Дистанционно обучение за учениците-Teмa 14 /Януари 2021/

  • 42 945
  • 1 060
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: X
Ако извънучилищното обучение ти е по-важно, винаги можеш да преминеш към самостоятелна форма на обучение и да се явяваш само на изпити.

# 1 006
  • Мнения: 119
Ако извънучилищното обучение ти е по-важно, винаги можеш да преминеш към самостоятелна форма на обучение и да се явяваш само на изпити.
Ммм до колкото знам, тези изпити са на целия взет материал. Още по-зле.

# 1 007
  • София
  • Мнения: 9 881
Лиляна, аз съм съгласна с теб. Още повече, че в нашия частен случай дъщеря ми е много доволна от ДО в школата. И няма против да продължи така.
Въпросът е, че никъде нищо не е описано - ще продължат ли ДО или не. Това мен лично ме подразни.

# 1 008
  • Майничка
  • Мнения: 12 628
Не мисля, че школите и учебните центрове са под "шапката" на МОН, т.е., заповедта за тях би следвало да е от МЗ.

# 1 009
  • София
  • Мнения: 38 779
И мен това ме дразни спрямо сроковете.
В университета е ясно - завършваме ДО и януарска сесия дистанционно.
Практиките - от втория семестър.
Обаче школите седят на педал. В момента завършват групи от октомври. И се събират януарски. Да се събират ли, да не се ли събират...

# 1 010
  • Мнения: X
Заповедта в частта със школите не е изменена.

# 1 011
  • София
  • Мнения: 18 130
Ако извънучилищното обучение ти е по-важно, винаги можеш да преминеш към самостоятелна форма на обучение и да се явяваш само на изпити.
Ммм до колкото знам, тези изпити са на целия взет материал. Още по-зле.

Хем боли, хем сърби  му викат на това Wink Не са ти толкова важни десетте ООП , изучавани в  училище, и акцентираш по важност на извънучилищните занятия, но същевременно  не желаеш да си учиш у дома по въпросните 10 предмета, за да не те изпитват накуп на доста материал.

# 1 012
  • Мнения: 119
Ако извънучилищното обучение ти е по-важно, винаги можеш да преминеш към самостоятелна форма на обучение и да се явяваш само на изпити.
Ммм до колкото знам, тези изпити са на целия взет материал. Още по-зле.

Хем боли, хем сърби  му викат на това Wink Не са ти толкова важни десетте ООП , изучавани в  училище, и акцентираш по важност на извънучилищните занятия, но същевременно  не желаеш да си учиш у дома по въпросните 10 предмета, за да не те изпитват накуп на доста материал.
Да, трябва ми по-добра подготовка по извънучилищните занятия. А ако мина на самостоятелна, то аз ще трябва да отделям повече време за ООП за да мина в следващия клас. Няма как да стане това.

# 1 013
  • Мнения: 48
Във ФМИ на СУ имат заповед за присъствено провеждане на сесията, само за нея и нищо друго. В другите факултети не знам как са.

Това е за ФМИ  https://intranet.fmi.uni-sofia.bg/index.php/s/aGZarT1EN3tC4wa

# 1 014
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Да, трябва ми по-добра подготовка по извънучилищните занятия. А ако мина на самостоятелна, то аз ще трябва да отделям повече време за ООП за да мина в следващия клас. Няма как да стане това.
Ами прекрасно, но министерството е длъжно да помисли за болшинството, а не за Вашето лично удобство и предпочитание.

# 1 015
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
То ако можеха да се огреят всички частни случаи, ехеее!

# 1 016
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
Извинете от къде мога да изтегля  безплатни учебници  за 8 -ми клас на електротехникумите .

# 1 017
  • Мнения: 119
Да, трябва ми по-добра подготовка по извънучилищните занятия. А ако мина на самостоятелна, то аз ще трябва да отделям повече време за ООП за да мина в следващия клас. Няма как да стане това.
Ами прекрасно, но министерството е длъжно да помисли за болшинството, а не за Вашето лично удобство и предпочитание.
Проблемът е, че не съм само аз. Simple Smile

# 1 018
  • Мнения: 10 607
Абе.. Той и МС ми развива теории закво му била гимназията, направо да си бачкал и университета... Ама си учи де 😄 и на програмиране си ходи (онлайн), и самоучители си пуска разни...
Тва програмирането ви промива от малки мозъците...

# 1 019
  • София
  • Мнения: 2 727
Имаше тук една тема на момче програмист, университети по програмиране, вече преподава програмиране, печели много, напуснал училище след 5 или 6 клас, въпросът беше как да взема шофьорска книжка без диплома за средно.

Общи условия

Активация на акаунт