Président – не ти трябва много, само най-доброто!

  • 9 280
  • 472
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 229
Жена ми прави  баница с масло.

# 436
  • Мнения: 54
Баница, макарони на фурна, гъби с топено сирене..... Със сигурност ще си направя и Кроасани а ла Président 👌

# 437
  • София
  • Мнения: 1 304
Баница и маслени бисквитки.

# 438
  • Мнения: 6 015
Eдна от последните ми рецепти с вашето масло е тази

Норвежка торта в кето вариант


Обожавам и масло, поръсено с канела и еритритол. Масло под всякаква форма - в кафето, между две резенчета кашкавал и как ли още не!
Много хубаво ви е маслото, а за сметаната няма и да споменавам. В комбинация с масло, сметана и колаген се получава най - вкусната закуска в чаша!
Имайте много успехи!

# 439
  • Мнения: 10
Най-обичам препечена филийка с масло! Мога да кажа, че сос бешамел се получава страхотно с масло President, както и чийзкейка, а като ястие печено пиле със зеленчуци и чимичанга.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 555
Използвам го за най-обикновената закуска - препечена филийка с ароматно масълце и добавки по избор.

# 441
  • Мнения: 14
Аз го използвам всеки ден и за всичко- от приготвянето на закуска за малкия, а и за мен, до приготвяне на печива, сладкиши, сосове и др. Вкусът му несравним, никое масло на нашия пазар дори не се доближава до Президент.

# 442
  • Мнения: 854
Коледни курабийки

# 443
  • Мнения: 1 221
У дома ползваме само масло Президент, с него мажем хрупкави филийки, приготвям шоколадов Фъч, Френска  селска торта и домашен кекс❤

Последна редакция: сб, 05 дек 2020, 07:22 от Bria

# 444
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Шоколадова мус торта

 

Обожавам печена филия с масло, сол и червен пипер. Много масло, така че при печене да потече отдолу Grinning

# 445
  • русе
  • Мнения: 1 317

Банички с масло и сирене-любими за студените дни😊

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Незалепващи гофрети
2 ч.ч. брашно
1 ч.л. сол
1 п. бакпулвер
2 с.л. захар
2 яйца
1 1/2 ч.ч. прясно мляко
1/3 ч.ч. разтопено масло Президент
1 ванилия

# 447
  • Мнения: 434
Ползвам маслото за почти всичко,което приготвям,но Масленицата става страхотна с много масло.

# 448
  • Мнения: 354
Бих приготвила любимите ни соленки с кашкавал и сирене ( в рецептата основна съставка е и масло).

# 449
  • Мнения: 753
Баница с масло

Общи условия

Активация на акаунт