Какво повече НЯМА да купя - 18

  • 93 712
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз съм разочарована от отношението на производителя на кори за баница Сърбиянка. Преди почти 2 седмици ни се провали закуската, бях приговтвила всичко, отварям корите и изненада, неприятна. Писах им и все още не са ми отговорили.
Скрит текст:
Произведени на 08.11.20 и годни до 07.01.21.







И от една евтина, но прилична на вид тава на Икеа.
Скрит текст:
Бях я купила август, но октомври я извадих да я ползвам и след второто ползване изглежда така:








Тази е: https://www.ikea.bg/products/cookware/ovenware/koncis-tava-za-pe … -stomana/90099054
Даже са й повишили цената с 3 лв. Тава за двукратно ползване.
Вече ще знам, че първо трябва да си проверя корите и тогава да бъркам смеси.
И като си купувам нещо, да го пробвам многократно веднага.
Имам същата тава, ползвам я често от няколко години. Не е мръднала.

# 61
  • Мнения: 703
Ами, не знам какво да кажа в такъв случай. Може да е до късмет. Ползвайте си я със здраве още дълги години. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 4 347
Никога повече няма да купя коректор различен от течен. Онова което изглежда като тиксо.... Три пъти досега в живота ми съм купувала, и трите станаха за хвърляне на вторият ден. Причината - скъсва се лентата и повече не може да се използва. Повече никога.

# 63
  • Мнения: 1 415
Дано запомня и да не купувам повече ето този шампоан Палмолив:
И аз и ММ получихме сърбеж по скалпа. Отделно от това и косата ми бързо се омазнява.
Добре,че видях оплакването,защото каквато съм сврака и понякога се подмамвам от хубавите лъскави опаковки... LaughingAstonished  Като нищо бих го купила. Добре че все пак сега не е толкова често като преди.
Иначе,сред нещата,които не бих купила,е топеното сирене Жоси,от триъгълничетата в кръглите кутийки.Веднъж опитах с вкус на шунка и беше направо като изкуствено,никакъв вкус,и оттогава го избягвам.Но то май вече го и няма по магазините като че ли...

# 64
  • Мнения: 13 542
Заквасена сметана "Брей", никакъв вкус няма в този продукт. Да, зная, че е продукт на Милки груп, но нямах избор, а ми трябваше. Сгреших, не повтаряйте грешката ми.

# 65
  • Мнения: 1 556
Дано запомня и да не купувам повече ето този шампоан Палмолив:
И аз и ММ получихме сърбеж по скалпа. Отделно от това и косата ми бързо се омазнява.
Добре,че видях оплакването,защото каквато съм сврака и понякога се подмамвам от хубавите лъскави опаковки... LaughingAstonished  Като нищо бих го купила. Добре че все пак сега не е толкова често като преди.
Иначе,сред нещата,които не бих купила,е топеното сирене Жоси,от триъгълничетата в кръглите кутийки.Веднъж опитах с вкус на шунка и беше направо като изкуствено,никакъв вкус,и оттогава го избягвам.Но то май вече го и няма по магазините като че ли...
Моцарела на "Жоси", още с отварянето ме лъхна силна миризма на развалена суроватка, а беше в срок на годност.

# 66
  • Мнения: 960
Канап от Джъмбо. Не можахме да си завържем луканчиците и трябваше по спешност да си набавим по-здрав конец.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 163
Мари77 ние ги връзвахме с  бяло мулине. То нещо здраво от Джъмбо има ли? Бях похвалила в другата тема едни щипки за чорапи при пране-всичките се счупиха,иначе като идея са ок.

# 68
  • София
  • Мнения: 30 139


Маса за лаптоп. На втората седмица ѝ се изпокривиха крачетата и започнаха да се отчупват един по един.

# 69
  • Мнения: 6 218
Имаме същата от стор.бг.Втора година не е мръднала,а се ползва няколко пъти в седмицата.

# 70
  • София
  • Мнения: 30 139
Аз я ползвам всеки ден от сутрин до вечер (home office) и резултатът е налице.

# 71
  • Мнения: 3 589
Никога повече торби за смет на Пясъчко. Толкова са тънки, че се късат по-леко от хартия, сигурно могат да се ползват само в шредър за нарязани хартийки, но и тях едва ли биха издържали 😀 И подигравателно са надписани като Супер здрави?! Не съм си представяла, че и за торбите трябва да внимавам вече. Грабнах първите на рафта и такъв боклук няма - каква ирония - торбите за боклук са чист боклук. 😃

# 72
  • Мнения: 10 598
Болна тема са ми чувалите за боклук. Хем им вдигат цените, хем им развалят качеството. Вчера отварям рулото и ... Ми направо са на ивици. Боклуци! Ще снимам, да видите. Сравних със стара ролка и там найлонът е плътен.

# 73
  • Мнения: 304
Ей на, така е в Бг за жалост. Даваш си парите за боклуци. В Испания и евтините неща имат някакво качество, поне преди беше така.

# 74
  • Мнения: 703
Аз харесвам много чувалите на СЕП Екстрапак. Откакто ги открих, не купувам други. Дебели и здрави са. Купувам от 35 литра по 30 бр. Предполагам, че и другите са с подобно качество. В Елитис струват около 1.50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт