ОСМИ клас 2020/2021 - Малко зима, сняг студен, в ОСМИ КЛАС сме вече ДЗЕН!

  • 22 238
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 561
Ние май сме най-бързо пишещите от всички набори. Темите за нищо ги нямаме Simple Smile
sssani, задачата, която пуснах вчера е от контролното. На набора времето му е стигнало буквално на ръба, но е успял и чернови на всяка задача да прати. За мен не е трудно контролно, балансирано като има и задачи за съобразяване. Ако си реши задачите, които им беше дала миналата седмица за упраженение от сборника, проблеми не би трябвало да има.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 110
Благодаря за новата тема, Бети!
На мен днес ми е организационен ден - записвах часове за разни лекари отдавна отлагани, обикалях по банки и накрая се наградих със следобеден сън (бабата ни е на гости и измори малчо преди това). Отдавна не ми се беше случвало Innocent . Ма то било много приятно Relaxed . На всичкото отгоре младежът е мил, защото иска да гледа нещо си за Фортнайт от 23,10 ч., когато по принцип спи и днес по изключение не ми лази по нервите.
Преди време на нашият компютър му изгоря хардът и не може нищо да се възстанови. Доста снимки заминаха, ама вече го преживях. То като няма какво да направиш - тъпо ти е, после вземе, че ти мине.

# 17
  • Мнения: 3 491
Благодаря за новата тема.
Добре ми беше в периода, в който бях зарязала следенето дали учи. Обмислям скоро да направя същото, защото иначе само ще хабя нерви.  Стана ми странно, че отдавна не е идвал да яде и реших да проверя какво прави. Заварих го заспал пред лаптопа, но със слушалките на уши. Дано да е било само за последния час...

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
Честит Рожден ден ,Ред! Бъди все така пламенна.
Знаеш ли,че те помня с един много стар аватар с цветни раирани чорапи. Бъркам ли?

Моя милост се е тръшнала с Т и болки в очите и обявявам бойкот на екраните за неопределен период.
 Страхотни са всички показани адвент календари.Аз не успях да се организирам.

# 19
  • Мнения: 1 402
Да се запиша и аз в новата тема! Благодаря, Бети!
Аз поспах след обед Simple Smile ММ имаше среща от хола, малкия в детската на урок по БЕЛ, и мен и големия ни изгониха в спалнята...но той учеше по немски и аз от скука съм отлепила 3 часа сън Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 491
blanc, да минава бързо!

# 21
  • Мнения: 569
Честит рожден ден, Ред! Бъди здрава, силна и ухилена до ушите!

Този път съм много доволна от ДО, предпочитам ПО. Часовете са намалени, но вървят много сериозно и при голямото, и при малкото.
Вчера заваля сняг и най-накрая ми стана коледно.
Децата почти не излизат, срещат само с две приятелки, които са им най-близки и то по къщите, но пък почти постоянно са в чат с съученици.
Ние (казвала съм, ама пак да кажа) не наказваме, не вземаме телефони, лаптопи, таблети, но то няма и причина. Учат и двете много. Наборката, като време учи май повече, отколкото за НВО. Всеки ден отделя поне по 3-3.5 часа за езика, но го прави с кеф. Не изпитвам, не проверявам домашни. Не съм го правила от 1 до 7 клас, та нямам намерение сега да започвам. Разбира се помагам винаги, когато помолят.
Заради вас и аз правих адвент календар, но слагам по 1 подарък на ден, че малкото няма да издържи да са й пред очите цял един ден и ще ги отвори всичките наведнъж.
От вчера ми търси торбата с подаръците.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 190
Тъй вярно! Аз бях с раираните чорапи! 😁
Скрит текст:

# 23
  • Мнения: 8 228
Благодаря и аз за новата тема.
Доди, ти не наказваш, но твоята щерка е дете-мечта. А тези двамата, дето са ми се паднали на мен (сигурно са ги сменили в родилно) и ми пилят нервите, не знам. Моят, ако го видя да учи 3 часа, ще си помисля, че или аз съм се побъркала или той. Просто няма начин това да стане.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 056
Ех, като чета/чуя за девойки, които учат, пишат, съвестни са, свестни деца, та чак...чудя се, с какво съм ядосала съдбата в някой предишен живот! Joy
В кръгът от добри приятели, в периода от 5-7 клас, на младежа, имаше няколко такива девойки. Е, как пък не закачи нещо? Така добре ги разбирам ston и green...
Грийн, от къде ще му ограничаваш нета? Разказвала съм ви за моя злополучен опит за ограничаване през рутера, по време на пролетното онлайн обучение... Sunglasses

# 25
  • София
  • Мнения: 3 561
Обясняваха ми някакви шашми през Уиндоус как става, но ако се стигне до там, баща му ще го направи.
В интерес на истината единственото, за което не го ръчкам е японския. Няма непредадено домашно. Даже тези с йероглифите дето пишат по 3 реда съм им изпуснал бройката. Тази седмица първо съчинение трябва да предадат.

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 09:00 от green_dawn

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И моя може да учи и често учи с часове. За да има прилични резултати. Как пък не ми се падна дете, което хем малко да учи, хем да изкарва отличен успех. При моя всичко е с много мъка, зор и упражнения.
Класа му има група в Месинджър и вакйбър. По време на контролни тече усилен чат. Само моя е извън каналите за подсказване. И се ядосвам, защото той учи с часове и понякога има по- ниски оценки от преписвачите. Не е честно!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 561
Нашата математичка е решила въпроса с преписването доста хитро - един тест, но се падат random задачи и нямаш право да се връщаш назад.

# 28
  • Мнения: 3 491
И на мен понякога ми се иска да има повече отлични оценки, но после осъзнавам, че това е само родителска суета. Ако не му е важно, няма смисъл. Очевидно е, че имаме различни ценностни системи. Надали ще наказвам тепърва. Явно съм възпитавала в посока на сегашния резултат.

# 29
  • софия
  • Мнения: 25 457
Записвам се с поздрав


Дзън, дзън, дзън, дзън, ммммм мммм м 🎤

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 19:56 от zvаnchе

Общи условия

Активация на акаунт