, а може и до термин да изкарам не се знае.  Много ми се иска да стигнем до празниците 🙂
За изписването съм харесала няколко моделчета ватирано оделце от тези които се връзват с панделка. А да и комплекта за изписване още не е купен и за него ще изчакам поне още седмица-две.

# 84
  • Мнения: 166
Ние купихме комплект за изписване. И в него има порт бебе. Засега смятам с него да го изпишем.

# 85
  • Мнения: 146
Момичета, от 2 дни имам болки горе високо в стомаха, нещо като гастритни болки и не знам бебето ли притиска стомаха или нещо е раздразнен.. Някоя случайно да има подобен проблем?

# 86
  • Мнения: 371
И при мен се случва това...мисля, че е нормално.
Подуват ми се и пръстите на ръцете и са като артритни, особено сутрин дори чашата с вода не мога да хвана. Оправят се след лек масаж.
Мисля, че когато се поддуват и краката е хубаво да се следи белтъка в урината.

Момичета, от 2 дни имам болки горе високо в стомаха, нещо като гастритни болки и не знам бебето ли притиска стомаха или нещо е раздразнен.. Някоя случайно да има подобен проблем?

# 87
  • Мнения: 280
Мами , имате ли проблем с подуването на краката и ръцете ? До сега ми се надуваха само краката , но тази сутрин и ръцете ми бяха надути .

Пусни общ белтък и албумин в кръвта и белтък в урината. Как е кръвното?

# 88
  • Мнения: 751
Минавам да се похваля, минахме късната ФМ при д-р Михова в Надежда, всичко е ок. Останах много доволна от отношението на лекарката, обясни всичко подробно, много внимателно, отговори ми на всички въпроси и то доста обстоятелствено.

# 89
  • Мнения: 23
Здравейте бъдещи мами. Имам малко по -странично питане.Може ли майката прекарала ковид да ми пише,че имам малко въпроси. Не се чувствам добре и имам лека температура 37.4 до 37.7. Личния лекар казва да пия антибиотик,а гинеколога да не пия. Вече 5 дни съм така и аз незная Какво да правя.Блягодаря

Общи условия

Активация на акаунт