Saturday night fever

  • 7 569
  • 228
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 813
непълнолетна съм,нямам право да гласувам аз  Flutter

# 76
  • Мнения: 4 371
Жоре, един въпрос имам към теб. Ти от голф мина на мерцедес или???
И още един, последен, да не ставам нахална: Кога ще ни се покажеш в цялата си прелест да се порадваме и ние на един класен пич?

# 77
искаме снимка,искаме снимка
такъв Мъж не е за изпускане,дай да поплакнем окото поне  Joy Mr. Green

# 78
  • Мнения: 9 990
... Не пия много защото е дебело...

О, не! Вие нали казахте, че сте богат?
Какво стана? Или само днес така , един вид пред заплата сте?

Гледам да не харча над 20 - 30 лева на вечер (освен ако няма да има гарантиран секс) защото излизам по 2 пъти седмично ако се сещаш за какво става дума. Издържам Мерцедес, дете и жена.

E,това ме закопа, нали беше богат?Той моя си излиза по повече на седмица и харчи по толкова на вечер, а издържа дете,чака второ такова да зареве скоро, жена, Мерцедец, Опел Зафира, а може би и куп други неща.Дали ги подредих във възходящ ред?... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 79
  • Мнения: 7 130

Интересно нещо са жените, Сопранов. Първо се опъваха, а после като дойде Събота вечер започнаха да търсят батко си с колата.
Такси ли караш?

# 80
  • Мнения: 2 657
Жорееее,абе що ли ми прили4аш на едни....да не казвам кои,но и от тях да си,познавам къде къде по нормално мислещи и не парадиращи от теб hahaha
Това,4е караш Мерцедес,4е имаш ланци и 4е се обли4аш незнам си как не е от кой знае какво зна4ение Peaceпо добре си промени малко мисленето и приказките,4е кел файда от пъ4енето ти тука Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 407
На Жорето не му е вързало,щом в 2 се е прибрал, а и снимка не иска да дава...

# 82
  • Мнения: 1 150
Ма много е смешен Жорето  hahaha hahaha
Оправям настроението за секунди  Joy Joy Joy


п.п.
Фен съм  windolws-а  Mr. Green

# 83
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Жоре, какво правиш? Наспинка ли се?
А как си облечен неделя сутринта????

# 84
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Ей тоя трябваше да е 17 съквартирант.Някакъв софийски "НИдялко". newsm11

# 85
  • Мнения: 5 647
Това с гривните на всяка ръка и ланеца много ме изкефи. Аз едно не мога да разбера, Жоре, как такъв виден столичен гъзар като теб си губи ценното време, пишейки в такъв форум, вместо да ходи да плющи неосъзнали се манекенки?

# 86
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
Жореееееееееееееее, обичам та да знаиш! newsm03   mrstraetz
Пусни, мило слънчице ненагледно, една снимчица, че да има какво да сънувам довечера!

# 87
  • Мнения: 4 176
Нищо не правя. Ходя чорлава и хич не ми пука. Козметик незнам какво е. Грим не употребявам, щот не мие  ясно как се използва. Жоре айде един курс да ми запишеш.

# 88
  • Мнения: 5 622
Иии, пак сте му се сързали на Жорката  Wink Я карайте по-спокойно Peace

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, специално в тая тема не виждам много вързали се. Понадживяха го хората. Вече просто се забавляваме дружно.

Общи условия

Активация на акаунт