Шишета

  • 695
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Бъдещи майки,какви шишета мислите да ползвате за вашето бебче?И колко шишета мислите да вземета като за начало?Тъй като някой казват,че не се знае дали детето ще хи хареса..а и колко ще са достатъчни?

# 1
  • Мнения: 201
Аз лично мисля да взема 2 - едното малко, другото голямо. Спряла съм се на стъклени като първи шишета. Силиконови биберони.

# 2
  • Мнения: X
Аз имах на нук и на авент. Бебето не ги хареса. Хареса си шише камера от 2 лв и 70 стотинки и пиеше с тях. Тези ги подарих.

# 3
  • Мнения: 3 749
Моето е вече на 1 г и 2 месеца,но от раждането ползвам на Авент.Първо имах 4 малки за АМ + 1 за вода.След това взех големи 3 броя за АМ и 1 за вода.
Ако кърмите едва ли ще Ви трябват много шишета.Например 2 за всеки случай ще са достатъчно.

# 4
  • Мнения: 131
Ние бяхме с Nuk..
Като за начало 2 големи и 1 малко

# 5
  • София
  • Мнения: 6 010
Имах две стъклени на Нук - малко и голямо. Кърмих и сме ги ползвали броени пъти като се е налагало да излизам. За дете на Ам също не виждам смисъл от повече от две шишета, задължително стъклени по ясни причини.

Последна редакция: пн, 21 дек 2020, 19:59 от Госпожа Лаленце

# 6
  • София
  • Мнения: 3 460
Имаме 3 шишета. Две са на Авент - малко и средно. Наложи се още едно да вземем - на Canpool (не ми харесва особено). Малкият признава всички, не подбира. Мислим да вземем и стъклено, че тези не ни стигат понякога (мляко, чай, вода - всичко се пие в нас).

Общи условия

Активация на акаунт