Как да постъпя. Свекърва ми ме побърква.

  • 27 401
  • 615
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 350
buttercake, имаш някакви изкривявания!! Може би си била подлагана на вмешателство и затова не го разпознаваш.
Изкривявания ? Моля ? Защото съм изказала лично мнение и ти не си съгласна с него ли ? Ето, това вече е токсично.
Аз проблем със свекървата нямам. Имам 16 годишен щастлив брак. Каквито и изкривявания да съм имала съм успяла да се справя. Остана ми само гръбначното такова, но и него лекувам. Честита Нова година.

# 601
  • Мнения: 1
Все едно прочетох за моята свекърва, 1:1.
Само човек, който е минал през това ще те разбере, аз съм една от тия "късметлийка". Винаги да е на нейното обсебва дъщеря ми, като я изкарва навън се преставя за нейна майка, не баба. Понеже нали е на 41г и се мисли за много млада. Както при вас така и и при нас, още от началото на връзката ни с мъжа ми, тя не ме беше видяла на живо само на снимка (по това време даже не беше в България) и вече имаше мнение за мен. 3 годни не ни остави с мъжа ми. Като забременях, някак си прие нещата, и ни взе в нейния дом. Близо 2 годни живях там,но само аз си знам как. Преди около месец вече не ми издържаха нервите и я ударих! Не съжалявам и бих го повториила, тя просто е УЖАСНА

# 602
  • Down south
  • Мнения: 7 809
Прибрала ви в нейния дом, живяли сте там две години? Ударила си и я и пак би го направила?
Това е безумие.
Още ли живеете там? Дано не си я осактиш, преди да се  изнесете.

# 603
  • Мнения: 12 012
3 години не ви остави, 2 години сте живели, сега е на 41.Излиза, че в началото на връзката ви е била на 36.Чудя се, младежът на колко е бил като е създал връзка, че и момата(ако Весо Рашов е мома) Че и хвалба за удари...

# 604
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
На 41 една жена не е толкова стара, и е напълно възможно да стане майка!

# 605
  • Мнения: 6 837
Ама тя бабата е на 41 Joy

# 606
  • France
  • Мнения: 13 151
В някои етноси си е съвсем нормална възраст, дори е закъсняла.

# 607
  • Мнения: 12 922
Весо Рашков, като не ви отърва, ходете на живеете под някой мост. Аз ако съм на свекървата, ще сменя ключалката, багажчето пред вратата и се оправяйте. А за детето щях да сигнализирам социалните служби, че живее с родители-насилници. Днес свекъврата го е отнесла, утре детето, нали така.

# 608
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
Да де, разбрах, че бабата е на 41. И моето мнение е, че жена на 41 не е толкова стара, и лесно може да мине и за майка на внучето си...
 Даже е все по рядко една жена да стане баба на 40.

# 609
  • Мнения: 1 057
Даже е все по рядко една жена да стане баба на 40.

И слава богу,🤔

# 610
  • Мнения: 3 168
Майка ми ме е родила на 40. Аз родих на 37. Таз баба утре може да е бременна.

# 611
  • Мнения: 6 837
Интересно децата какви ще се падат помежду си Thinking

# 612
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Преди около месец вече не ми издържаха нервите и я ударих! Не съжалявам и бих го повториила, тя просто е УЖАСНА
Ужас! Добре, че не те познавам.

# 613
  • Мнения: 2 067
С тая регистрация през фб се вижда и Весо Рашков и "ужасната" му майка и най-вече се вижда, че той не е снахата😂
Прегледах ги, признавам си, загложди ме любопитството да видя, какви са тия жени, които се бият и после се и хвалят Dizzy Face

# 614
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Отивайте на квартира! Моля ви се не стойте там повече, ще си съсипете семейството.

Общи условия

Активация на акаунт