Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 62 230
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
За лекар е много субективно мнението на всеки. Освен Димитров, които от година не е там, мисля, че няма консенсус кой лекар в щерев е окей.
На мен Милчева не ми допада. Беше дежурна, когато моето раждане започна и добре че следящия ми дойде, че щях да си ходя с 8см разкритие.
Имам приятелка, която се следи при нея и беше изключително доволна, но не ѝ се появи на раждането.
Така, че срещнете се и вижте дали ще си допаднете Simple Smile
Дайте пресни мнения за д-р Милчева, от тази година например.
Поразрових се из темите, намерих 5-6 положителни мнения... Чудя се дали да си запиша час при нея , да следи бременноста ми?
Моля за отзиви от нейни пациенти

# 286
  • Мнения: 854
Аз имам лоши впечатления от д-р Милчева. Разни изказвания от рода на "ние лекарите не сме богове; каквото е писано на бебето Ви, това ще стане; може да излезете навън и да Ви блъсне кола; бременността е бреме, от там произлизал коренът на думата" и т.н. са крайно неуместни.
Лежах за задържане с едно момиче, което 10 дни се молеше на сестрите да я извикат, за да я прегледа. Момичето много се притесняваше и не знаеше дали бебчетата й са добре. Е, накрая дойде, наговори глупости на момичето и си тръгна. Надявам се в крайна сметка момичето да си има 2 здрави дечица.

# 287
  • Мнения: 2 022
Да, Димитров е уникален... по-назад в темата имаше подобни мнения и за Михайлович - той се обучаваше при Димитров като се следях аз и съм с много добри впечатления за него, изглежда също толкова свестен като Димитров, а сега вече е лекар и ако ми се наложи да посетя Щерев, ще е при него.

И още едно страшно мило и свястно момиче, което вече също е лекар - Мария Аноар - тя също се обучаваше при Димитров и беше и на раждането ми от 6 сутринта, после в 21.00 същия ден дойде да ме види в стаята - мисля, че ще бъде страхотен лекар, а като човек, тези, които се обучаваха при него са поели от отношението му към пациента, дано го запазят завинаги...

# 288
  • София
  • Мнения: 2 016
Д-р Аноар, която работеше със Д-р Димитров  в момента работи в Надежда и се занимава със ЖК основно.

# 289
  • Мнения: 2 022
И тя ли е избягала от Щерев... не знаех. Мерси за информацията. Значи Михайлович е единствена опция в Щерев вече.

# 290
  • Мнения: 39
Здравейте, искам и аз да изкажа своето разочарование! Правя инсеминации в Щерев и този месец трябваше да бъде първата ми стимулирана. По особеното при мен е че съм със диабет тип 1. В четвъртък в 16часа бях на преглед при д-р Андреева. Изписа ми лекарство за стимулация, което да започна да пия от събота. В петък отивам да го взема и разбирам, че в него има захар. От там се опитах да се свържа с нея, за да се разберем какво да правя! Е познайте - в петък я няма, да се обадя в събота, защото имала манипулации. Днес звъннах - тя не намери 2минути да ми се обади и вече си е тръгнала. Направо не мога да повярвам - явно интересът им е в това да ти вземат парите и никой не го вълнува как са направени нещата преди това. Такова безочие! Просто не знам къде да отида, но със сигурност не ниаля да продължавам в тази болница...

# 291
  • Мнения: 193
Привет на всички! Моля за мнение за д-р Щерев. На 02.06 запазих час. При мен проблемът е следния:
Цикълът ми винаги е бил нередовен, имам една операция от спукана киста и от тогава пия противозачатъчни. Когато обаче ги спра, месец, два всичко е ок, и после отново получавам киста на десния яйчник, приемат ме в болница (от Сливен съм) с лечение успяват да я смачкат и после пак на противозачатъчни. Последния път когато пак се случи това беше в края на януари, изписаха ми Регулон, пих го 3 месеца и го спрях. Ходих на преглед в края на април и моята АГ ми каза че имам поликистоза, но нито ми каза да направя някакви изследвания нито нищо. Понеже правим опити за бебче и тя каза правете бебето и айде.. Което малко ме потресе... Както и да е след седмица ми дойде отново, отидох на преглед, за да видя какво се случва и тя каза, че тия кисти се чистят. Спря кървене то и преди 2 дни пак взе да ми прицапва бледо розово, днес вече е кафеникаво. Не знам вече какво се случва с организма ми. Дали Щерев ще може да ми помогне, дайте мнения моля ви, за да знам дали въобще да бия пътя до София.

