Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 190 448
  • 1 854
  •   1
Отговори
# 1 305
  • София
  • Мнения: 1 621
Току що бях в Джъмбо на бул. България, нищо есенно няма, само за Хелоуин.

# 1 306
  • София
  • Мнения: 321
Точно Jumbo на България ми е най-близко, но явно няма смисъл да се разхождам.
Много благодаря на всички за информацията Simple Smile

# 1 307
  • Мнения: 7 113
Част от коледните ми неща от али-то пристигнаха днес. Едната фигурка е счупена - оставили я в пощенската кутия. Та мъжа ми я залепи. Чакам и останалите, най-вече есенните.

# 1 308
  • Мнения: 1 621
Споделям ви за един сърахотен профил в инстаграм, в който в зависимост от сезона се потапяте в празничка атомосфера. Сега всичко е в тикви, а скоро започват и коледните.
Никога няма да украся чак толкова, но ми е радост да гледам 😀

# 1 309
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 122
малко извън темата, но в кой край на света луната изглежда така?

винаги съм мислила, че турците и въобще мюсюлманите я рисуват такава полегнала, защото така я виждат, но не във всички мюсюлмански страни е така.

# 1 310
  • Мнения: 18 562
Даже и при турцияте луната не е толкова тънка,чак прекалено. Нито по рисунки, знамена, нито истинската.
И аз за първи път виждам такава Луна, чак е нереална.
Гледам свга снимката и си се чудя.

# 1 311
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 122
имах предвид ъгъла.
полегнала е повече отколкото у нас. Simple Smile

# 1 312
  • Мнения: 1 621
Честно да ви кажа винаги съм се съмнявала дали има и някаква обработка по тези фотографии, което е напълно възможно, но е факт че са много красиви и наистина действат като вдъхновение.

# 1 313
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 152
имах предвид ъгъла.
полегнала е повече отколкото у нас. Simple Smile
Добри, по Екватора се вижда така преди новолуние Hands V Кокото повече се придвижва човек към полюсите, толкова по- изправен става лунният сърп.

# 1 314
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 297
малко извън темата, но в кой край на света луната изглежда така?
Зависи от ъгъла на траекторията на луната и слънцето спрямо хоризонта. Когато ъгълът е по-близък до 45градуса, тоест луната върви от хоризонта почти право нагоре тогава се вижда като "лодка" защото слънцето е директно под нея. При остър ъгъл на траекторията слънцето се пада по-встрани и се получава традиционния полумесец. На Хаваите й казват "мокра луна" и се вижда януари-февруари.

# 1 315
  • София
  • Мнения: 1 621
Сега бях в Кик в Люлин 5, пълно е с есенна украса, чудих се кое да си взема чак.

# 1 316
  • Мнения: 1 037
Сега бях в Кик в Люлин 5, пълно е с есенна украса, чудих се кое да си взема чак.
супер, бихте ли споделили какво сте взели

# 1 317
  • Мнения: 437


Ей тази "инсталация" градих преди няколко дни. Липсва ми нещо, но не мога да реша какво😞

# 1 318
  • София
  • Мнения: 1 621
Малко светлинки?

# 1 319
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 122
паяжина с паяци зад "арт инсталацията"
и малко прилепи на стената Wink

Общи условия

Активация на акаунт