Търся филм, сериал... Тема 11

  • 60 319
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 89
Здравейте !
Издирвам да гледам един индийски филм от 2007 "Звездите на земята" , но не го намирам никъде. Дали някой може да помогне ?

# 721
  • Мнения: 9 151
Хайде не излезе ли по торентите този "Убийствен влак" , омръзна ми да проверявам?! Знае ли някой? 😁 Да не е още по кината та го бавят толкова?

# 722
  • София
  • Мнения: 4 429
"Убийствен влак" ''Bullet Train'' 2022
 Има го, с руски дублаж.




# 723
  • Мнения: 9 151
Mari_mar, златна си, мила! HugЩе се пробвам, благодаря! 😘

# 724
  • Мнения: 1 246
аз го свалих оттук - но вече е премахнат https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%83%d0%b1%d0%b8%d0%b9%d1%81%d1% … 0%bb%d0%b0%d0%ba/
имам и филма и субтитрите на български но незнам как да ги сложа тук

# 725
  • София
  • Мнения: 4 429
Veselka_s,

 Има го в Замунда със субтитри.
 Изтеглих го и качих в Гугъл диск, от където може да го свалиш по-бързо.
 Ето ЛИНК към папката в Диска

 

Разархивирай в Нова папка
 и пусни папката с видеото и субтитрите, във VLC или друг плеър.




 kirasirrav, ако искаш, може да качиш папката с филма и субтитрите в Гугъл диск и да споделиш тук линк към нея.

 След като качиш папката, десен клик върху нея и избираш СПОДЕЛЯНЕ


 Ето настройки на споделянето


Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 18:57 от Mari_Mar

# 726
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 062
Здравейте !
Издирвам да гледам един индийски филм от 2007 "Звездите на земята" , но не го намирам никъде. Дали някой може да помогне ?
Може разбира се,но вие къде го търсите?Ако сте запознати с торент системата,ще го видите в поне 3 български торент тракера,а в чуждите бог знае колко.

# 727
  • Мнения: 1 217
Здравейте , скоро се сетих за един филм който бях започнала да гледам преди много време и не мога да се сетя за името а много искам да го догледам.
Започваше с някакво балетно представление и една от балерините беше убита на сцената или зад кулисите. Предполагам става въпрос за някакво криминале. За съжаление се сещам само за това.

Дано някой се сети за филма. Благодаря Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 451
Прилича ми на Black Swan, с Натали Портман и Венсан Касел.

# 729
  • Мнения: 1 217
Не, този който търся е доста по-стар.

Благодаря ти, иначе Simple Smile

# 730
  • Мнения: 4 872
TLC  бяха излъчили  филм за делото между Джони Деп и Амбър Хърд малко след края му. Може ли да се гледа някъде? Може и без превод.

# 731
  • Мнения: 69
Някой сеща ли се за един филм, любовна история, в който главният герой е в казармата или нещо подобно, и един ден с приятелите си решават да се шегуват и да се обаждат на случайни номера по телефона. И се обажда на непозната, в която после се влюбва.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Търся една поредица която даваха по БТВ или Нова преди около 10-12 години. Свързана със историята на България в 10тина или повече епизода разказаха за корените на българите. И други забравени и не изучавани факти. Нещо от сорта на "по следните на България" или "Неразказаната история". Не помня името, но ми се иска да изглеждаме сериала защото бях потресена от учебника на седмокласиците тази година.

# 733
  • София
  • Мнения: 30 206
Някой сеща ли се за един филм, любовна история, в който главният герой е в казармата или нещо подобно, и един ден с приятелите си решават да се шегуват и да се обаждат на случайни номера по телефона. И се обажда на непозната, в която после се влюбва.
Звучи интересно.

# 734
  • Мнения: 176
Здравейте, търся полицейски сериал отпреди 20-25 години. Беше доста динамичен, може би с 30 минути продължителност. Възможно е да е бил излъчван по Ефир 2 или някоя от първите кабеларки.

Общи условия

Активация на акаунт