"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 51 253
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 429


Влад - сезон 3   епизод 1

# 691
  • Мнения: 6 161
Най-после нещо свежо за гледане !
Аз не се дразня от това ,че съм позабравила някои детайли .
Главната интрига е ясна . Просто в момента  отмъщението  отстъпва  пред ангажимента към Инженера и неговите проблеми с Йордаке .
Влад ще загази заради него , а и стана доста емоционален и невнимателен .
Хлъзгавият гаден баща на Елиза също си позволява доста  да наглее . Кога ли ще му писне и ще и каже всичко , пък тя да си го  трепе .
Интересно ми е Лео  как ще се държи като си върне паметта .
Не можах да си спомня дали бащата на Адриан разбра ,че Влад е сина му . За майката е ясно .

# 692
  • София
  • Мнения: 4 429

Скрит текст:


Влад - сезон 1, епизод 1



Влад - сезон 1, епизод 2



Влад - сезон 1, епизод 3




Влад - сезон 1, епизод 4



Влад - сезон 1, епизод 5



Влад - сезон 1, епизод 6



 

 

 





Влад - сезон 1 - директни линкове за епизод 1,2,3,4,5,6, 7, 8, 9,10, 11,12,13,14,15,16,17





Скрит текст:







Влад - сезон 2, епизод 6

 
Влад - сезон 2, епизод 7


Влад - сезон 2, епизод 8


Влад - сезон 2, епизод 9


Влад - сезон 2, епизод 10   
 

Влад - сезон 2, епизод 11


Влад - сезон 2, епизод 12


Влад - сезон 2, епизод 13


Влад - сезон 2, епизод 14




Скрит текст:

























Влад - сезон 2, епизод 15


Влад - сезон 2, епизод 16


епизод 17( 19.02.2021)
Влад - сезон 2  ФИНАЛ


# 693
  • София
  • Мнения: 3 184
Заобикалям темата цяла вечер, изчаках домочадието да заспят че да гледам на спокойствие Grinning

Ама много им е красив сериала. То едни пейзажи, едни интериори, героите красиви и изтупани, и да е скапан сюжета, пак бих го гледала.
Не помня, родителите на Адриан знаят ли че Матей им е внук? Имаше нещо там, може би като беше болен бащата, но не помня точно.

# 694
  • Мнения: 8 773
Като че ли само бабата знаеше, Елиза ѝ сподели.

# 695
  • Мнения: 5 563
Да, само майка му знаеше, защото Елиза й каза.
За жалост, заспах още на първите реклами, но днес ще изгледам епизода. 😀

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
И бащата на Адриан знае за Матей, че им е внук...сноще нали затова така радушно се съгласи да го гледа  Simple Smile
А това дето уж то сънуваше Влад - на гробищата с Тити си е реалност, нали? Т.е случило се е...

Сетих се за Йордаке, да...сега Влад е оръжието на инженера и действа по негово нареждане.

# 697
  • Мнения: 14 821
Истина е това с Тити,като се събуди изписаха,че е няколко седмици по-късно. Значи си е било реално.
И на мен ми е хубав сериала. Още повече,че Адриан Артеа обеща,че този сезон ще е най-интересен. 🥰

# 698
  • София
  • Мнения: 2 406
Mari_Mar, сърдечно благодаря! Kissing Heart Flowers Bouquet

# 699
  • Мнения: 8 773
Бащата на Адриан откъде знае за Матей?

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Бащата на Адриан откъде знае за Матей?

май когато бяха в болницата заради сестрата...нямам точен спомен.

# 701
  • Мнения: 6 161
Mari_Mar, СТРАХОТНА СИ ! БЛАГОДАРЯ ! Flowers Rose

# 702
  • Мнения: 174
С този епизод ли завърши 2 сезон, повтарят за да си го припомним? Или нещо съм се объркала?

# 703
  • Мнения: 4 526
С нетърпение чаках новия сезон, но снощи ми тръгна много мудно. Може би понеже е само 45мин нашата серия.
Аз доколкото помня майката на Влад знае, че той е Адриан, но баща му не. А пък той знае от Елиза, че Матей му е роден внук(когато беше тежко болен тя му каза, за да му даде стимул за живот), но майката не го знае. А Разван нищо не знае. Joy
Още се чудя на това топло отношение на родителите на Влад към Елиза. Все едно не бяха в съда да чуят как го натопи? Само Разван ми е адекватен спрямо нея.
А Щефан е жалка картинка. Като се чувства силен е много смел, но иначе е такава мижитурка.

# 704
  • Мнения: 5 563
Мисля, че и майката на Влад знае, че детето им е внуче. Елиза й каза май.

Общи условия

Активация на акаунт