Чичо доктор потвърди, МАЙ-ско бебче в мене спи!

  • 12 185
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета!

Ето ме и мен! Живот и здраве и аз ще ставам майско майче! Терминът ми е на 06.05.2007 г. Казвам се Тони и съм от София.
Виждам, че доста майчета са се регистрирали тук, но съм сигурна, че компанията ви е отворена за още и още.
Може ли някоя от вас да сподели на какви изследвания е ходила досега? Аз съм в 10-та гестационна седмица и са ми правили само пълната кръвна картина и изследване на урината, както и ехограф. Все си мисля, че нещо изоставам с графика на изследванията.

Поздари засега!!!
Т.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте мами! На новите мами добре дошли  Hug

Аз два дена бях без нет и направо съм полудяла... Ама сега ще наваксвам.
Вчера бях на лекар (не можах да се стърпя...) и докторката видя сърчицето Simple Smile Аз не видях тупкането, защото бях в легнало положение, но в кадър ми го показа (една миниатюрна черна точица) И сега съм малко поуспокоена!

reni 27, аз за някои неща съм съгласна с майчето, за някои не съм. Първо, ще ядеш колкото ти се яде, организмът ти най-добре си знае. Да минаваш на диета - това е пълно безумие! Ако ти е прекалено тесен тазът, ще родиш със секцио, като много други мами (и аз включително). Но и да е малко бебчето няма нищо страшно Simple Smile Моята принцеса се роди 2450 и си беше съвсем нормално бебе (никак не ме беше страх да я гушкам или да я къпя Simple Smile ). Само след 3 месеца настигна другите бебчета и никакви проблеми не сме имали.

Айде на всички все по-лека бременност!

# 287
  • Мнения: 3 089
аууу, елф-че как без да искам съм те засегнала. сори, мила, че така лошо съм се изказала без да мисля. уж не съм глупав човек.

аз дописвам тук, че да не хабя още място - вчера за първи път излязохме сами с детето откакто имах проблеми. отидохме на изписването на една приятелка-родилка в св. софия. явно хората са знаели какво  говорят като се ми казвали да лежа, да почивам и да не мърдам, защото пак кръвнах. сега отивам на преглед да видя каква съм я втасала. ако всичко е наред, съвсем затворнически режим ще ми наложат. ама туй да ми е кахарът.

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 08:28 от majceto

# 288
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Добро утро!
На мен от вчера започна да ми се гади вече.  Sick Но не сутринта, а следобед. Дано така да си остане, че тогава има кой да се занимава с малкия. Praynig
majceto, пиши какво става с теб. Дано не е сериозно. Praynig
Dana, писах ти на лични, но ти е пълна кутията. Обади се като я изчистиш. Hug

# 289
  • Мнения: 3 089
още сме 2 в 1. пак съм на инжекции. отказах да влизам в болница. шъ съ упрайми Simple Smile

# 290
  • Мнения: 136
Здравейте отново, исках само да апелирам бъдещите майки да се хранят. Първите три месеца е наистина много важно. Имам две приятелки които след бременност и гладуване през нея се разболяха от едно рядко, но нелечимо и много неприятно заболяване. Казва се лупус и представлява общ спад в имунната система. Изтъняват ти костите, ставаш червена и на петна, подуваш се и всичко те боли. Хранете се моля ви, гладуването после така или иначе след спиране на кърменето си ни чака...
На мен най-много ми се гади късно следобяд и вечер Sad
И аз съм изостанала с изследванията но мисля другата седмица да отида - засега си правих само профилактичните годишни прегледи + 2 ултразвука:)
Исках да попитам - знаете ли кога ще започне да ми личи коремчето - нямам търпение вече - панталона леко ми стиска на талията, но не знам дали е от това или просто поналях талията странично:)

Хубав ден на всички:)

# 291
  • Мнения: 270
majceto , много си смела.Насърчаваш ме. Ние бяхме при акушерката, е, най сетне попаднах на по свястна в Бургас. Успокои ме , че щом няма кървене няма от какво да се плаша.Иначе само леж пром му е майката.Така де, аз откакто сам разбрала за бебо зарязах всичко.Работата няма да избяга.Само лежа, лежа, лежа..... Направиха ми първоначални изследвания , но казаха че за сърчицето е рано още. В осмата седмица сме. А миленка, как да се храня бе мила , изобщо до обяд не мога . насила ли да пробвам не знам.
А, ако има , а знам че има май/чета от Бургас обадете ми се на лични. може да заформим някоя среща ...  bouquet

# 292
  • Мнения: 456
Момичета, здравейте.

prikazka , за храненето - насила се храни. И доктора ми в България и тази тук, ми казаха да ям по 6 пати на ден - малки порции, но постоянно да ми работи корема. При много бременни жени, гаденето и повръщането са точно от глад. Това го пише и на много места в Интернет. На мен по цял ден ми се гади  Sick, и от ставане се насилвам да ям... много е гадно, но наистина ми поолеква....  Tired

majceto, бързо оправяне! Харесва ми позитивното ти мислене! Само така!  Hug

Eiphnh, хубава новина! Всичко да е наред и занапред.  Peace

Добре дошла Tony Bonbony!   bouquet

# 293
  • Мнения: 1 531
само за една  Mr. Green физиономия се включвам, 4е нещо хи4 не ми е пишещо  Hug
 bouquet

# 294
  • София
  • Мнения: 2 493
пуснах новата тема

# 295
  • Мнения: 456
Браво Yanche!   bouquet
Само да ти кажа че ти пратих нов емайл с последната информация от първата страничка. направих няколко промени в списъка на Май-ките. Моля те да го упдатенеш.

Общи условия

Активация на акаунт