Обсъждане на имотни обяви-19

  • 24 129
  • 833
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: X
Тази струва ли ви се истинска? Не съм сигурна, че искам да им звъня на тея, че съм чувала, че са доста кофти като агенция. А днес пообиколихме св троица и не видях нищо да се строи освен сградата срещу корнера на Сливница високата.

https://m.imot.bg/details/1c160689483380806

Истинска е, но точно тази генция бих я избягвал. Обявата е за сградата на Димитър Петков 1, до затвора и 43 ОУ, което е на границата Света Троица/Банишора.

# 346
  • Мнения: 45
Здравейте, да знаете случайно да има нов строеж до МУ на зелено? И добър инвеститор да препоръчате? Всичко добро!

# 347
  • Мнения: 3 608
The Mall не никак близо до 4ти км. Ако го вървиш пеш ще идат 20 мин поне. Май до Бриколаж е 15ина. Мола е доста по-натам. Да не говорим, че няма тротоари.

п.с. 22 мин и 2 км го дава Гугъла от долната спирка на кръговото.
Има тротоари недей така категорично.В Тех парка има няколко новопостроени големи офис сгради,виждам,че влизат и хора в тях,тепърва ще се строят още,до мола на Цариградско е ясно сграда до сграда миналата година 2чисто нови такива вече се напълниха с  работещи  IT сектора.

# 348
  • София
  • Мнения: 4 668
Май са го поремонтирали. Огледах го на гугълмапса. Почти навсякъде има тротоари, с изключение на няколко метра пред входа на ЕПК Родина.

# 349
  • Мнения: 18 498
Тротоари има, но едва ли пешеходството точно там е приятно занимание.

Между другото от времето на Дянков се точат остри зъби на комплекса на БАН, който е между р-т Капри и четвърти километър. Рано или късно ще му видят сметката.

# 350
  • Мнения: 28
Тази струва ли ви се истинска? Не съм сигурна, че искам да им звъня на тея, че съм чувала, че са доста кофти като агенция. А днес пообиколихме св троица и не видях нищо да се строи освен сградата срещу корнера на Сливница високата.

https://m.imot.bg/details/1c160689483380806

Истинска е, но точно тази генция бих я избягвал. Обявата е за сградата на Димитър Петков 1, до затвора и 43 ОУ, което е на границата Света Троица/Банишора.

Много благодаря. Най се дразня на такива дето лъжат яко само и само да им се обадиш.

# 351
  • Мнения: 4 352
Тротоари има, но едва ли пешеходството точно там е приятно занимание.
Много правилно го каза. Работя в този район и когато съм ходила пеша, точно отсечката 4-ти километър - The Mall е най-неприятна и си е далечко.
Но пък за мащабите на София си е направо нищо.

# 352
  • София
  • Мнения: 2 183
Бихте ли предложили нещо по добро за тези пари.
Може би късно се включвам - но ето предложение, което може да разгледате. До 51 у-ще е - много предпочитано / често го дават по медиите/. А и апартаментът е по-голяма квадратура и доста в по-добър вид от набелязаните от вас.
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c160925011923479

# 353
  • Мнения: 19 482
Съни, аз им пуснах обзаведен за 136 000 и казаха, че им е над бюджета. В този от Хиподрума има някакъв странен прозорец на дневната и нещо не мога да си го представя - високо горе и тесен прозорец като килер или баня, а обзавеждането е като за дневна. Прилича ми на набирателна обява, сбирщайн от снимки от различни имоти. Така ми се струва де. Иначе цената е супер за  квадратурата, етажа и мястото.

# 354
  • Мнения: X
Доста неприятен хол.

# 355
  • Мнения: 253
Там е ужасно шумно - трамвай, павета. Ремонтът е задоволителен, особено на банята.

# 356
  • Мнения: 19 482
Нико аз за пръв път виждам такова помещение за живеене. Ако беше сутерен, да кажем е под земята, а то осми етаж, затова предположих, че са сбирщайн от различни имоти снимките.

# 357
  • Мнения: 187
Предполагам, че дневната е преградена, за да се обособи втора спалня и за да не е съвсем тъмно са оставили тази витрина горе.

# 358
  • Мнения: 3 589
В Хиподрума освен непрекъснатия шум на това кръстовище от коли и от трамваи, самото жилище е подпокривно и асансьорът се качва вероятно до долния етаж. Предпоследен етаж, ама не точно Wink
Ето я сградата отвън.

# 359
  • Мнения: 187
Това архитектурно чудо заслужава място в учебниците.

Общи условия

Активация на акаунт