добър ендокринолог - Варна

  • 434 142
  • 824
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 143
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър ендокринолог при нарушена обмяна на веществата?

# 106
  • Мнения: 143
А някой ходил ли е при д-р Христина Върбанова  МЦ Санита?

# 107
Здравейте, аз съм нова тук и ви моля да ме насочите към добър ендокринолог във Варна.

# 108
  • Мнения: 403
здравейте, понеже виждам, че сте наясно с всички ендокринолози във варна, ви моля да ме насочите за измерване на костната плътност на гръбначен стълб, казвам го опростено, тъй като не ми е известно името на апарата. остеометрия на ръка и на крак сме правили, но на гръбначен стълб не сме. къде във варна мога да намеря?

# 109
  • Мнения: 625
Здравейте, момичета! Можете ли да ми препоръчате добър ендокринолог за лечение на остеопороза и остеопения Tired Благодаря предварително!  bouquet

# 110
  • Мнения: 63
Здравейте ,момичета? Някой знае ли къде преглежда в момента д-р Ковачева?Ходила съм преди години при нея в градска болница,но вече не е там, а си спомням,че беше много внимателна.Ще съм благодарна и други да споделят мнението си за нея!

# 111
  • Мнения: 2 898
Преглежда в МЦ Кооператор. Лично аз не съм доволна от нея. Дълги години ходех при нея, преглежда обстойно, но не ми помогна. След като я смених се оказа, че е трябвало по-рано да ми се включат лекарства и т.н.

# 112
  • Мнения: 737
Преглежда в МЦ Кооператор.

Да  Peace

# 113
  • Мнения: 63
Благодаря за бързите ви отговори!

# 114
  • Мнения: 1 902
Момичета трябват ми координати на доктор Каварджикова.
Предварително благодаря!

# 115
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
Момичета трябват ми координати на доктор Каварджикова.
Предварително благодаря!

скромен съвет - ако можеш я избегни  Peace

# 116
  • Мнения: 1 902
Момичета трябват ми координати на доктор Каварджикова.
Предварително благодаря!

скромен съвет - ако можеш я избегни  Peace

Защо,можеш ли да бъдеш по-конкретна.
Ако можеш да ми препоръчаш добър ендокринолог-приемам съвети!

# 117
  • Мнения: 1 277
Момичета трябват ми координати на доктор Каварджикова.
Предварително благодаря!

скромен съвет - ако можеш я избегни  Peace

Същия съвет ще ти дам и аз. Пусни търсачката, писала съм няколко пъти защо не я препоръчвам.

# 118
  • Мнения: 472
Кой от всичките тези лекари за бкоито сте писали не е нервен и може спокойно да ми направи хранителен режим?Може да е на частно,но да върши работа!
Отидох по здравна каса на преглед с леко завишена кръвна захар и доста завишени триглицериди,но в момента съм и с наднормено тегло.
Първо,че лекарката не беше особенно словоохотлива и дори малко хаплива ме попита от кога е диабета при което аз Shocked
Нима това е начина да съобщиш на някой,че имаш едно от най-коварните заболявания?
Направи ми още едно изследване ,каза ми да не ям захар и да се храня често и по малко и това е!
Добре че е чичко Гугъл да си набавя информация!
На моя близка в Шумен лекарката и е направила режим и списък от коя храна по колко да яде на ден и така спазвайки стриктно режима и без лекарства се е оправила.
Къде тук във Варна могат да ми обяснят какво и по колко да ям ,за да си помогна?
И имам ли наистина диабет,при условие,че диагнозата се базира само на едно изследване за кръвна захар и триглицериди?
Може ли без кръвозахарен профил дори да кажеш на някой,че има диабет?
Дори не съм пускала урина за да се провери за глюкоза в урината?
За очни дъна да не говорим.....
Заради това,че отидох по здравна каса ли беше това претупване?
Съгласна съм да си платя,но да получа нужната информация!
може би наистина имам тази болест,но е в началото и може да се контролирам ако някой ми каже как1
Съжалявам за дългия пост,но наистина много ми е неприятно да вадя на някой думите с ченгел от устата,при условие ,че този човек е длъжен да ми обясни основните неща без значение дали съм по касата или не1
Та има ли такъв лекар тук във Варна?

# 119
  • Мнения: 255
Аз и тук ще попитам. Някой има ли наблюдения за др Бояджиева от Терапията във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт