Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако имам ниско кръвно налягане?
Как мога да повиша ниското си кръвно налягане?
Как да се справя с контракциите по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако имам ниско кръвно налягане?
Ако имате ниско кръвно налягане, важно е да се консултирате с лекар. Поддържането на високо кръвно налягане може да изисква увеличаване на приема на течности, намаляване на консумацията на червено вино и включване на храни като бяло пилешко месо, риба, мед със сусам в диетата. Също така е важно да наблюдавате нивата си на хемоглобин и да се консултирате с лекар за подходящи мерки.
-
Как мога да повиша ниското си кръвно налягане?
-
Как да се справя с контракциите по време на бременност?
За справяне с контракциите по време на бременност е важно да се консултирате със здравен специалист, тъй като те могат да се засилят в определен период. Вашият лекар може да препоръча приема на силни лекарства или генипрал, но е от съществено значение тези мерки да се предприемат под негово наблюдение.
-
Как да се справя с запушен нос?
-
Какви са препоръките за хранене и витамини по време на бременност?
,
Днес ще ходя при доктора да ми даде направление за урокултура - ще давам стерилна урина три дни по ред. Така ще стане ясно дали е от бъбреците или е някаква влагалищна инфекция 
. Резултатът е май с 6 или 7 отгоре досега, ще видим на следващата консултация. Притеснителното е, че май съм си ги качила за този 1 месец
, но...няма да го мисля, чак толкова. Искам да ви се оплача ОЩЕ, че вече ме подпира отдолу, отгоре, като седя като ходя, въобще много мрънкам... А под бюста в средата направо ми изтръпва мястото. И лявото ребро ме притиска като, че ли. Само като полегна ми е добре. И ми е нервно в работата и само се опъвам кат' каиш на тоя стол. И като походя- пак същата работа...Момичетааа, закъсахме го 

, но освен да се почешвам друго не мога да направя. И аз се мажа много упорито, обаче не помага за сърбежа..