Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 192 386
  • 1 863
  •   1
Отговори
# 1 320
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 570
Почнах тиквите, но нямаше много избор в магазина и засега това. Не се сещам къде забутах хелоуинските лепенки миналата година, а тези които видях на пазара не ми харесаха, така че засега съм само есенно-недовършено.



# 1 321
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 443
И аз вече започнах хелоуинската декорация. Тази година ще украсявам много, защото ще правим голямо парти, и дечица ще има, а те много се радват

Подносът е украсен



Навсякъде са налазили гнусни твари





Темата е "Къщата на вещицата". Много подходящо, каза мъжката Туна Joy

# 1 322
  • София
  • Мнения: 888
Чудесни декорации!
Моите тикви изглеждат така, изтипосах ги вече в плетаческата:

# 1 323
  • София
  • Мнения: 1 632
Ето ги днешните ми покупки от Кик



А този венец поръчах от една прекрасна дама



И малко есенни листа от магазин за левче

# 1 324
  • под тепетата
  • Мнения: 9 440
Плетените тикви ме грабнаха! Разкошни са! Имам(х) блузон в същия цвят като тази отпред и с плетка английски ластик, ако не се лъжа (много съм боса в плетките). Ако се мотае още в гардероба на децата, мога да му дам нов живот ( е, ще си отнесе мърморенето, че много го харесваха).

# 1 325
  • Мнения: 581
Значи тиквата в Кик която щях да си взема я нямаше бяха ги продали всичките... Ако ходи някоя от вас отново до Джъмбо дали е възможно да направи няколко снимки на хелуински те декорации.. Да видим какво има...

# 1 326
  • Бургас
  • Мнения: 16 481
Еленът е разкошен!
От къде е?

# 1 327
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Уф, явно само аз нямам настроение да украсявам и декорирам есенно.
Не ми се сбогува с топлото време, рано ми е за коледна украса и... Нищо! Ни венец от листа имам, нито тикви, нито нищо. Само събирам всеки ден едни падащи листа от аъседския орех, че правят дупки (като загниват) на райграса и това ми е.
Онзи ден събрах с малките голяма торба кестени и ММ я изхвърлил по погрешка... Как да ми стане есенно:)

# 1 328
  • Мнения: 1 636
Честит Октомври! 🍂

# 1 329
  • Мнения: 11 575
И аз ги почнах тиквите. Днес купих само няколко за декорация, но поне още 2-3 за издълбаване ще взема. Направо ми се прииска да повлека цяла щайга, а уж нямаше да изтрещявам тази година. 🎃

# 1 330
  • Мнения: 2 211
Аз си освежих малко есенния венец от миналата година. Беше ето така



Добавих му малко бежови божури и черни и оранжеви тикви. Венците ги харесвам по-натруфени и това е Grinning  Получи се това



За Хелоуин ще му добавя един скелет и готово. На живо изглежда по-готино, на снимката не личи, но всъщност е много голям, около 60 см. От светлината се слива с кафявата врата.

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 20:00 от poppy-fairy

# 1 331
  • Мнения: 18 585
Е, страхотен е!
И аз ги харесвам по-натруфени.
Откъде са оранжевите рози, черните и оранжевите тикви?

# 1 332
  • Мнения: 4 661
Еленът е разкошен!
От къде е?
Такива животни съм виждала цяла колекция в Хипо ленд. Когато мина през мола ще снимам ако още ги има.

# 1 333
  • Бургас
  • Мнения: 16 481
Ще съм ти благодарна!
Само ако имаш път,не е спешно.

# 1 334
  • Мнения: 581
tunata мога ли да попитам от къде е закупена къщичката?

Общи условия

Активация на акаунт