Кое кара мъжете да изгубят разума си? (петъчно закъсняла)

  • 17 197
  • 502
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 505
Ама, цял живот ли ще сме момичета, щото... ако на 20 имаш детско и невинно излъчване е едно, но ако си "сладка" и невинна по детски на 40+ е малко инфантилно. Някак ми бодат очите двете крайности... невинна/разпоретина

# 61
  • Мнения: 13 092
Никога не съм имала невинно излъчване. Рева. Хелп.

# 62
  • Мнения: X
Това миме_зл е на 16 години и само забива някакви дърти за нея съмнителни типове. Няма смисъл да ѝ обяснявате, за нея това е истината.

# 63
  • Мнения: 280
Нито един мъж от познатите ми не би харесал жена с детско излъчване, а пък много сладка... ич.

Замисли се за мъжете в обкръжението си в такъв случай. Най-секси в една жена е невинността и нежността . Мъжете полудяват по сладурани, а ако са и с високо IQ, цена няма да имат тези момичета. За жалост сега много от вас ще ме нападнат, тъй като не се имат нито за сладурани, нито пък за нежни, а по скоро се припознават в другото определение за жалост.А да и за малко да забравя нещо важно мъжете обичат и младички момичета . Младостта е еквивалентно на красота. Абе над 45 ли е не ми я хвали нещо такова.

Сега всички над 45 ще ме изядат, ама е така момичета.

# 64
  • Мнения: 11 505
Сигурно има последователи на героя на Набоков, но силно вярвам, че не са мнозинство Laughing

Нидей рива, Арио

# 65
  • Мнения: 13 092
Ама ти си била на 16 😂 това обяснява всичко. Веднага отивам да общувам с 18-20 годишни и да си поправя обкръжението.

# 66
  • София
  • Мнения: 17 924
Мен пък много ме дразни презумпцията, че натръшкалите по десетки хора, са непременно тигрици, обичащи секса.

За да обвържа с темата, ще кажа, че в тази графа се оценяват положително самоуверени жени, които си взимат, каквото искат, а не тези, които от липса на самочувствие пускат на всеки, който си поиска. Това се усеща и да, мъжете не обичат такива жени, които с малко хахо хихи са ти в краката.Така че по първия тип "разпоретина" можеш да си загубиш акъла несъмнено, но по втория-надали.

# 67
  • Мнения: 6 622
До сега не съм чувала зрял мъж да казва "Ах, тази е много сладка, загубих си умът по нея". 😀

# 68
  • Мнения: 17 416
А аз може ли на тая глезената и гледаната да и позавидя ей така. Дай боже повече мухлювци да има и да угаждат.
Иначе знам, че всички тук сте алфа мъжкари и грам не ви брига какво искат жените.

Ми почвай да мрънкаш.

До сега не съм чувала зрял мъж да казва "Ах, тази е много сладка, загубих си умът по нея". 😀

Има, има. 😂

# 69
  • Мнения: 6 622
Може.... Принципно има мъже със склонност към педофилия, които търсят точно сладки наивни момиченца, с които да си правят каквото искат.

# 70
  • Мнения: X
Абе над 45 ли е не ми я хвали нещо такова.

Ела се разпиши във форума след 30 години - да се посмеем. Тогава ще си на толкова. Живот и здраве. Bowtie

# 71
  • Мнения: 280
До сега не съм чувала зрял мъж да казва "Ах, тази е много сладка, загубих си умът по нея". 😀

И няма и до го чуете, когато един мъж си губи ума по една жена не казва непременно "Еий загубих си ума по тая сладурана". Това се вижда в действията  и поведението на един мъж .  Злобни ,обременени,както каза една дама тук ,жени изпонатръшкали  десетки хора, никой не харесва.  Вие не се имате за сладка явно, но както вече казах дами с ниска самооценка ще ме нападнат.

# 72
  • Мнения: 13 092
Плача 😂 Получаваме ценни уроци за живота от 16 годишна, Лимонче.

# 73
  • Мнения: 6 622
До сега не съм чувала зрял мъж да казва "Ах, тази е много сладка, загубих си умът по нея". 😀

И няма и до го чуете, когато един мъж си губи ума по една жена не казва непременно "Еий загубих си ума по тая сладурана". Това се вижда в действията  и поведението на един мъж .  Злобни ,обременени,както каза една дама тук ,жени изпонатръшкали  десетки хора, никой не харесва.  Вие не се имате за сладка явно, но както вече казах дами с ниска самооценка ще ме нападнат.
А, моля ти се, аз не съм с ниска самооценка. Имам се за секси и самоуверена. След 2 деца и на двойно на твоята възраст остана и да съм сладка 😄 Но да ти кажа женският полов орган няма брояч. Мъжете не отчитат навъртяните километри преди да си изгубят умът. Иначе, имаш още много да учиш докато разбереш, как да накараш един мъж да си изгуби умът.

# 74
  • Мнения: 20 407
Това мими злето ще се окаже един скрит божинка.

Общи условия

Активация на акаунт