Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 180 282
  • 1 781
  •   1
Отговори

Анкета

Декорирате ли дома си?

Опции:

# 885
  • Мнения: 6 916
Аз купувам по една на седмица и докато измисля как да я сготвя, я ползвам за декорация.
Прекрасни са ти тикветата, Ефибуш!

# 886
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ох, Ефи, много се смях с твоя мъж Joy, като гледам бая тиквени пайове ще има да правиш. 😃 Прекрасна ти е колекцията!

# 887
  • Мнения: 2 023
Набързо успях да си направя и аз тиквички в традиционни цветове 🤭 .
Само не знам лютите чушлета като изсъхнат какво ще ги правя (залепени са), но ще го мисля в движение. Simple Smile

# 888
  • Мнения: 479
WinkПрекрасни сте всички! Simple Smile
Инспирирахте ме най-накрая да запретна ръкави и спретна едно скромно есенно гирляндче, което искам да направя от бая време.


Основен материал: Парчета текстил (при мен кожа), коноп  шаблон, по който да си режа листенцата и някоя друга щуротийка за доокраса Simple Smile
Скрит текст:

*И горе на картината лепнах едно бухалче (направено главно от вестник), крафтче от Великден. Wink


Продължавайте да ме вдъхновявате! И се радвайте на слънцето! Wink

# 889
  • София
  • Мнения: 1 573

Купих си го днес, много ми харесва и го гледах от няколко дни на една витрина.

# 890
  • Мнения: 998
Аз съм на Хелуин вълна и спреднах един фенер , понеже другата седмица няма да идваме

И един тишлайф, но не съм наредила още

# 891
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Ох, че хубаво! Много ми харесва фенера, а тишлайферът е страхотен!

# 892
  • Мнения: 493
Домашните декоративни тикви, вече в пълен състав (има още вързали, но си стана студено - едва ли ще станат, а и няма да ходим скоро).

# 893
  • Мнения: 1 689
За сега още не съм подредила всичко есенно. Но да покажа новата катерица😁 Детето много обича катерици и като я видях в един магаьин веднага я взех. И с него рисувахме украса за хелоуин.

# 894
  • Мнения: 1 565
Здравейте, и аз да се похваля с есенната декорация на масата. Hug

# 895
  • Мнения: 6 845
sibil1987, много хубави рисунки! Особено втората с елхите, много ми хареса.

# 896
  • Мнения: 1 689
sibil1987, много хубави рисунки! Особено втората с елхите, много ми хареса.
Благодаря! Малкият(на 6г.) много обича да рисува и сега се учи с акрил. Затова рисуваме заедно, да му показвам техники. Тази с елхите е моята😊.

# 897
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 537

# 898
  • София
  • Мнения: 10 518
Здравейте, момичета!
Извинявам се ако не питам в правилната тема.
Може ли да ме насочите за физически магазин в София, откъдето да си купя такава мида сейнт жак?

# 899
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 376
Провери по специализирани магазини за риба. Аз съм си купувала едно време от рибния щанд на Карфур (сега знам, че го няма), скоро в Германия дъщеря ми си купи пак от рибен щанд на на едни италианци. Струваха около 1евро.

Общи условия

Активация на акаунт