С какво ви дразнят свекървите? - 126

  • 51 697
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 781
И какво ще постигнеш, карайки се с пияни в тяхната къща?!
Пък и тя не е защитавала битата баба, защитавала е мъжа си, когото нарекли чехльо....

# 46
  • Варна
  • Мнения: 36 715
И на мен това ми направи впечатление. Тя не се възмущава, че бият бабата, а че я бият пред детето.

# 47
  • Мнения: X
Господ е събирач.

# 48
  • Мнения: 3 334
Чета, чета... Това не може да е реална ситуация. Този мъж какъв модел на поведение има? Ако детето ми има такива гени, сериозно бих се притеснила. Язък, че синовете са учили във Франция... Уж култура и обноски са видяли

# 49
  • Мнения: 6 781
То пък във Франция няма пияници и биещи се.....

# 50
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Пиянски истории, “любимите” ми...

Поради лични кофти спомени от детството, аз от такива роднини бих избягала с 200, никакъв шанс детето ми да гледа безпаметно пияни хора. А това да посягат на бабата, сериозно ли е? Хора, които се бият в пиянството си, и такива, които посягат на по-слаби от тях са ми на някакво  нулево ниво в еволюционно развитие.

Няма как само те черни и лоши, а синът им целия в бяло в тази ситуация. Наясно е с нравите им и въпреки това не се притеснява, знаейки, че тормозят баба му, и не казва явно нищо по въпроса, а и позволява  детето му да става свидетел и участник във всичко това...

А ей това ме изуми, ти как реагира на това, мъжът ти как реагира...Явно и детето вече е попило “семейното” отношение към бабата...

Цитат на: bumblemimche link=topic=1284018.15

защото детето почна да удря бабата на мъжа ми и тя го успокояваше, след като малко преди това тя й самата й крещеше и удряше.

Благодаря предварително!

# 51
  • Мнения: 6 781
Тя второ дете ще ражда, как да реагира 🤐

# 52
  • София
  • Мнения: 4 352
Тя второ дете ще ражда, как да реагира 🤐

Бременна ли е?
Олеееее

# 53
  • Мнения: 18 704
Не, сега мъжът е сърдит. Като се сдобрят, тогава.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 23 765
Днес вече ми вдигна и каза, че ще се прибере когато реши.
А ти ще го чакаш ли?

# 55
  • Мнения: 2 039
Наистина са се събрали от един дол дренки.

# 56
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Аз си легнах и на другата сутрин имах скандал със свекървата, защото детето почна да удря бабата на мъжа ми и тя го успокояваше, след като малко преди това тя й самата й крещеше и удряше.
А ти какво направи след като видя това нещо? Явно синковеца ти е попил от "родовата памет".

# 57
  • Мнения: 93
Да ви попитам и аз нещо: Вие как реагирате или бихте реагирали (ако не ви се е случвало), ако вашата свекърва коментира външният ви вид? За директност и честност ( или за грубост и подигравка)  ли ще го приемете, ако постоянно се коментира вашата коса, че била с тънък косъм например ( и как била по- тънка от игла косъма) и след това се обяснява как е била честна и директна и как изобщо не е имала намерение да ви обиди, а просто била директна, но това се повтаря пак и пак?

# 58
  • Мнения: X
Има добронамерени коментари за външния вид, има и злонамерени такива. Кой от двата е, зависи от контекста. Конкретно за тънкия косъм не е задължително да е обида. Собствената ми дъщеря има не коса, ами косище до кръста, като космите са изключително тънки, но брутално гъсти. Резултатът е коса по-разкошна от тази на Рапунцел.
Скрит текст:
Айде минутка за маминото най-красиво гардже.

# 59
  • София
  • Мнения: 13 881
Моята постоянно ме коментира, ама е в добрия смисъл. Все съм най-убавата 🤣. Чак е дразнещо. Ако се оплача, че съм качила, веднага ще скочи да ми донесе шоколад и ще каже, че съм кльощава. Ама при нея и при свекъра е така. Всичко тяхно е по-по-най. Явно са ме приели, защото поддържат мита, че съм супер снаха 🤣.

Общи условия

Активация на акаунт