# 292
  • София
  • Мнения: 2 016
Ако под Щерев разбираш проф.Щерев - в никакъв случай не стъпвай при него. Той е вече близо на 80 години и не е много със акъла вече. Най-вероятно имаш ЛУФ синдром с тези кисти и противозачатъчните контролират ситуацията. Бих ти препоръчала д-р. Магунска от Щерев. Тя има опит със подобни проблеми.

# 293
  • Мнения: 39
И за послесно да "нахваля" тази болница - днес след няколко позвънявания помолих поне дежурен лекар да се свърже с мен - НИКОЙ НЕ СЕ ОБАДИ! Това е клиника Щерев - важното е парите да се вземат, а дали манипулациите се подготвят както трябва - никой не го вълнува! Казвам всичко това, за да информирам всички вас и да ви пожелая да не изпадате в такава ситуация!

# 294
  • Мнения: 193
Ако под Щерев разбираш проф.Щерев - в никакъв случай не стъпвай при него. Той е вече близо на 80 години и не е много със акъла вече. Най-вероятно имаш ЛУФ синдром с тези кисти и противозачатъчните контролират ситуацията. Бих ти препоръчала д-р. Магунска от Щерев. Тя има опит със подобни проблеми.
Др Магунска в тази клиника ли преглежда? И ако може малко информация за нея.

# 295
  • София
  • Мнения: 2 016
Да, д-р Надя Магунска се занимава с профилактика и със лапароскопии. Когато те прегледа на ехографа ще обсъдите какво тя вижда от къде стават кистите и как да процедирате нататък за бебето. Трябва да си носиш и епикризите които имаш. Хубаво е че тя освен на кабинет всеки ден е и в операционната и това което някои лекари виждат само на ехограф тя го вижда и „отвътре” както се казва.

# 296
  • Мнения: 150
И аз горещо препоръчвам д-р Магунска! Невероятен специалист и много сърдечна към пациентите си.

# 297
  • Мнения: 193
Да, д-р Надя Магунска се занимава с профилактика и със лапароскопии. Когато те прегледа на ехографа ще обсъдите какво тя вижда от къде стават кистите и как да процедирате нататък за бебето. Трябва да си носиш и епикризите които имаш. Хубаво е че тя освен на кабинет всеки ден е и в операционната и това което някои лекари виждат само на ехограф тя го вижда и „отвътре” както се казва.
Много ви благодаря за препоръката. Ще звънна днес да отменя часа за Щерев и ще питам за нея. Първоначално бях се ориентирала към доц. Андреева, но ми казаха, че тя не се занимавала с подобни проблеми,което малко ме узадачи?!

# 298
  • София
  • Мнения: 2 016
Доц.Андреева се занимава с ин витро и много бързо ще те пусне по пързалката на ин витрото. Според мен е по -добре при д-р Надя Магунска да обективизирате състоянието, поискайте си пълна гинекологична профилактика освен ехографията и чак тогава ще можете да обсъдите какво следва нататък. А ако ще правите и бебе една спермограма на партньора също не би била излишна.

# 299
  • Мнения: 193
Доц.Андреева се занимава с ин витро и много бързо ще те пусне по пързалката на ин витрото. Според мен е по -добре при д-р Надя Магунска да обективизирате състоянието, поискайте си пълна гинекологична профилактика освен ехографията и чак тогава ще можете да обсъдите какво следва нататък. А ако ще правите и бебе една спермограма на партньора също не би била излишна.
Останах много разочарована от моята док в Сливен, защото въпреки че знае какво се случва всеки път не ми пусна никакви изследвания. Аз искам да знам какво се случва, кое е в норма и кое не е, съответно да се назначи лечение или диета или каквото и да било, за да не продължава това.

Общи условия

Активация на акаунт