ОКТОМВРИйчета безчет - идват без да чакат ред!

  • 10 836
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 636
Здравейте ,
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ .
Ние от вчера сме си в къщи с моето съкровище всичко е наред с нас-кърмим се и цапаме памперсите.
имам шевове и не мога да сядам боли доста в ,но в понеделник ми махат конците и ще се оправя.Сега тати и бебо нанкат,татито ни е велик и страшно много ни помага.
бабите и дядовците  са на седмото небе.
Епидуралната е велико нещо благодарение на нея на роилната маса се  хилех даже.
Много съм доволна от целия екип акушерката беше непрекъснато до мен от постъпването ми ,анестезиолога ,детската сестра и лекарка също.

спирам ,скаоро пак ще пиша.Почвам да се приготвям за храненето в 9ч.
Целувки на всички

# 271
  • Мнения: 393
Илиянка добре дошла  smile3525

Звучиш доста обнадеждаващо и успокояващо! Пожелавам ти да сте здрави и щастливи!!! newsm10

Ние след малко отиваме на консултация, а след това до разни магазинчета за това онова.

Хайде приятен ви ден и без неразположения разни Hug

# 272
Добре дошли на бебчетата и мамите -Яни и Илма!
Хубаво е като чуеш, че освен ,чу всичко е минало добре се чувствате добре и бебчетата папкат!
Криси, добре, че леко сте се разминали!Докторката е трябвало да я #2gunfire!
Ей, мамите с малки сладуранчета, хайде качвайте снимки да им се радваме!
Хубав ден!  bouquet  bouquet  bouquet

# 273
  • Мнения: 371
Здравейте!
Аз съм приятелка на Ангелина и с голяма радост ви пиша,че
днес 30.09. в 5.05ч. сутринта роди бебенце Анастасия с мерки
56см и 3600гр.
Поздрави на всички вас от нея.
Честито!Да са живи и здрави и двечките и много да радват техния тати.
Леко раждане пожелавам на всиички ви.

# 274
  • Мнения: 1 671
Честита дъщеричка на Ангелина! Нека малката Анастасия да радва много мама и татко, на мама бързо възстановяване и скоро да се връща и да разказва! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Илияна, добре дошла!  Hug Разказът ти звучи много окуражаващо!
dbs, и аз не знам накъде съм се залетяла да раждам, но щом така преценяват, че ще е скоро - няма накъде да ходя. Нина ме гласи най-рано към края на другата седмица - събота и неделя - смята, че ще си износя дотогава. А и това са 7 и 8 октомври, а на мен терминът ми според Димитрова и Томова е около 8-10 октомври, а не 21  newsm78 , току виж имат право.
Тази нощ много се въртях и не спах добре, днес ще гледам да си почина, че сега трябва да събирам сили. Но днес пък нямам много контракции.
Лек ден и много  Hug на тумбаците!

# 275
  • Мнения: 5 178
Яни добре дошла гушни бебо за лека нощ от мен Wink

Аз до сега седях на тъмно, в 19 часа спря тока и чак преди малко дойде, направо ужас сама в тъмното, а къщата стара прастара едни звуци се чуват....

Лека вечер мами

Я кой живее в Левски.. мале до 22ч без ток ни държаха, аз така се изплаших, че накарах мъжлето да се прибере от работа

Добре дошли на обебилите се мами !!!
Честита принцеса Анастасия  на мама Ангелина!!!
newsm51  love001

Моя дребо е вече 3300, 96мм диаметър на главата, термин по график 7.10.2006, обаче добре е охранен и ленив и не иска да излиза.. От днес минавам на лека храна да го активизирам!!!

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 11:24 от KOTE

# 276
  • Мнения: 458
Добре дошли на Яни и Илиянка чакаме снимки на малките съкровища Hug
На мама Ангелинка едно голямо честито за малката калпазанка,жива ,здрава и приказно красива ,да ви радва ,амка и пълни пампата за радост на мама и тате
 newsm51 newsm51 newsm51
И ние сме още 2 в 1 но има време и нашия ред ще дойде Heart Eyes
Само да ви питам през деня на коремчето ми е по спокойно имам чувството че през ноща контракциите са ми по болезнени и гърдите ми са много напрегнати ,ще се пръснат особедно вчера Crazy.При вас как е положението с цицажа Mr. Green
А за лекетата отдавна в къщи съм обявена за най голямото гуде всички дрешки са ми окапани по толумчето и никакви препарати не ме спасяват ooooh! Crazy
Ай де лек ден и от нас и цунки на коремчетата и на тези който вече са извън него Heart Eyes  bouquet

# 277
  • Мнения: X
Здравейте и от мен!
Толкова много поводи за честитене!
Честита малка принцеса Анастасия на мама Ангелина!
 smile3525 smile3525 smile3525
Честито прибиране в къщи с малките бебчета на мама Яни и мама Илияна!
 smile3501 smile3501
Криси, докторите докато се държиш толкова учтиво явно не разбират от дума, така че давай малко по-строго! Как така няма да знае какво ти се полага - ако мине, мине #2gunfire
Евелина, накъде си се разбързала, ами имаш още време.
Желая ви приятен ден!

