Мъжете - важно ли е да са красиви?

  • 13 899
  • 469
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
И аз съм грозен, ама не мога да се отърва от женско внимание. Любовта е кьорава и затова се случва.

# 16
  • Мнения: 818
Както написаха преди мен съфорумки, красотата е субективна. За мен един ще ми се струва грозен, но за приятелката ми примерно - много красив. Влюбените очи виждат най-прекрасния човек на света. Ако е и симпатичен по принцип - става още по-красив, след като се влюбиш!
Да отговоря на въпроса все пак - не съм била с грозен мъж, според моите стандарти. Моя приятелка пък не харесваше бившия ми чисто визуално - голям нос, косата му оплешивяла... Тия неща хич не съм ги и забелязала, докато не скъсахме Laughing

# 17
  • Мнения: 25 600
И аз съм грозен, ама не мога да се отърва от женско внимание. Любовта е кьорава и затова се случва.

Луно, Луно, земьо македонска*, откога стана мъж пък и ти? Laughing

Скрит текст:
*от вица Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 523
За мен е важен, да.

Човек гледа първо с очите си и нещо трябва да ми прикове вниманието. (Не вярвам на думите, че хубавият кон и под скъсан чувал се различавал.)
 
Оттам насетне според маниери, мимики, жестове, отношение оформям крайното си мнение дали бих дала шанс или не, но в началото гледам външния вид, признавам.

# 19
  • Мнения: 15 619
И аз съм грозен, ама не мога да се отърва от женско внимание. Любовта е кьорава и затова се случва.

Луно, Луно, земьо македонска*, откога стана мъж пък и ти? Laughing

Скрит текст:
*от вица Simple Smile
Все ще се намери някой да се съмнява и чуди. И после, що не сме приятели! Trollface

# 20
  • София
  • Мнения: 12 649
За мен е важно, но характерът и чарът могат да компенсират до известна степен някои недостатъци. Ако последните две липсват, красотата често е плоска и недостатъчна. Ако външният вид е прекалено неприемлив обаче, нищо не може да наклони везните.

Та какво излезе... важно, но недостатъчно и не съвсем незаменимо. Нещо такова.

ПС: Ама Варваринът вярно в други теми говореше за себе си в женски род... да не излезе някой джендър накрая Joy

# 21
  • Мнения: 7 261
Не ми е безразличен външният вид на мъжа, дори ми е важен.

# 22
  • Мнения: 10 993
И аз съм грозен, ама не мога да се отърва от женско внимание. Любовта е кьорава и затова се случва.

Браво! Все така да е!
Аз пък съм красива и понеже само себе си оглеждам /е и другите жени, за да се сравнявам с тях/, няма и да забележа даден мъж дали е красив, но виж ако е добър с мен и ме обича/Харесва, веднага бих го забелязала.

# 23
  • Мнения: 10 699
Красотата при мъжете е дар от природата, генетика и начин на живот.
Няма как да се промени факта какви ни е създала природата. Пластичните операции решават този проблем в известен процент от суетните мъже, но то си е нож с две остриета.
От друга страна генетиката няма как да се промени. Да пиеш химии за да си сгъстиш косата или да правиш присадки - все е вредно за здравето. Това как живееш също е важно - има много мъже които не си поглеждат на коя дупка от колана се намират, а излишното тегло освен, че силно променя фигурата води и до други заболявания.
Един мъж, който държи на себе си се поддържа. Спортува умерено, гледа да не води заседнал живот. Работи над себе си - ежедневно ! Вкуса и стила за обличане са нещо строго индивидуално. Маниерите се придобиват още от детството, но там решаваща роля имат всички от семейството. Как вече ще се развива след като минат първите 10 годинки, малкото момченце само си решава. Гледа какво става около него, възрасните какво правят и т.н.
Физическата красота при мъжа е до първите 5 минути ( също както и женската красота ). След това му се налага да говори. Ако там не успее да се справи .....  Жените също си имат критерии какво искат от един мъж. Wink
Красотата е в самото начало. Одисеята след запознанството е много по интересна Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 820
Какво означава един мъж, въобще един човек, дали е красив. Всеки има свой стандарт за красота. Дори да е красив мъжът срещу мен според моите критерии за красота, ако не е интелигентен, няма чувство за хумор, не ме привлича сексуално, то тогава не е мой тип мъж.

# 25
  • Мнения: X
Един мъж трябва да е спретнат и уверен. Тогава започва да привлича женски погледи, както при авторката. Лан е прав, но никога не е късно един мъж да се промени. Става трудно, с големи вътрешни противоречия, но е възможно.

# 26
  • Мнения: 2 645
Нека направим анкета.

Кое по ред е качеството КРАСОТА при избор на портньор? Нека всеки прецени за себе си и сподели.

При мен определено не е в челната петица. Даже може би е 10. Има къде къде по-важни качества

# 27
  • Мнения: 229
Красивият мъж би ми направил по-добро впечатление в началото,но ако на по-късен етап се окаже,че е глупав и нарцистичен,това определено би ме отблъснало. Предпочитам интелигентните,забавни и приятни мъже,дори да не изглеждат като от корицата на модно списание.

# 28
  • Мнения: 5 820
Естествено е, че първо всеки гледа външния вид на човека. Като не го харесва, няма как да стане нещо между вас.

    Ще разкажа една история. Преди 3 години се срещнах с един мъж. Не беше мой тип мъж. Не искам да обиждам никой, че е грозен, защото няма грозен човек. Ако за мене eдин мъж е грозен, то за друг човек е красив. Но този мъж не ме привлече не заради това, че не е мой тип мъж, но не беше спретнат и беше лошо облечен - беше дошъл на срещата със спортен екип и маратонки. Възпитан беше и с чудесен хумор. Нямаше как да харесам този мъж. Казах му направо, че можем само да бъдем приятели и нищо повече. Преди да се срещнем, доста време бях общувала с него по телефона и бях го опознала като човек. Сега рядко се чуваме по телефона. Много далече живеем един от друг.

# 29
  • Мнения: 10 699
Естествено е, че първо всеки гледа външния вид на човека. Като не го харесва, няма как да стане нещо между вас.

    Ще разкажа една история. Преди 3 години се срещнах с един мъж. Не беше мой тип мъж. Не искам да обиждам никой, че е грозен, защото няма грозен човек. Ако за мене eдин мъж е грозен, то за друг човек е красив. Но този мъж не ме привлече не заради това, че не е мой тип мъж, но не беше спретнат и беше лошо облечен - беше дошъл на срещата със спортен екип и маратонки. Възпитан беше и с чудесен хумор. Нямаше как да харесам този мъж. Казах му направо, че можем само да бъдем приятели и нищо повече. Преди да се срещнем, доста време бях общувала с него по телефона и бях го опознала като човек. Сега рядко се чуваме по телефона. Много далече живеем един от друг.
Да не разводняваме темата ! В ситуацията който описваш, въпросния мъж не е проявил уважение към теб! Ако го беше направил, то тогава нещата щяха да бъдат съвсем други. Да отидеш на първа среща с жена с "официалния анцунг и маратонки"  си е жива плесница в лицето ! Но какво да се прави, възпитание ....

Общи условия

Активация на акаунт