"Великите Селджуци", "Дъщеря ми" и актьорският екип след това - Тема 2

  • 27 982
  • 528
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Нинка, mimchyyy9 - благодаря ви за нещата, които сте споделили! HugHugHug  От мен една любима моя снимка зад кадър от "Дъщеря ми" KissHeart EyesRevolving Hearts Буура и Лейля Лидия са Великолепни като Джандан и Демир, а тук са просто уауу - красиви, стилни, усмихнати ... HeartHeartHeart



Тези пожари са ужасни - голяма трагедия. DisappointedScream Sob Надявам се скоро нещата да се оправят, както в Турция, така и в България, Македония и в другите страни, в които огъня бушува. Hands PrayHands PrayHands Pray Нашите любимци за пореден път ни показаха, че са хора със златни сърца - браво на Буура, Лейля Лидия, Берен и Серхат. Тяхната активна позиция и съпричастност ни показа, че освен невероятни актьори са и много добри хора.. Hands ClapHands ClapHands Clap Съпричастни с трагедията са също Али, Хатидже, Севда, Исмаил Еге, моят любимец Берк Октай, Къванч Татлъту, Алперен Дуимаз и още много други туски актьори и актриси. Възхищавам се на всички - невероятни са. Hands ClapBlushHeart Социалните медии са силно оръжие и благодарение на призива на актьорите в Турция - разбрах, че няколко държави ще изпратят самолети, с които да гасят пожарите там. Hands Clap Hands Clap Hands Clap Разбрах също, че актьорите закупуват и фиданки, за да възстановят природата. Техни фенове също купуват от името на актьорите. Hands ClapKissing HeartTwo Hearts Дано скоро огъня бъде овладян - да няма повече пострадали хора, животни и разстения. Hands PrayHands PrayHands Pray Дано овладеят и огъня в България, защото тук също се разразиха няколко големи пожара и дори има изпепелени къщи в едно село. Истинска трагедия. SobSobSob Моля се да завали дъжд или самолетите, хеликоптерите и пожарникарите да потушат огъня, както в нашата страна, така и в съседна Турция, Македония и т.н. Hands Pray Hands Pray Hands Pray

Междувременно аз продължавам да гледам "Дъщеря ми" и за пореден път се възхищавам на играта на актьорите, на сюжета, на всичко! Великолепен сериал с уникални актьори. Ето една снимка на моите любимци - Буура, Лейля Лидия и Берен ... HeartHeartHeart



А успеха на "Дъщеря ми" в Испания е толкова голям, че сериала е номиниран за "Най-добр турски сериал в Испания на наградите Telenovelas Espana 2021". TadaFlowers Four Leaf CloverHeart Супер щастлива съм. Поздравления за целият екип - всички актьори са страхотни. Animal Heart Eyes CatKissRevolving Hearts Феновете обожават актьорите и не спират да им пишат. Вярвам, че сериала ще спечели приза в Испания. Sparkling HeartHeart EyesHands Pray





Нося ви още една страхотна новина - преводача на Селджуците пусна анонс за 10-ти епизод и обяви, че ще довърши превода на сериала. TadaTadaTada До тук имаме превод само на първите 9 епизода, но се очаква скоро преводача да качи на 10-ти епизод на "Пробуждане: Великите Селджуци" с бг субтитри! Много се радвам ... Hands ClapFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse Щом епизода излезе веднага ще ви дам линка и тук! HugTadaRevolving Hearts



Нека подкрепим и нашите любими двойки от сериала - Буура и Лейля Лидия като Меликшах и Елчин, и Екин и Севда като Сенджер и Турна в анкетата пусната в една от темите в БГ Мама! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart





https://www.bg-mamma.com/?topic=1356157

Уникални колаж на прекрасните баща и син - Султан Меликшах и Сенджер!!! HeartDartHorse Racing



Излезе новината, че партньор на Севда в новият й сериал ще е Исмаил Еге Шашмас. Двамата ще си партнират отново след като ги видяхме в Селджуците в ролите на Турна и Файсал. Heart TadaBlush



Севда Ергинджи и Исмаил Еге Шашмаз ще споделят главните роли “Ръката на момичето” (El Kızı), който ще бъде заснет в Мугла и околностите му. Kissing Heart

Историята: Езо (Ергинджи) остава сираче на ранна възраст и тъй като е отраснала без любов, става жесток и отмъстителен човек. Тя вярваше, че ще създаде идеалното семейство с Харун Карасу. Но наследството, оставено от баща й, променя всичко. Thinking

https://zamunda.info/rukata-na-momicheto-nov-turski-serial-sus-s … ail-ege-shashmaz/

Честит Рожден ден и от мен на Хатидже Шендил/ Теркен! Пожелавам й много здраве, щастие, любов и успехи. Винаги да е така щастлива с прекрасния си съпруг и със сина си. Невероятно семейство са ... HeartHeart EyesTadaBirthdayKiss





