Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 60 703
  • 748
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 46
Благодаря! Че чух 6 раЗлични мнения включително раЗлични и на двама лекаря в болницата 😄

# 601
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета. Извинявам се за късното включване. Моля Ви, ако знаете до колко часа може да се взима кръв в Щерев и дали за спермограма трябва да се запише час. Не им работи сайта... Sad  Много благодаря предварително!

# 602
  • София
  • Мнения: 11 746
Здравейте, момичета. Извинявам се за късното включване. Моля Ви, ако знаете до колко часа може да се взима кръв в Щерев и дали за спермограма трябва да се запише час. Не им работи сайта... Sad  Много благодаря предварително!

Здравейте, мисля че е до към 16:00 през седмицата, аз със сигурност съм минавала лятото след 15:00 и е било отворено в лабораторията. За спермограма, да с час е , звъннете на регистратура да запазите

# 603
  • Мнения: 380
Здравейте, някой да се следи при др. Кръшкова? Връща ли винаги обсждане? За втори път пускам изследвания, като първият път ми се обади същия ден за коментар. Вчера звъннах на регистратурата, че са ми готови резултатите и тя не ми върна обаждане. От 10 год съм пациентка на клиниката, бях при проф. Тимева, за първи път ми се случва. Така или иначе имам колебания дали да продължавам следенето в тази клиника, най-вече заради раждането. А сега и това. И, ако може да споделите, кога според вас най рано мога да отида на консултация за раждане, аз съм в 27 седм и не ми се чака до 36.

# 604
  • Мнения: 578
Аз се отказах от тази клиника точно заради лошото отношение и невръщането но обаждане. Пращам ме на излишни изследвания.  Има коренна разлика от 2018 когато родих първото си дете. Станали са търгаши.  Затова при второто се преместих в 26 сед при друг и родих в Шейново. Няма разлика освен парите. Отношението беше добро, храната също толкова гадна.
При Кръшкова ходих няколко пъти. Правих аборт заради кухо яйце. Много е тросната и след това не съм ходила при нея.

# 605
  • Мнения: 685
Нямам представа как връща обаждания д-р Кръшкова, с моят лекар винаги сме водили двупосочна комуникация по телефона. Аз направих консултациите към 31 седмица. С второта ми раждане в края на 2020 бях по-доволна от проследяването и раждането отколкото с първото през 2014.
Здравейте, някой да се следи при др. Кръшкова? Връща ли винаги обсждане? За втори път пускам изследвания, като първият път ми се обади същия ден за коментар. Вчера звъннах на регистратурата, че са ми готови резултатите и тя не ми върна обаждане. От 10 год съм пациентка на клиниката, бях при проф. Тимева, за първи път ми се случва. Така или иначе имам колебания дали да продължавам следенето в тази клиника, най-вече заради раждането. А сега и това. И, ако може да споделите, кога според вас най рано мога да отида на консултация за раждане, аз съм в 27 седм и не ми се чака до 36.

# 606
  • Мнения: 380
Да, и на мен едната ми опция е Шейново, въпреки, че ми се искаше частна болница. Най-важното за мен са условията и отношението. Още се колебая дали да не видя и в Надежда как е.



Аз се отказах от тази клиника точно заради лошото отношение и невръщането но обаждане. Пращам ме на излишни изследвания.  Има коренна разлика от 2018 когато родих първото си дете. Станали са търгаши.  Затова при второто се преместих в 26 сед при друг и родих в Шейново. Няма разлика освен парите. Отношението беше добро, храната също толкова гадна.

# 607
  • Мнения: 2 432
Исках да си запиша час за преглед, но виждам, че вече е само за регистрирани потребители. Това откога е така? Доста се издразних честно казано

# 608
  • София
  • Мнения: 11 746
Исках да си запиша час за преглед, но виждам, че вече е само за регистрирани потребители. Това откога е така? Доста се издразних честно казано

сайта им не работи, сигурно заради това. Ако имате акаунт в системата за проверка на резултатите можете от там или по телефона или през месинджър. Възможно е да са имали хакерска атака или конкуренцията да ги е нападнала  с попълване на фиктивни часове.

Каква е тази консултация за раждане? За пръв път чувам за такава...

# 609
  • Мнения: 685
Това е консултацията с анестезиолог и кардиолог за всички и с д-р Григорова при секцио.

# 610
  • Мнения: 91
Здравейте,
Задължителна ли е срещата с Григорова, дори при "секцио по собствено желание"? Чела съм такива страхотии за тая жена, че направо ми настръхва косата и се чудя наистина ли няма никакъв начин да не налитам изобщо на нея.

# 611
  • София
  • Мнения: 11 746
Това е консултацията с анестезиолог и кардиолог за всички и с д-р Григорова при секцио.

Това не се ли прави след 36та седмица, правят се и изследвания, за какво ще е 27ма седмица?

zla_gadina ако си ок да си платиш пълната сума не мисля че е задължителна

# 612
  • Мнения: 380
Не съм ок да плащам като здравно неосигурен, и имам предвид консултацията с Григорова. Имам едно секцио 2015 по тяхно решение, съобразено явно с тогавашната им политика за 90% секцио. Затова питам, да се ориентирам от по-рано, а не в 36 седмица.

# 613
  • Мнения: 148
А някой да знае Гогова къде се е преместила? Търсих я да си запазя час през системата и я няма…

# 614
  • София
  • Мнения: 11 746
А някой да знае Гогова къде се е преместила? Търсих я да си запазя час през системата и я няма…

във фейсбук групата една дама беше писала май че работи другаде, но не беше споделила къде ( не искаше)

Общи условия

Активация на акаунт