Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 187 232
  • 1 823
  •   1
Отговори
# 900
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Здравейте, момичета!
Извинявам се ако не питам в правилната тема.
Може ли да ме насочите за физически магазин в София, откъдето да си купя такава мида сейнт жак?


Единственото, за което се сещам, където би могло да има, е Метро. Иначе специализирани рибни магазини не знам в София, чувала съм обаче за някакъв добър в Борово. Но и там мисля, че нямат огромен асортимент, защото държали пресни неща... Не знам къде е точно, но май недалеч от Гоце Делчев, нз и дали още го има, но така помня от кулинарните теми преди години.

# 901
  • Мнения: 201
Някоя мацка дето живее на морето може да ти свърши работа

# 902
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
В Джъмбо дали няма да има такива?

# 903
  • Мнения: 493
По принцип в Джъмбо има такива неща, но ги изнасят края на пролетта/началото на лятото - сезонни са. В магазини за сувенири по морето съм виждала.

# 904
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Някоя мацка дето живее на морето може да ти свърши работа
Ама не на нашето море. Не мисля, че вирее Сен Жак в Черно море... Все някъде щеше да се предлага в заведенията и да се рекламира.

Идеята за Джъмбо е много добра, а пък сувенирни магазинчета в морските градове може би си има и не в сезона, също както в София си има целогодишно магазини за мускалчета, глинени гювечи, носии, магнитчета и т.н.

# 905
  • Мнения: 1 495
От майка ми взех поднос за торта и тикви нейно производство Simple Smile:

Иначе съм на вълна свещи, поръчах си много и различни восъчни свещи и два порцеланови свещника.

# 906
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Моята тиквена декорация вече тръгна към фурната Grin Сега се чудя колко е рано да се извади по нещо от новогодишната, да не седи празно...

# 907
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Моята тиквена декорация вече тръгна към фурната Grin Сега се чудя колко е рано да се извади по нещо от новогодишната, да не седи празно...

Ефи, ако новогодишната е кисело зеле, май е рано още. Grin

# 908
  • Мнения: 8 952
В почивните дни успях да разчистя балкона и си направих есенна декорация с хризантеми. Саксиите са огромни, не знам дали си личи от снимката.

Скрит текст:

В свободното си време се занимавам с полимерна глина и сътворих този моливник с есенни акценти.

Скрит текст:

# 909
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Еха, Утро, много красиво!

# 910
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Здравейте, момичета!
Извинявам се ако не питам в правилната тема.
Може ли да ме насочите за физически магазин в София, откъдето да си купя такава мида сейнт жак?


Единственото, за което се сещам, където би могло да има, е Метро. Иначе специализирани рибни магазини не знам в София, чувала съм обаче за някакъв добър в Борово. Но и там мисля, че нямат огромен асортимент, защото държали пресни неща... Не знам къде е точно, но май недалеч от Гоце Делчев, нз и дали още го има, но така помня от кулинарните теми преди години.

Ние продаваме миди Сен Жак в магазина в който работя, но сме в Асеновград. Иначе са много красиви черупките. Дори и по Еконт да ги изпратя в термо плик пак ще се размразят мисля.. а пък и са скъпи, не си заслужава за едни черупки да се развалят мидите. Но пък ако имате път насам, заповядайте! Simple Smile

# 911
  • София
  • Мнения: 10 584
Благодаря, Яна. То и аз само черупка търся Blush . Но не ми се плаща доставка, затова търся магазин в София.

# 912
  • Мнения: 6 776
Извинявам се, че нахлувам така в темата, но ви чета редовно и се наслаждавам на украсите ви Hands V.

Такива черупки от миди Сен Жак има в Метро, в секцията за прясна риба. Някакви левчета струваха.

# 913
  • Мнения: 216
Здравейте, момичета!
Извинявам се ако не питам в правилната тема.
Може ли да ме насочите за физически магазин в София, откъдето да си купя такава мида сейнт жак?

Преди няколко седмици си взех от рибния щанд на Метро 1,50лв./бр., жената дори ме извика да си ги избера сама.

# 914
  • Мнения: 518
Тези дни гледах само DIY и craft-аджийски видеа за Коледни щуротийки. И в крайна сметка седнах да си изработя няколко Simple Smile
Още няма да сменям есенната украса, но да си подготвя вече зимната Simple Smile


материали: Стари кожи, стари дрешки/чорапи, въженца, мъниста, картони и разбира се силиконов пистолет Wink

Общи условия

Активация на акаунт