Какво повече НЯМА да купя - 18

  • 93 765
  • 754
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 27 571
Това май не е първото оплакване от този продукт... Thinking

# 376
  • Мнения: 128
Това май не е първото оплакване от този продукт... Thinking

Не съм следила темата, сега се включих. Излезе ми случайно, и исках да споделя какъв боклук е този шампоан. 😑

# 377
  • София
  • Мнения: 13 153
Дъщеря ми ползва от известно време Тresemmè и е много доволна. Дори днес ми се оплака, че ѝ е свършил и се е измила с една Нивея от комплект, купен заради чантичката и беше много недоволна. Но всичко зависи от типа коса и дали е взет подходящия вид шампоан от марката.

# 378
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Според вас опаковката влиза ли в грамажа,който е описан на даден продукт ?
Според мен не би трябвало,но днес премерих една опаковка локум роза тъй като ми се видя подозрително малко като го извадих от нея 🤔 На кутията пише ,че е 140гр,без нея и другото прозрачно фолио и тарелка,т.е.само локумът,е 120гр 🤨

# 379
  • Мнения: 10 379
Най-вероятно си взела кутия, от която липсва някое локумче, вероятно фабрично. Според мен, опаковката не влиза в грамажа.

# 380
  • София
  • Мнения: 13 153
Според вас опаковката влиза ли в грамажа,който е описан на даден продукт ?
Според мен не би трябвало,но днес премерих една опаковка локум роза тъй като ми се видя подозрително малко като го извадих от нея 🤔 На кутията пише ,че е 140гр,без нея и другото прозрачно фолио и тарелка,т.е.само локумът,е 120гр 🤨
Не влиза. В случая липсата е за наша сметка. Wink

Наскоро писах в темата за Лидл за захар. Не знам какво ме накара да проверя, но пакетът беше 960 гр. Започнах да меря наред. Имах късмет, че беше на промоция и беше купчина точно до кантара на плодовете и зеленчуците. От 7-8 пакета нямаше нито един, който да достига 1 кг. Взех пакет на друга фирма и той беше 1020 гр. Като се извади опаковката, ще стане точно 1 кг. Мисля, че некоректната фирма беше Захарни заводи. Да не би и локумът да е техен?

# 381
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Не липсва локум.
Явно ,че това си е тяхна шашма.

# 382
  • Мнения: 27 571
Не е редно да влиза опаковката в грамажа. Некоректно е отвсякъде.
Козметиката е въпрос на напасване, да, но ми се струва, че имаше и други недоволни от Тресеме. Човек обикновено си купува шампоан подходящ за типа му коса...или поне се старае да е така...

# 383
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Разбира се, че не е коректно да влиза опаковката в нето теглото на продукта! Това си е за сигнал. Въпреки че явно е стандарт за повечето продукти Sad

# 384
  • Мнения: 352
И аз не съм доволна от този шампоан, причината е че е протеинов, а моята коса просто не обича да прекалявам с протеина и става твърда и стърчаща. Въпрос на коса.

# 385
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Аз също съм от недоволните от шампоан tresemmè, не този, който е с кератин, друг вид беше, но не си спомням точно кой. За себе си реших просто повече да не купувам от тази марка.

# 386
  • Мнения: 4 144
Аз не съм доволна от Шаума с кератин. Страшни рани ми направи на скалпа, които изчезнаха още след първото измиване с друг шампоан.

# 387
  • Мнения: 1 456
Ooo Шаума и всичките шампоани за коса на Шварцкопф ги избягвам итдавна.
Рани, сърбежи, до кръв се е стигало от тях.

# 388
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 769
Ooo Шаума и всичките шампоани за коса на Шварцкопф ги избягвам итдавна.
Рани, сърбежи, до кръв се е стигало от тях.
+1. Няколко пъти им давам шанс, резултатът е еднакъв. А бяха хубави преди 20тина години.

# 389
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Чийз кейк шоколад, производство на ИДА Продакшън с. Априлово, общ. Горна Малина, закупен от БИЛА тази седмица на промоция.
Липсва бисквитката като основа на чийз кейка. Вместо нея има тънък тъмен блат. Шоколадът, с който е направена глазурата, също не ни хареса.
Изядохме го, но очаквахме повече.

Общи условия

Активация на акаунт