# 436
  • София
  • Мнения: 3 427
Привет!
Рокси, благодаря за поста ти! Винаги успяваш да засегнеш всичко интересно и проблемно. Пишеш много увлекателно и за мен е  голямо удоволствие да прочета всичко написано.
 Благодаря ти!
Аз също гледам с интерес "Дъщера ми" . Гледам и "Доктор Чудо" по БТВ Лейди, въпреки, че го следях с руски и български субтитри. Много ми харесва. Там в една от централните роли играе   Синем Юнсал - учителката от "Дъщеря ми".
В един от следващите епизоди ще участва и любимата ми малка-голяма актриса Беренка.
                                                                                                         
Препоръчвам горещо сериала.
Рокси, малко съм разочарована, защото зная, че малко от "мамите" гледат "Пробуждане: Великите Селджуци" и гласовете за тях са само нашите от темата /4-5/. Жалко е, но такова е нивото - харесват  се сериали за "масова употреба" и артистите участвали в тях. За мен, обаче нашите са на първо място.
Дано новите сериали, които започват още от м. август са стойностни и качеднвени  за да ги гледаме с увлечение
Пожелавам ви хубави, прохладни ленти дни и бъдете здрави.

Последна редакция: вт, 03 авг 2021, 18:25 от Nina NN

# 437
  • Мнения: 5 625
Здравейте, момичета Hug
Благодаря ви за чудните постове! Flowers Hibiscus
Аз пак не съм сколасала със задачите и все още почти нищо не гледам.
Рокси, благодаря ти много за изпратения на лични линк за сериите на "Дъщеря ми".Heart Ще му дойде времето.

Малко новини.  Екин май ще се снима в проект на Нетфликс, заедно с Чагатай Улусой. Информацията е предварителна.
Сериалът "Нашата тайна", в който участва Лейла Ферай стартира на 8 август.
В руските групи пишат, че Буура вече има проект за новия сезон. Heart Eyes

Хубави летни дни ви желая! Flowers Evergreen Tree Flowers Sunflower Flowers Deciduous Tree Boat Tropical Drink

# 438
  • Мнения: 11 766
Здравейте приятели! Имам страхотна изненада за вас. Днес нашият преводач пусна превода на 10-ти епизод на "Пробуждане - Великите Селджуци" - супер щастлива съм!!! HeartHeartHeart Очаквах с нетърпение да го гледам на български... Hug Hug Hug И най-хубавото е, че той ни обеща, че ще преведе сериала до края. Толкова много се радвам. Tada Tada Tada  Дори да става бавно - важното е че ще имаме всички 34 епизода на този уникален сериал с бг субтитри. Големи късметлии сме, че ще можем да му се насладим на роден език! Hands ClapTadaHorse Racing Искам да отправя моите най-искрени благодарности към Neron - Neron Online Video и Elihancho1981 Hands Pray Blush Flowers Hibiscus Благодаря от сърце за труда, който полага и за това, което прави за да може този изключителен сериал да достигне до нас с бг превод. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 10 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://dood.la/d/p1xm2t8tyidm

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и Anni HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Ето и линк, на който освен 10-ти епизод може да намерите и първите 9 епизода на Селджуците с бг субтитри! Sparkling HeartFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse



https://www.evropabgonline.com/selchucite?fbclid=IwAR0BlDxl4CmEW … JXwmXVkbgk_tsrQPs

Приятно гледане на всички фенове на сериала! Бъдете живи и здрави Kissing Heart Nature StarHands Pray

# 439
  • Мнения: 5 625
Рокси, много хубава новина, благодаря много! Hug Flowers Hibiscus
Поздрави на нашия преводач, да е здрав и да му се случват само хубави неща! Heart

# 440
  • Мнения: 11 766
Ехааа, Нова страхотна изненада от нашия преводач за всички фенове на Селджуците. Ето превода на 11-ти епизод на "Пробуждане - Великите Селджуци" - супер щастлива съм!!! HeartHeartHeart Това е един от най-любимите ми епизоди. Има много невероятни сцени между Елчин и Меликшах, също и супер сцени със Сенджер - нямах търпение за го гледам на български... Tada Two HeartsAnimal Racehorse Толкова скоро вече имаме превод и на този уникален епизод. Искам да благодаря от сърце на Neron - Neron Online Video и Elihancho1981 Hands Pray Blush Flowers Hibiscus Хиляди благодарности за труда, който полага и за това, което прави за да може този изключителен сериал да достигне до нас с бг превод. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 11 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2656088754825

https://www.evropabgonline.com/selchucite?fbclid=IwAR1X37jHtLtGJ … C1IkofwCAnfK11ql4

