Чичо доктор потвърди, МАЙ-ско бебче в мене спи!

  • 12 187
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 456
Мегита, безсилни са думите.... Силно те прегръщам и се моля бързо да се възстановиш. А бебето ще дойде когато Бог е решил. Бъди силна мила и знай че сме с теб!  Hug

# 17
  • Мнения: 7 914
Още едно ново МАЙче Hug Hug Hugdani*, добре дошла сред нас  bouquet

Megita, толкова ми е тъжно за теб smile3518 Бъди силна и скоро нека да имаш повод пак да пишеш в отчетните Hug Hug Hug


сестрата на алабина 
,
 да и кажеш,че я чакаме скоро сред нас  Hug Hug Hug

# 18
Megita,искренно съжалявам за случилото се !
tihabjala, elph благодаря ви ще погледна в правилата на форума и ще си сложа лентичка. а сега малко инфо за мен  казвам се даниела на 29год. от димитровград имам прекрасно семейство син на 9 и половина и съпруг с когото сме женени от 10 год. терминът ми е на 24-ти май, ако нещо ви интерисува питайте  newsm78 Peace

# 19
БЛАГОДАРЯ ЗА ТОПЛОТО ПОСРЕЩАНЕ ОТ  zwezdi4ka И ВСИЧКИ МАМИ newsm51

# 20
  • София
  • Мнения: 604
Ей,ама вие тук ли сте се изместили LaughingМи така кажете де,и аз съм с вас Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
Здрасти и от мен! Много хубава нова темичка си имаме!

Мегита, искрени съболезнования и от мен.  Hug Събирай сили и след известно време ще чакаме добри новини!

# 22
zwezdi4ka   , ще  и предам разбира се Wink


Добре дошла Дани и от мен 
Stop Hug
 

# 23
  • Мнения: 7 914
dani*,
засрами ме... Embarassed
 Hug  bouquet

Момичета, как сте днес?


Аз имах най- ужасната вечер досега...не знам какво ми стана ама снощи бях ето така Toilet

# 24
  • Мнения: 456
Здравейте Май-чета и честит празник!

Аз съм си на работа, тук не е празник за съжаление...  Confused Но съм много щастлива защото мъжлето ми се прибира довечера от БГ.  Heart Eyes

zwezdi4ka, така поне се прочистваш хубаво  Wink Аз се чувствам много добре... все още нямам неразположения... да чукна на дърво.  Blush

Лек и приятен ден момичета!   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 089
добре дошли на новите майски мами. да ставаме все повече и повече.
мегита - много, много ми стана мъчно. дано скоро се вземеш в ръце и да продължиш напред. поне вече знаеш, че можете да имате бебе. кураж, мила
тиха-бяла - когато раждах преди 1 година още не се говореше много за замразяване на стволови клетки. бях решила, че с второто ще запазим. Но преди 2-3 месеца мъжът ми чете договора за запазването на клетките (адвокат е и негови клиенти сега ще има бебе, та искали и те по тоя път. а може и вече да си имат, де) и каза, че това е най-голямата юридическа безумица, която е чел. в общи линии пишело "ти дай парите, пък ние не носим никаква отговорност". никой не носел отговорност за вземането на самите клетки, за трнаспорта им до чужбина, за куриерските услуги, за съхранението на място, за транспорта в обратната посока, за нищо. така че ние със сигурност няма да правим подобни щуротии. след като нещото не е регламентирано адекватно, не виждам смисъл да плащам една камара пари.
на мен все така ми е лошо. добрата новина е, че бебето е добре, намам никакво отлепване, имаме сърдечна дейност. слава богу, една е Simple Smile и всичко е е норма. лошата новина е, че до 14-та седмица ще ми дупчат дупето. но щом така трябва, така да е...

# 26
Здравейте, МАЙ-4ета!
Да ни е 4естита новата теми4ка! elph , поздравления - страхотна е!  newsm10
Толкова съжалявам за това което се е слу4ило на мегита - разплаках се! smile3518
Аз съм добре - тая сутрин за първи път по4увствах леко гадене, но за  кратко... А ина4е настроението ми се сменя със скоростта на светлината и рева за щяло и нещяло...
4ета ви всеки ден, но не смогвам да пиша 4есто...
Добре дошли на новите МАЙ-ки!  welcome

Лек ден на вси4ки ви! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 27
здравейте и от мен !1
elph,аз също нямам никакви неразполжения и се чувствам много добре. пу-пу. Peace, но и с предишната си бременност бях добре и не ми се е гадело само дето и тогава и сега много ми се спи през деня.
лека и приятна вечер от нас Joy

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 64
И аз да се разпиша в новата темичка.Страхотна е ,поздравления за авторката  bouquet.
Аз от два дена се чувствам малко по добре от преди,дано да е и за напред така.
Меги много съжалявам за това което се е случила ,но нали знаеш че и след най-черната нощ идва утрото ,затова кураж сега видях че и ти си от Бургас имаш моята подкрепа ако решиш. Peace
Добре дошли на всички нови мами.

# 29
  • Мнения: 932
Бъдещи маиски маичета,честито!Сега видях,че има маиска темичка...и така се развълнувах!И даже изпитах носталгия.Пожелавам ви много,много късмет,здрави бебчета и лека бременност.И да знаете,че маиските бебета са красиви,умни и послушни.

Общи условия

Активация на акаунт