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Честита принцеса на мама Ангелина   bouquet
Добре завърнали се на полето на мама Илияна и на мама Яни  Hug

Илияна за шевовете /щото имам опит вече с един гоблен  Mr. Green/ си пръскай Бивацин...страшно помага...на третия ден бях шест без десет Mr. Green
Аз сега ще отивам да се поочовеча...т.е на фризьор, че съм като Робинзо Крузо Crazy
Лек ден и хайде мамите 2 в 1 да не се помайват Heart Eyes
Някой ме беше питам какъва е била обиколката на главичката на Слави при раждането...сега видях..34 см.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 12:43 от Хера

# 279
  • Мнения: 490
Добре дошли на Илиянка и Яни и малките юнаци!Хайде давайте снимки да им се порадваме.

Честита принцеска АНАСТАСИЯ на мама Ангелина-да и е здравичка и послушна, много да ги радва, а на мама бързо възстановяване и скоро я чакаме да разказва!
Krissie, тва с теб много кофти, но важното че няма сериозни последствия, а за докторката-аз не съм конфликтна и в такива ситуации просто бих те съветвала изчакай декември- и сбогом Гергино-има и др.докита Mr. Green Joy
Момичета, аз снощи си помислих, че се започна-такива болки изпитах-направо все едно с клещи ми разтягаха влагалището, а за кръста...От зор съм спала непробудно, а днес бях на малка разходка и освен че ми дърпа пак отдолу и много ми натежава, което пречи на ходенето-нищо никакъв корем, никви контракции.
Лек ден засега на всички и поздрави на тумбаците!
Кръц я няма днес Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 2 152
Добре дошли на всичи мами - Яни, Илияна   bouquet

Марчето също са я изписали, ще пише, когато й остане време Grinning

ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА АНГЕЛИНА - ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ newsm51
НАЙ - ВИСОКОТО НИ БЕБЧЕ ДОСЕГА - НАШАТА МАНЕКЕНКА Heart Eyes

Това с оливането и аз съм така Mr. Green Мама ми направи мляко с ориз и ми го донесе в леглото и както е така горещо си го изсипах на чаршафа  smile3532 Стана мазалооо hahaha

Аз също знам, че разстройзтвото е признак на скорошно раждане.
Бубка, моите гърди не ме болят въобще

Вчера ходих на лекар и бебо още има да се развива.Имам си много води, плацента 2-3 степен, ще гледаме да си стои колкото може повечко на топличко Heart Eyes

Тук съм Ели - правех темичка Heart Eyes За ново заглавие взех едно предложение на Ангелина и я спретнах.
Когата се върне Хера, ще заключи тази и се прехвърляме в новата тема Hug

# 281
  • Мнения: 382
Да ни е честита новата септемврийско-октомврийска мома!
Да е живичка и здравичка и мноооого да радва мама Ангелина и татето! И нас скоро да ни зарадва с някоя снимка  Mr. Green
(тя за манекен се готви май, каквато е дълга и слабичка!)
Добре завърнали се на Яни и Илиянка! Чакаме клюките!
Криси, много проклето преживяване, ужас, представям си как си се изплашила. Добре, че бебчо не се е стреснал и решил, че иска и то да излиза и да гледа саири!
gudza, ти да не си родила вече, ние докато догаждаме причините за твойте мъки? Майка ми ми каза, че тя преди да се родя имала разстройство и хич не разбрала, че имала контракции. Чак час и нещо преди да се родя, като съм почнала да излизам се е усетила.
Фрики, аз съм завършила психология в БГ и тук кандидатствах пак същото - принципно имам да доучвам 2 и 1/2 години, но не вярвам, че ще се справя. Най-малко заради бебо. Сега има възможност да запиша само един семинар за първия ми семестър, който ще е само веднъж в седмицата за около 3-4 часа отсъствие от къщи. Семинара започва рано сутрин и се пазаря с тате, този ден да тръгва по-късно на работа (някъде към 12). Принципно от офиса му няма да му правят грижи, освен ако няма срещи или тренинги. За тея случаи си пазим мама-свекърка. Тя живее на 5 минути от нас.

# 282
  • Мнения: 1 321
Да ни е честита новата септемврийско-октомврийска мома!
Да е живичка и здравичка и мноооого да радва мама Ангелина и татето! И нас скоро да ни зарадва с някоя снимка  Mr. Green
(тя за манекен се готви май, каквато е дълга и слабичка!)
Добре завърнали се на Яни и Илиянка!

Криси това което ти се е случило наистина е ужасно.Между другото аз също не съм плащала за нито едно изследване нито за васерман нито за пълна кръвна картина за нищо доки каза че всичко е от здравната каса.Тая твойта май е за #2gunfire разстрел.
Айде вече ще чакаме октомврийчета сладки хубави.

# 283
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Честита принцеса на Ангелина, пожелавам ти много радост и щастие покрай малката кукла

KOTE   Тъкмо за тебе си мислих снощи докато седях в тъмното Wink, тука целия район нямаше ток и се чудих как е при теб, че си ми наблизко да дойда на светло Wink, щот татито на работа замина и няма как да се прибере, пък то какво тя аварията и теб те хванала

# 284
  • Мнения: 5 178
KaliMa, аз чак днес разбрах, че то в Цветен, Левски и Чайка нямало ток... , а аз татито го привиках по спешност и без това съм му сърдита дето не иска да си вземе отпуска все едно всяка година ще раждам .. той моя мил съпруг не е бил вотпуск от 3 години, кога си взе 4-5 дена за сватбата #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт