Как са правили любов /секс/ бабите и дядовците ни?

  • 13 105
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 41 961
Пасивната може да се научи и да стане активна, но научената да бъде активна не може да забрави. И ако и се случи консервативен мъж може животът и да бъде нещастен - хем  няма да получи каквото очаква, хем ако си поиска ще я обявят за курва. За онова време си е било ОК жената да няма очаквания и претенции.

# 256
  • Мнения: 6 968
Когато се насадят психологически бариери в съзнанието е ужасно трудно да се преодолеят. Попадал съм на такива жени и знам за какво става дума.

# 257
  • Мнения: 41 961
Така е, ама не забравяй фактора "вече може". Погледни английските студенти в първи курс какво оливане му удрят, защото там явно ги държат строго и докато са си у дома и в гимназията не пият. Та и една млада булка, като и обявят, че вече всичко е позволено, има голям шанс да си отпусне мерака и любопитството.

# 258
  • Paris, France
  • Мнения: 14 425
Пасивната може да се научи и да стане активна, но научената да бъде активна не може да забрави. И ако и се случи консервативен мъж може животът и да бъде нещастен - хем  няма да получи каквото очаква, хем ако си поиска ще я обявят за курва. За онова време си е било ОК жената да няма очаквания и претенции.

Точно така. Да уточня, че тогава разводите са били рядкост, хойканетто е съществувало, но малко мъже са били готови да се оженят за вече мината от други, с която вече са преспали.

Познавам жени, родени 1930-1955г, които никога не са изпитвали оргазъм с мъжете си. Като отиват да работят в чужбина сами, попадат на мъже, с които оргазмират, но повечето не се разведоха само заради това, от срам какво ще кажат хората.

Няколко са ми разказвали, че мастурбирали докато мъжете им се подмивали след секс. Питала съм ги защо му отваряли краката вместо направо да се самозадоволят - е, нали били женени, той бил добър, не можело. Аз не бих, но тогава намиране на жилище, плащане на наем с една заплата е било трудно. Доколкото разбрах са се женели за да си облекчат бюджета. Едната даже разубеждаваше приятелката на сина и да си тръгва, защото това, че той не я кефи в кревата не било странно.

Ние се пробваме, живеем заедно и ако не се харесаме се разделяме  Тогава това не е било възможно поради жилищната и демографска криза и силните семейни връзки.

Когато се насадят психологически бариери в съзнанието е ужасно трудно да се преодолеят. Попадал съм на такива жени и знам за какво става дума.

И аз познавам такива. Не се коси за тях! С други мъже вероятно нямат такива бариери.

# 259
  • Мнения: 6 968
И аз познавам такива. Не се коси за тях! С други мъже вероятно нямат такива бариери.
И с други мъже е така. Първо познавам някои от другите и второ се срещнахме след години и знам как и се разви живота. Не се кося за нея, защото не ме касае, но ми е интересна като случай.

# 260
  • Мнения: 51
Нещо не разбрах темата. Техническата част ли ви интересува, или?

На всички е известно, че преди време са живеели много хора в една къща, спяли са в една стая Simple Smile как са успявали да направят по 3-4 деца, дали са били разкрепостени, колкото ние сега, дали са били по-срамежливи и целта е била само създаване на деца 🤣 или са били палави 🤣 това ми е мисълта и идеята за тема Simple Smile
Сигурно е било нещо страшно 😀😀

# 261
  • Мнения: 14 473
Защо да е страшно?Нормално си е било.

# 262
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 144
Нещо не разбрах темата. Техническата част ли ви интересува, или?

На всички е известно, че преди време са живеели много хора в една къща, спяли са в една стая Simple Smile как са успявали да направят по 3-4 деца, дали са били разкрепостени, колкото ние сега, дали са били по-срамежливи и целта е била само създаване на деца 🤣 или са били палави 🤣 това ми е мисълта и идеята за тема Simple Smile
Сигурно е било нещо страшно 😀😀
Преди години, като се мотаехме из Ловеч, на разходка в старата част, влязохме в една от къщите музеи, и си платихме на гид, да ни разходи и разправя за къщата. Въпросната къща не е била на крупен търговец или чорбаджия, беше над 200 квадрата, едната спалня е била за баба и дядо + внуците, в другата са спяли младите, + някое бебе или мъничко дете. Отделно си имаше и стая за гости. А и в миналото секса е бил нещо срамно, и съответно желанието и любопитството са били много по-големи. Сега достъпа е почти неограничен, и реално, и виртуално.

# 263
  • Мнения: 3 756
Преди години, като се мотаехме из Ловеч, на разходка в старата част, влязохме в една от къщите музеи, и си платихме на гид, да ни разходи и разправя за къщата. Въпросната къща не е била на крупен търговец или чорбаджия, беше над 200 квадрата, едната спалня е била за баба и дядо + внуците, в другата са спяли младите, + някое бебе или мъничко дете. Отделно си имаше и стая за гости. А и в миналото секса е бил нещо срамно, и съответно желанието и любопитството са били много по-големи. Сега достъпа е почти неограничен, и реално, и виртуално.
Достъпа неограничен, съответно желанието и любопитството ги няма никакви. Жалко...

Общи условия

Активация на акаунт