NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 53 948
  • 831
  •   1
Отговори
# 360
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 627
Леми, мисля, че това за джезве е по-ситно!

# 361
  • Мнения: 32
къде казвате е скрита игличката за почистване? Grinning с най-обикновената машина съм, не знам как се казва

# 362
  • Мнения: 870
Моята е на дъното на стойката за чаша. Незнам дали ме разбрахте. Онази част която се мести за по висока или по ниска чаша като я обърнете обратно-там е

# 363
  • Мнения: 893
В кой магазин са тази седмица намаленията? В тмаркет видях, но там безкофеинови въобще няма..

# 364
  • Мнения: 9 478
В Кауфланд големите кутии са на 13.99лв.

Да дам моя отзив - за Coffeespot - за първи път поръчвам от тях, направих поръчка късно вечер и на другата сутрин ми се обадиха за потвърждение и изпращане. Кутиите пристигнаха добре опаковани.
Поръчах три вида Лаваца - intenso, cremoso и bio - само био-то не ми хареса, доста киселее за моя вкус, но ще си го изпием. 😃
От Старбъкс поръчах Columbia и Espresso roast, харесват ми и двете.

# 365
  • София
  • Мнения: 310
къде казвате е скрита игличката за почистване? Grinning с най-обикновената машина съм, не знам как се казва

На Пиколо е зад контейнера с вода.

# 366
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 421
Здравейте в Кауфланд намалените за 14 лв до кога са? Сякаш в брошурата не ги видях 🤔
 Искам да питам, най вероятно е писано, но от една седмица имам машината и не съм чела цялата тема, с каква вода правите кафетата , чешмяна или минерална? От Варна съм я тук е доста доста варовита водата ..

# 367
  • Мнения: 389
Здравейте в Кауфланд намалените за 14 лв до кога са? Сякаш в брошурата не ги видях 🤔
 Искам да питам, най вероятно е писано, но от една седмица имам машината и не съм чела цялата тема, с каква вода правите кафетата , чешмяна или минерална? От Варна съм я тук е доста доста варовита водата ..

нашата я карам и с  минерална и с чешмяна, може би минерална ще е по-добре.
аз искам да питам препарат за почистване от къде си купувате

# 368
  • София
  • Мнения: 10 291
Не е добра идея с чешмяна, особено във Варна. Старата ми машинка е на 5г. работи перфектно, но съм я използвала само с филтрирана вода. Филтрирана, изворна(не минерална) би трябвало да са най-добрия вариант.

# 369
  • Sofia
  • Мнения: 4 563
Да питам и аз за Кауфланд - важи ли още намалението?

# 370
# 371
  • Мнения: 389
момичета, поръчките от сайта Нескафе, поръчките, до адрес и до офис на спиди на една и съща цена ли са, че не мога да намеря в условиата на сайта

# 372
  • Мнения: 1 162
На една съща цена са/или поне бяха/ без значение до офис или адрес. Ама аз не съм поръчвала откакто вдигнаха доставката.
В Билла от утре за намалени капсулите.

# 373
  • Мнения: 147
Здравейте момичета, от вчера (03.03) съм горд собственик на Dolce Gusto Mini Me. Като цяло пия кафета на Dolce Gusto от година някъде и най-накрая се реших да си взема. Въпросът ми само е знам,че не трябва да се слага чешмяна вода (в нашия край водата е ужасна), но не ми отговориха каква е по-добре минерална или изворна. Вие с каква вода ползвате машините за да нямате проблеми? Heart

Последна редакция: чт, 04 мар 2021, 17:23 от Alice.in.Wonderland

# 374
  • Мнения: 389
На една съща цена са/или поне бяха/ без значение до офис или адрес. Ама аз не съм поръчвала откакто вдигнаха доставката.
В Билла от утре за намалени капсулите.

да 6лв е доставката, но имам точки които искам да използвам и затова, а и Нескуик никъде не съм видяла по магазините както и чокочино също та затова. на колко стават капсулите в билла

Общи условия

Активация на акаунт