Коледата е възможна с помощта на доброто, Дядо Коледа и теб. Включи се и спечели!

  • 4 241
  • 234
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 149
Аз съм човек, който даря и помага на непознати през цялата година. Сега съм подготвила няколко подаръка на деца без родители, които познавам лично и на които ще изпратя пакети преди празниците.Тази година закъснях и не можах да се включа в операция "Плюшено мече", но пък ще компенсирам, като се включа в кампаниите на Лео Кадели. Това е заложено в сърцето ми през цялата година, не само сега. А на близките съм подготвила малки, практични и закачливи подаръчета- козметика, бельо, пантофки...и ей такива неща. Пожелавам на всички Ви незабравими и магнетични празнични дни и да посрещнем една различна, но по-добра нова година.

# 211
  • Мнения: 121
Помагам на хората с дребни неща, когато мога.Доброто трябва да го правиш постоянно, а не няколко дни покрай празниците.А моите близки винаги ги питам какво искат и подарявам според техните нужди и моите възможности.

# 212
  • Мнения: 38
Ще подаря подаръци на детето

# 213
  • Мнения: 35
На близките ми ще подаря страхотна Коледна трапеза и подараци.

# 214
  • Мнения: 97
В благотворителни кауза се включвам често,особено за малки деца. Освен,че помагам,давам пример и на дъщеря си. Всяка година от работа събираме дрехи и играчки за деца в неравностойно положение.
Близките ще зарадвам с подаръци и сладкиши.

# 215
  • Мнения: 66
Доброто го правя постоянно и на всеки който и с колкото мога помагам.Подаръците отдавна са избрани,остава да сме живи и здрави.Весели прзаници!

# 216
  • Мнения: 150
Разбира се, че е възможна Коледа в пандемия. Дори близките ти да са надалеч, вече има техника с която да се чувстваш сякаш правиш тържество в две къщи ... На близките ще подаря, не само подаръци но и карти заредени със суми за да си купят каквото поискат. Също ще помисля за себе си ... в такива моменти е хубаво да си здрав, за да помогаш повече на другите.

# 217
  • Мнения: 1 391
Старая се целогодишно да съм добра. А подаръците ще бъдат за всички по желание от сърце,

# 218
  • Варна
  • Мнения: 552
Решила съм да направя коледни изненади на две възрастни, самотни жени в блока. За близките си - само за детето съм се подготвила, за другите, тепърва ще пазарувам.

# 219
  • Мнения: 229
Ще отделя време и внимание за близките си. На семейството си съм избрала малки подаръци, но от сърце. ❤️

# 220
  • Мнения: 2 516
Подаръците сме ги избрали отдавна. Моля се само да сме живи и здрави, за да сме заедно и да успеем да си ги подарим!

# 221
  • Мнения: 852
Всяка година се включвам в "Плюшено мече".
Вече имам набелязани идеи за подаръци, но все още не съм ги купила.

# 222
  • Мнения: 901
Не знам какво ще ми се случи до края на годината, сигурно ще сторя някое добро на някого.Simple Smile
Ще гледам да им купя неща, които да им харесат. Wink

# 223
  • Мнения: 1 970
Обмислям да изпратя коледна кутия-подарък на дете в нужда, както съм правила предходни години.
А подаръци на близките почти съм подготвила - за всеки съм избрала практични, необходими в ежедневието вещи.

# 224
  • Мнения: 9
Помагам на дъщеря ми, защото внучката ми е с много сериозно заболяване и се нуждае от много грижи. Старая се да зарадвам с каквото мога малката Кари и съм много чувствителна към жестовете, които познати и непознати правят за внучката ми. Благодаря им от сърце!
 

Общи условия

Активация на акаунт