Saturday night fever

  • 7 517
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 657
По хубаво е Бентлито Peace

# 61
  • Мнения: 2 407
Жоро явно е излязал с Мерцедеса.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Жоро явно е излязал с Мерцедеса.
И слава Богу Laughing...

# 63
  • София
  • Мнения: 630
Няколко пъти попадам на постове на автора на темата и винаги досега  съм мислела, че си прави някакъв майтап или просто провокира целенасочено. Сега прочетох всички страници и  Shocked. Не мога да приема, че някой наистина може да има такива нагласи и представи, но пък по странен начин ми е забавно да чета тези изказвания.

# 64
  • Мнения: 694
Боже, как ли изглежда фасадата ти накичена с толкова накити newsm78, вземи да копнеш някоя снимчица, та да ти се порадваме.
Това за паричките и количките може да говори само по себе си за един комплексар.

Искам и аз в този фен клуб, моляяяя

# 65
  • Мнения: 1 150
Малииии смЕх  Joy Joy Joy
20-30лв., пък в къщата с часовника по дънки  hahaha hahaha hahaha
комплексни са нещата така ми се струва  hahaha hahaha

Хахаа мерцедес+наливен парфюм  Sick
тира къде го паркира  hahaha hahaha

# 66
  • Мнения: 239
Момче, уникален си просто Mr. Green
Доста пъти четейки те съм се опитвала да си изградя някаква визуална представа за теб...ама освен лика на един клюмнал фалос друго не ми изниква в съзнанието Laughing

По темата- с халати и домашни роби не ходя, и не чакам да дойде събота вечер за да си припомня , че съм жена. Такава  съм през всички 7 дни от седмицата, 30 или 31 дни от месеца и 365 дни в годината. Гримът- деликатен, дрешките-секси, компанията-според настроението Mr. Green

Знам, че съм уникален. Благодаря. И аз се надявам да си жена през повечето време.

# 67
  • Мнения: 239
Жоро, това с Бон Джоуви ме плени окончателно!  Heart Eyes

Не се прави на недостъпна. Свалял съм гащите на монахиня. Добросъвестен християнин, честен човек и истински мъж.

# 68
  • Мнения: 239
По хубаво е Бентлито Peace

Когато жени заговорят за коли и совите стават това, което са.

# 69
  • Мнения: 239
Боже, как ли изглежда фасадата ти накичена с толкова накити newsm78, вземи да копнеш някоя снимчица, та да ти се порадваме.
Това за паричките и количките може да говори само по себе си за един комплексар.

Искам и аз в този фен клуб, моляяяя


Мисля, че интелектът ти е доста над средния.

# 70
  • Мнения: 239
Малииии смЕх  Joy Joy Joy
20-30лв., пък в къщата с часовника по дънки  hahaha hahaha hahaha
комплексни са нещата така ми се струва  hahaha hahaha

Хахаа мерцедес+наливен парфюм  Sick
тира къде го паркира  hahaha hahaha

Бил Гейтс ходи по дънки и пуловерче с лекенца. Онези, които посрещат по дрехите изпращат по линукс.

# 71
  • Мнения: 1 813
Оп как мина коктейла,нещо ново,нещо чуждо  Crazy

# 72
  • Мнения: 239
Оп как мина коктейла,нещо ново,нещо чуждо  Crazy

Тази вечер не бях на голям купон поради професионални причини. Виждаш, че съм пред компютъра. Това е защото работя за благото на нацията.

При всички положения не съм облечен зле. Имам и раиран панталон и риза и сако. Яката е винаги над сакото - особено в класни заведения като Мохито.

# 73
  • Мнения: 1 813
Ни гу знам аз  туй мухито де го.
На виж мъ от къде съм.
 Joy

# 74
  • Мнения: 239
Ни гу знам аз  туй мухито де го.
На виж мъ от къде съм.
 Joy

За кого ще гласуваш на изборите? Искаш ли да дадеш шанс на родината си?

Общи условия

Активация на акаунт