Обсъждане на имотни обяви-19

  • 24 168
  • 833
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 998
Нашият IT наемател работи в Сан Стефано плаза (когато не е хоум офис де).
Ми хубаво, и аз съм там, ама след 6 месеца няма да сме там, а на 4ти км. Сега, да не го изгоните предварително? Simple Smile
Една позната ми се жалваше, че ще я местят от плазата до мола и хич не беше доволна, сигурно ти е колежка. Simple Smile

# 331
  • Мнения: 9 811
Кой мол?

# 332
  • Мнения: 2 998
The Mall. То друг близо до 4ти км няма.

# 333
  • Мнения: 28
Тази струва ли ви се истинска? Не съм сигурна, че искам да им звъня на тея, че съм чувала, че са доста кофти като агенция. А днес пообиколихме св троица и не видях нищо да се строи освен сградата срещу корнера на Сливница високата.

https://m.imot.bg/details/1c160689483380806

# 334
  • София
  • Мнения: 4 668
The Mall не никак близо до 4ти км. Ако го вървиш пеш ще идат 20 мин поне. Май до Бриколаж е 15ина. Мола е доста по-натам. Да не говорим, че няма тротоари.

п.с. 22 мин и 2 км го дава Гугъла от долната спирка на кръговото.

# 335
  • Мнения: 2 998
От кръговото, което за мен е 4-ти км, до The Mall има разположени няколко офис сгради с ит фирми.
Не знам коя е "долната спирка на кръговото". Тази на Г.М. Димитров ли? На мен мапса ми показва 1,5км пешеходно разстояние.

# 336
  • София
  • Мнения: 4 668
Ами до колкото знам, сградата сега се строи. И е срещу Арена армеец. Не е съществуваща ИТ сграда.
Спирката се води площад на авиацията. Май има и един паметник самолет. На самото кръгово има 2 спирки. Едната е откъм ГМ димитров, срещу бившия VMware. Другата е отдолу, откъм НАП. Има доста сериозен наклон в посока "Шипченски проход".

# 337
  • Мнения: 2 998
Значи е в частта на Sofia Tech Park. Аз мислех за сградите на Цариградско, ясно.

# 338
  • Мнения: 1 176
Аз съм IT в долен Лозенец/център, в сградата имахме още една такава фирма. Приятелка е пак в този сектор - около площад Македония. На бул. България са голям процент работодатели. Апартаментчето в центъра има идеална локация за такъв човек, защото му дава достъп до всички заведения + гъвкавостта да смени работно място в Младост с работно място в МанЛи без да сменя квартири.
За опаричили се работещи студенти, които са претръпнали в студентски - също става.

# 339
  • София
  • Мнения: 2 412
Танграта, няма шанс да изгоним ние наемателя, той е чудесен засега. Надявам се той да не ни избяга, ако смени местоработата.

# 340
  • Мнения: X
Илит, мисля, че свикне ли веднъж в центъра, и да смени работата, пак там ще търси. Животът не е само работа, а от центъра лесно се стига където и да е в периферията, докато от една до друга периферия може да е доста по-трудно. evenfal го е написал добре.

# 341
  • Мнения: 4
Здравейте, някой може ли да сподели мнение за Mountain View Park, както и за инвеститора Софибилстрой? Благодаря 😊

# 342
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 179
Daido, това не е ли още в строеж?

# 343
  • Мнения: 4
Ефибуш, да в строеж е още, но съм виждала мнения във форума и за сгради в строеж, може някой да е чул нещо и затова се пробвам

# 344
  • Мнения: 25 762
Тази струва ли ви се истинска? Не съм сигурна, че искам да им звъня на тея, че съм чувала, че са доста кофти като агенция. А днес пообиколихме св троица и не видях нищо да се строи освен сградата срещу корнера на Сливница високата.

https://m.imot.bg/details/1c160689483380806
Кофти агенция са, да. Послъгват сериозно.
В обявата най вероятно локацията е малко изменена, за да не ги прескочите.

Общи условия

Активация на акаунт