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и Anni HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Онче, Нинка - благодаря ви за хубавите думи и за всичко споделено. Страхотни сте. HugHugHug

Ето малко снимки от 11 епизод на "Великите Селджуци" ! Sparkling HeartFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse













Приятно гледане на всички фенове на сериала! Бъдете живи и здрави Kissing Heart Nature StarHands Pray

Последна редакция: вт, 10 авг 2021, 00:21 от Roxis

# 441
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Благодаря за превода

# 442
  • София
  • Мнения: 3 427
Привет!
Рокси благодаря ти, че отново ни зарадва.
Хиляди благодарности и на Neron - Neron Online Video и Elihancho1981 .
От мен снимка на Буура, който заслужено си почива:


И Раздара автографи на книгата си:
Хубав и прохладен ден ви желая. Бъдете здрави!

# 443
  • Мнения: 1 834
Създадох тема за новия сериал с Лейля Ферай- “Нашата обща тайна”. 🤗

https://m.bg-mamma.com/?topic=1358121

# 444
  • Мнения: 5 625
Здравейте, момичета Hug
mimchyyy9 , благодаря за  темата! Hug
Рокси, на тебе благодаря за хубавата новина- серията на любимите Селджуци със субтитри! Flowers Hibiscus И за снимките...ех, обхвана ме носталгията по хубавия ни сериал...
Нина, благодаря ти за снимките и хубавите пожелания! Flowers Four Leaf Clover
Гости, радвам се, че се "виждаме" и ни припомняш незабравимите ТурСен.Two Hearts
Не всички в темата се радвам, здрави и и щастливи да сте.Nature High Brightness

От новините. В руските групи прочетох, че е много възможно Буура да си партнира с Хазал Кая в новия сезон и че е почти сигурно- има нов проект.

# 445
  • Мнения: 11 766
Честит Празник приятели. Бъдете живи и здрави. Нека Божията Майка бди и закриля всеки български дом. Hands PrayTwo HeartsHeart

Нося ви поредната страхотна изненада - превод на 12-ти епизод на "Пробуждане - Великите Селджуци" - много съм щастлива!!! HeartHeartHeart Хиляди благодарности на нашия преводач и на момичето, което му помага. Hands Pray Blush Flowers Hibiscus Благодаря от сърце за труда, който полагат и за това, което правят за да може този изключителен сериал да достигне до нас с бг превод. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 12 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://dood.la/d/yioxngb1iymo

https://www.evropabgonline.com/selchucite?fbclid=IwAR06zGQ0CgJC0 … ueHXeC4oJ05ZaZ4SA

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Онче, Нинка, mimchyyy9, Гости - много ви благодаря за хубавите думи и за всичко, което сте пуснали. Супер сте - нашата тема е страхотна HugHugHug

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 03:50 от Roxis

# 446
  • Мнения: 1 777
Ами да пусна една-две снимки на новия султан във филма!
Дано да Ви се хареса!/Знам,че е малко трудно това,но все пак..../
Красив султан ще бъде Баръш...

# 447
  • Мнения: 11 766
Ехааа, много съм щастлива - пуснаха превода и на 13-ти епизод на "Пробуждане - Великите Селджуци"!!! HeartHeartHeart Както ще се убедите и вие - преводите са прекрасни и идват много бързо. Толкова се радвам, че благодарение на нашите страхотни преводачи ще можем да изгледаме този прекрасен сериал с бг превод. TadaTadaTada Искам да им изкажа моите най-изкрени благодарности и уважение. Hands Pray Blush Flowers Hibiscus Благодаря им от сърце за труда, който полагат и за това, което правят за да може този изключителен сериал да достигне до нас с бг превод. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 13 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://dood.la/d/u2tncfh34lez

https://www.evropabgonline.com/selchucite?fbclid=IwAR2fmkRqiuKg_ … l-QXsEpVjiW9k6tHI

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

# 448
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Гледам "Дъщеря ми" по Нова.
Аз ли изпуснах нещо, не са го казали ли не знам, така и не разбрах защо Ойкю избра майка си в съда, ако някой знае,.... да каже.

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 00:15 от Danny_J

# 449
  • Мнения: 11 766
Гледам "Дъщеря ми" по Нова.
Аз ли изпуснах нещо, не са го казали ли не знам, така и не разбрах защо Ойкю избра майка си в съда, ако някой знае,.... да каже.

Здравей Дани! Нищо не си изпуснала - в случая така са направили нещата, че човек да се чуди какво е станало. Wink Ойкю избра Асу, защото Джемал я е заплашил, че ще навреди на Демир. Детето се е уплашило, че баща му ще пострада затова в съда избра майка си. Flowers Bouquet Но това не са ни го показали - ще стане ясно по-натам в епизодите, когато Ойкю ще си признае и ще си спомни заплахата на Джемал. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт