"Великите Селджуци", "Дъщеря ми" и актьорският екип след това - Тема 2

  • 27 987
  • 528
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 11 766
Здравейте и от мен! Реших и аз като автор на темата да се включа с моята гледна точка. Аз мисля като Нинка. "Пробуждане: Великите Селджуци" свърши - "Алпарслан - Великият Селджук" е нов съвсем отделен сериал със съвсем нови и различни актьори и нова история. Wink Когато направих темата, бях безкрайно щастлива защото след "Дъщеря ми" гледах отново заедно моите любимци Буура Гюлсой и Лейля Лидия Туутлу в супер-продукцията "Пробуждане: Великите Селджуци". Впечатлих се супер много и от Екин, Севда, Али и компания и се радвам се, че заедно с всички вас коментирахме този невероятен сериал. Sparkling HeartFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse За съжаление обаче продуцента на сериала се подигра със зрителите и феновете на Буура, Лейля Лидия, Екин, Севда, Хатидже и Али и реши да приключи сериала след като първо лъжеше и тях и нас, че ще ги гледаме поне 4 сезона. Но какво стана реши да направи нова история с нови актьори и герои. Disappointed Затова не смятам, че е редно да продължаваме да коментираме сериала за Алпарслан тук - най-малкото защото в него няма да участва никой от любимците ни, за които е тази тема. Thinking Великите Селджуци са си Буура като Меликшах, Лейля Лидия като Елчин, Екин като Сенджер, Севда като Турна, Али като Тапар, Хатидже като Теркен и т.н. Heart









Ако историята беше продължила напред с актьорите, които гледахме в Селджуците щеше да е друго и с радост щях да продължа да гледам и да коментирам сериала тук, но Алпарслан ще е нов отделен сериал - затова според мен няма смисъл. А и темата ще стане прекалено объркана така - това е моето мнение. Hands Ok Hand

usmivkata20 - благодаря ти за първия трейлър на Алпарслан. На мен лично нещо ми липсва и не съм впечатлена. Баръш е страхотен, но се усеща липсата на Буура, Екин и Али - те бяха брилянтни в ролите си. Horse Racing Да не говорим, че Пробуждане: Великите Селджуци е мегапродукция, за която специално бяха построени дворци, села, сгради, бяха шити костюми, бяха направени специални пръстени и т.н. А за уникалния актьорски състав просто нямам думи. Всичко беше на ниво. Hands Clap Та сега без тях всичко някак ми бледнее - разбира се това си е мое мнение. Не се съмнявам, че Баръш също ще се справи отлично и феновете му ще са щастливи и доволни да го гледат в ролята на Алпарслан. Hug

Дано скоро пуснат и официалните постери за този сериал, че ми омръзна навсякъде из нета да гледам фенски постери, в които слагат главите на Баръш и Фахрие върху главите от постерите и снимките на Буура, Лейля Лидия, Екин, Севда и Хатидже от сезон 1. Разбирам, че някои фенове нямат търпение, но на всяка снимка и постер вече е прекарлено и става много дразнещо - поне за мен. Triumph

Пожелавам успех на Баръш Ардуч и Фахрие Евджен - също на Гизем Караджа и останалите актьори, които ще участват в сериала Алпарслан. Аз нямам нищо против актьорите - много харесвам и Баръш и Фахрие. Те са много добри и нямат никаква вина - но към момента не смятам да гледам сериала. Wink

Аз проверих и видях, че в темата на Бурак и Фахрие ще коментират сериала Алпарслан, в темата на Баръш също - така, че всеки фен на сериала може да го коментира там. Те имат много верни фенове и сериала със сигурност няма да остане недооценен. Two Hearts

Ето имената на темите, в които ще се коментира Алпарслан, както и линкове към тях. Мисля, че пишещите там са много мили и ще се радват ако се включат още нови фенове, които заедно с тях да коментират сериала. Flowers Hibiscus

KURULUŞ OSMAN С БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА ПРИЛИЧА НА БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ И НОВИ ПРОЕКТИ-тема 73  Purple Heart

https://www.bg-mamma.com/?topic=1312268.540

Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 81 Revolving Hearts

https://www.bg-mamma.com/?topic=1362358.30

Аз ви обещавам, че ще продължа да качвам епизодите на "Пробуждане: Великите Селджуци" с бг превод тук в темата, веднага щом нашият преводач сподели нов епизод. Така, че продължавайте да следите Kissing Heart Сериала е страхотен и с радост го гледам отново с бг превод - както се казва - друго си е на български. Sparkling Heart



Нинка, Онче - благодаря ви за хубавите думи и за подкрепата. Радвам се, че и вие като мен се радвате на превода на епизодите на Селджуците и оценявате безвъзмездния труд на нашите преводачи. HugHugHug Искам да ви кажа, че за мен е огромно удоволствие и чест, че сме заедно в тази тема. Flowers Bouquet Всеки е свободен да споделя неща свързани с нашите патрони - Буура и Лейля Лидия, както и с Екин, Севда, Хатидже и Али - също и с актьорите от "Дъщеря ми". Kiss

Нинка - благодаря ти за информацията около новия сериал на Буура. Радвам се, че Озан Долунай също се е присъединил към каста. Харесвам го много - гледала съм го във "Висше общество", също и в "Безмилостен град" - много талантливо и красиво момче. Хазал Кая също е много добра и талантлива актриса - а за Буура няма какво да говорим - той е Великолепен актьор. Не случайно е сред любимците ми - не спира да ме впечатлява. Sparkling Heart

И за финал - Искам отново да кажа, че аз ще продължа да коментирам сериала "Дъщеря ми" Heart Дано не съм ви дотегнала с моите писаници за него. Stuck Out Tongue Winking Eye Всеки фен на сериала, който го следи по Нова Телевизия или реши да го гледа в бъдеще е добре дошъл тук. Ще се радвам заедно да го коментираме. Ако имате и въпроси питайте без да се колебаете - този сериал никога няма да ми омръзне. Kissing Heart



Пожелавам на всички много здраве, щастие и усмивки Flowers Four Leaf Clover Two HeartsHeart

# 466
  • София
  • Мнения: 3 429
Здравейте, момичета!
Имам голямо очакване за новия сериал на Буура, но нищо ново не съм прочела. Дали вече са започнали снимките и кога ще започнат прожекциите. Търсих и при рускините, но нищо не намирам.
Има, обаче доста нови снимки на Буура:


                                                                                        

И Лейля Лидия, доста променена, но ми харесва.

 Имам въпрос към вас - Какво ново гледате  и какво очаквате?
Аз гледам с увлечение отново "Дъщеря ми" и "Чудния доктор" / по телевизора/. Гледах и "Беля на главата", но приключиха. Очаквам с нетърпение "Невъзможно" с Буура и втори сезон на "Неверният".  Давайте още предложения!
Всичко добро ви желая и до скоро.

# 467
  • Мнения: 1 838
Очаквам Алпарслан, Мафията не може да управлява света, Всичко за брака, Ръката на момичето, Три куруша, Неверният, Невинният обвиняем.
На 25 октомври по Нова ще се излъчва Черно-бяла любов от 12:30 до 13:30 часа. В главните роли са Бирдже Акалай и Ибрахим Челликол.
Тук ще са 96 епизода.

# 468
  • Мнения: 5 628
Здравейте, девойки Hug
Ох, Нинка, много неща искам да гледам, ама пуста липса на време...   Ама да си кажа какво успявам и за какво имам намерение. Blush
Възнамерявам да продължа да гледам "Братя и сестри", започна втория сезон. Тази драматична семейна история за обичащите се, страдащи, но силни млади хора ме плени и ще я гледам.
Бях започнала и "Нашата тайна", ама ще почака.
Иначе, знаете ме Blush - обичам исторически проекти, мисля да видя първите серии на "Барбароса" и "Легенда" и да преценя. Ясно, че в сериала за известната фамилия османски мореплаватели ще има доста пропаганда, ама нищо, ще я подмина.Wink Иначе пък ще има морски битки, приключения- такова обичам. А "Легенда" ми звучи много интересно- те ни връщат още по-назад, в 9 век.Blush Още са били езичници тюркските племена, ще ни покажат времето на приемането на новата религия и естествено, красива невъзможна любов. Това знам засега, та ми зучи интересно. Но доколко ще успея- хич не знам. Grinning
И "Дъщеря ми" ще гледам някога, имам си линк от Рокси. Flowers Cherry Blossom

И нещо, което не че ще изненада някого, ама е неприятно. Нашият хубостник Емре Конук пак нещо е направил. Режисьорът на "Алпарслан" внезапно напуснал проекта. Ама така е избягал презглава, че снимките са спрени. Е това вече направо е скандално! Trollface Ние поне докарахме до края на първи сезон! Жалко за актьорите, екипа, за всички, които се трудят над сериала!  Този самозабравил се продуцент проваля всичко около себе си! Rage
Тъкмо се бях наканила да гледам първа серия, пък после да решавам...

# 469
  • Мнения: 11 766
Здравейте ! Имам изненада за вас - излезе превода на 16-ти епизод на "Пробуждане - Великите Селджуци"!!!  HeartHeartHeart Супер много се радвам. Благодарение на нашите страхотни преводачи ще можем да изгледаме този невероятен сериал с бг субтитри. TadaTadaTada Благодаря им от сърце за труда, който полагат и за всичко, което правят за нас. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 16 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2694968248969

https://dood.la/d/1yzmp8saiuy0

https://www.evropabgonline.com/selchucite?fbclid=IwAR2kmNM4-xtwa … FIXeA68_5rkETzjLE

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Ето специалния постер за този епизод, който бяха пуснали продуцентите! Sparkling HeartFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse



И да си припомним малко официални снимки от епизода! Определено липсват тези сладури ... Horse Racing







Онче - благодаря ти за новината около сериала за Алпарслан - какво да кажа - Емре Конук отново се прояви. Този човек няма спирка. Още не е започнал сериала и вече е в криза - горките актьори. Thinking За да напусне и режисьора Чаатай Тусун, който е доста известен - значи пак нещо не е наред. Като си спомня как Емре Конук прецака актьорите от Селджуците - и не само, че те приключиха с участието си, но и другия продуцент и всички сценаристи се отказаха - ясно е, че Емре Конук не е цвете за мирисане, но изглежда има връзки във високите етажи и затова не му пука особено. Triumph

Нинка - пуснала си страхотни снимки! Благодаря ти. Flowers Bouquet Относно въпроса ти - аз в момента нямам много време и не гледам никой от сериалите онлайн, но в бъдеще ще погледна сериала на Буура, струва ми се че новия сериал на Севда и Исмаил Еге също ще е хубав. Ще видим ... Иначе по телевизията отново си гледам "Дъщеря ми" и всеки път удоволствието се засилва. HeartHeart EyesHug Гледам също Опасни улици, Вятърничав и когато мога Доктор чудо. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

Буура засне нова фотосесия - ето няколко невероятни снимки от нея. Страхотен е  Kiss Two HeartsHeart Eyes





Тази снимка Буура я пусна лично в профила си в instagram и веднага беше харесана от Лейля Лидия и от малката Берен, а също така и от Али, Севда и Хатидже. Много се радвам Hands ClapTadaPurple Heart



Ето и едно уникално видео с Буура от най-новата му фотосесия. Много е готин, стилен и прекрасен - с тази визия много ми напомня на любимия ни Демир от "Дъщеря ми" и му се радвам супер много. Направих малко стоп кадри от видеото - давам и линк за него. Бъдете здрави HeartHeart EyesRevolving HeartsKissAnimal Heart Eyes Cat









https://www.instagram.com/p/CT1qY2AqSws/

# 470
  • София
  • Мнения: 3 429
Здравейте, мили момичета!
Ровейки при мамашите прочетох, че снимките на "Невъзможно" са започнали. Чакам ги с нетърпение, а също и още информация, ако вие имате.  Ето какво прочетох при тях:
Скрит текст:
Хазал Кая уже в съемочном караване, Озан Долунай готовится к съемкам, а Бугра Гулсой читает сценарий. Съемки сериала Невозможное вот вот начнутся. Но сначала по традиции тизер... два тизера!
Ето и една прекрасна снимка на Буура с малкия "паша":

Хубава вечер и до скоро.

# 471
  • Мнения: 11 766
Здравейте приятели! Имам не една, а цели 2 изненади за вас - нашият преводач пусна превода на 17 и 18-ти епизод на "Пробуждане: Великите Селджуци"!!!  HeartHeartHeart Много съм щастлива, че превода на сериала продължава с пълна сила и ще можем да изгледаме всички епизоди с бг субтитри. TadaTadaTada Хиляди благодарности на нашите страхотни преводачи. Благодаря им от сърце за труда, който полагат и за всичко, което правят за нас. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 17 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2694968380041

https://dood.la/d/mvn4qguzxvrw



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 18 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2697242479241

https://dood.la/d/zm5zhckiy4bm

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada



Приятели, имам страхотна новина за вас HeartFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse

Преди два дни на церемонията по връчване на наградите на Анадола - Anatolia Media сериалът "Пробуждане: Великите Селджуци" е спечелил наградата за най-добър сериал на годината. Много се радвам. Поздравления за целия екип.
Hands ClapTadaRevolving Hearts

https://www.instagram.com/p/CT2ypKJqPPZ/

https://www.instagram.com/p/CT4NRbeKzgo/

# 472
  • София
  • Мнения: 3 429
Здравейте, момичета!
Рокси, хиляди благодарности за преводите с които ни радваш и разбира се и на преводачите. От мен снимки от очаквания сериал "Невъзможно".  Започнали са снимките.


                                                                           
И едно напомняне за  Джемал от "Дъщера ми" /Серхат Теоман/ - много променен.

Момичета, приятна почивка и всичко добро.

# 473
  • Мнения: 1 838
Имам една прекрасна новина: Най-сетне ще започне в България сериала “Не пускай ръката ми”. Започва на 18 октомври от 21:00 до 22:00 часа по Diema Family.
Състои се от общо 59 епизода, два сезона. Тук ще са 206 епизода.
В главните роли са Алина Боз, Алп Навруз, Джемре Гюмели, Долунай Сойсерт, Ебру Айкач, Серай Гьозлер, Ертуруул Постоулу, Гьокче Янарда, Батухан Екши, Емре Бей, Джемре Байсел, Бурак Тамдоан, Ипек Язъджъ, Зерин Нишанджъ, Йозгюр Каймак, Сюеда Чил, Йълдъръм Шимшек и др.
Сериалът е римейк на корейския “Великолепно наследство” от 2009 година.
Излъчвали са го в Гърция, Испания, Ангола, Мозамбик, Украйна, Казахстан и др.





# 474
  • София
  • Мнения: 3 429
Привет!
За всички, които сега гледат "Дъщеря ми" и за тези като мен, които я гледат за N-ти път, вижте какво е написала една от най-талантливите турски актриси Джансу Дере, която беше не рождената, а истинската майка на Беренка от сериала "Майка"

"Изминаха 3 години, откакто срещнах най-красивата история за баща и дъщеря. Това е филм, който никога не ми омръзва да  гледам и с удоволствие  гледам  и гледам и гледам."
В своя ИГ е сложила и доста снимки:


                                                                      



                                                                      



И в очакване на "Невъзможното"
Хубав ден!

# 475
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Нося ви поредната порция с изненади - излезе превода на 19-ти и 20-ти епизод на "Пробуждане: Великите Селджуци"!!!  HeartHeartHeart Супер много се радвам. Друго си е да гледаме сериала с бг субтитри. TadaTadaTada Хиляди благодарности на нашите страхотни преводачи  за труда, който полагат и за всичко, което правят, за да можем да изгледаме този прекрасен сериал на роден език. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 19 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2750781524617

https://dood.la/d/u0955mv742hl



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 20 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2757137795721

https://dood.la/d/1wbzkuzr55ho

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Нинка - благодаря ти за всички прекрасни неща, които си споделила. HugHug Hug Много ми харесаха думите на Джансу Дере относно сериала "Дъщеря ми" - напълно съм съгласна с нея. Hands ClapHands Clap Hands ClapТя ги е написала по повод 3-тата годишнина от старта на сериала. Всяка година на 19 септември феновете на "Дъщеря ми" празнуват - отбелязват началото на този уникален, поучителен и човешки сериал. Пускат различни снимки, клипове, колажи с актьорите. HeartHeartHeart По този повод и аз нося някои любими мои снимки на Буура, Лейля Лидия и Берен зад кадър и в кадър от "Дъщеря ми" KissHeart EyesSparkling Heart Не успях да го направя на самата дата, защото нямах възможност да пиша, но ги пускам сега специално за Нинка и всички фенове на този изключителен сериал. Flowers Bouquet HugTwo Hearts Аз продължавам да го гледам с удоволствие. BlushTadaTv Онче - радвам се, че ти също не си се отказала от плановете ти да го гледаш. Когато го започнеш ще чакам отзивите ти ... Kissing HeartFlowers Four Leaf CloverTwo Hearts











Нося ви и едно прекрасно гифче от клипчето с новата фотосесия на Буура - много е готин, чаровен и стилен. Лейля Лидия също хареса видеото от тази фотосесия, което Буура пусна в профила си. Много се радвам ... Sparkling HeartAnimal Heart Eyes CatTada



Още една нова снимка на Буура от най-новата му фотосесия ... HeartKissing HeartKiss



Ето и две нови невероятна снимки на Лейля Лидия, която тя пусна в профила си преди 2 дни, казвайки че се наслаждава на последните дни от лятото. Много е красива и има страхотна фигура ... Sparkling Heart BoatNature Sunny



# 476
  • Мнения: 1 838
Сериалът Дъщеря ми го гледам с най-голям интерес. Финалната серия ще е на 22 октомври.
На негово място ще дават Черно-бяла любов, от 25 октомври от 12:30 до 13:30.

# 477
  • София
  • Мнения: 3 429
Здравейте, мили момичета!
Рокси, хиляди благодарности за преведените епизоди на селджуците.
Честита златна есен !
Днес Буура също има празник - годишнина от сватбата си /23.09.2018 г./ и е пуснал в ИГ няколко прекрасни снимки от този щастлив ден.


                                                 



И в очакване на новия сериал "Невъзможното"
Има ли някой информация, скоро ли ще започне излъчването.
Хубав ден ви желая и бъдете здрави.

# 478
  • Мнения: 11 766
Здравейте отново! Hug Revolving Hearts Честита златна есен и от мен. Flowers Fallen Leaf Нося ви едни нови невероятни снимки на Лейля Лидия от днес - тя лично ги пусна в профила си ... Heart Eyes С всеки изминал ден става все по-красива, сладка и очарователна. Sparkling HeartHeart EyesNature Star На първата снимка е просто уауууу - изключително усмихната и прекрасна. Много й се радвам. Тази снимка ми стана супер любима. Kissing HeartRevolving HeartsHeart Втората снимка е малко нестандартна - тя обича да прави различни пози и експерименти, когато се снима - тук е решила да се снима разрошена и сериозна. Stuck Out Tongue Winking Eye





mimchyyy9 - радвам се, че и ти като нас отново гледаш сериала "Дъщеря ми". Лично аз колкото и да гледам този сериал - не ми омръзва. Ще ми липсва, когато свърши, но има още време. Пък и винаги можем да си пуснем епизоди и моменти отново. Уникален сериал с прекрасен сюжет и невероятни актьори. Sparkling HeartHeart EyesKiss



Нинка - радвам се, че съм те зарадвала с епизодите на Селджуците. Flowers Hibiscus Благодаря ти за инфото. Не знаех, че Буура и жена му днес празнуват годишнина. Simple Smile Пожелавам им всичко най-хубаво и много щастие. Purple Heart BlushHands Pray

Все още не съм чула нищо относно това, кога точно ще започне новия сериал на Буура. Wink Едни казват, че може би ще е чак през януари - други пък в края на годината. Но все още няма нищо пътвърдено. Flowers Hibiscus Новото промо на телевизия фокс е страхотно и много цветно - пълно е с известни и познати актьори, сред които и моите любимци Берк и Буура. HeartAnimal Heart Eyes CatTada

Ето още една страхотна снимка на тримата главни от предстоящия сериал на Буура - много са хубави. Буура е просто невероятен - супер стилен, усмихнат и готин! Озан и Хазал също са много хубави Sparkling HeartHugTada



Нося и промо снимка от новия сериал на Севда, където ще изпълнява главната роля заедно с Исмаил Еге Шашмас. Страхотни са в бяло - красиви и стилни. Heart EyesBlushKissing Heart



Позволих си да пусна тук и снимка на моят любимец Берк Октай от промото на Фокс ТВ - много е готин, сладък и усмихнат! KissRevolving HeartsHeart



Ето и самото промо със сериалите на Фокс ТВ през новия сезон - пускам го и тук в случай, че някой още не го е гледал Sparkling HeartAnimal Heart Eyes CatTada



Желая ви приятна вечер. Бъдете здрави Flowers Four Leaf CloverHands PrayHug

# 479
  • Мнения: 5 628
Рокси, много благодаря за преведените серии и че ги споделяш тук! Hug Flowers Bouquet
Предай, моля те, благодарности на екипа! Heart Eyes
Момичета, чудесни сте, постовете ви много ме радват! Hug

Общи условия

Активация на акаунт