"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 51 253
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 629
И майка му и баща му знаят, че им е внук.
Не мога да си спомня дали Влад знае, че има син. Май  още не. Ама то толкова време мина, че забравих кой кум, кой сват...

# 706
  • София
  • Мнения: 3 184
И майка му и баща му знаят, че им е внук.
Не мога да си спомня дали Влад знае, че има син. Май  още не. Ама то толкова време мина, че забравих кой кум, кой сват...
Влад 100% не знае, помня че му се чудех как може да не се сеща. Колко му е да го сметне, големия стратег.

# 707
  • Мнения: 4 526
И майка му и баща му знаят, че им е внук.
Не мога да си спомня дали Влад знае, че има син. Май  още не. Ама то толкова време мина, че забравих кой кум, кой сват...
Влад 100% не знае, помня че му се чудех как може да не се сеща. Колко му е да го сметне, големия стратег.
Както по филмите мъжете никога не се сещат, че добре оформеното седмаче не им е биологично дете. Joy

# 708
  • София
  • Мнения: 2 406
Коктейл Молотов 😂

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Лошо, мнооого лошо...подцениха Йордаке Confused

# 710
  • Мнения: 14 821
Мдаа,обърка се плана от всякъде! 😖🤐

# 711
  • Мнения: 5 563
На мен доста мудно ми върви епизодът...

# 712
  • Мнения: 14 821
На мен не,даже се напрегнах доста. Нетипично за мен да се връзвам на филми. 😆

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Дъщерята кво цели? Да  не е влюбена в Щефан? Всъщност той знаеше ли коя е...?

# 714
  • Мнения: 14 821
Знае,да. Нали ги разменяха нея за Матей,нещо такова помня. Какво цели,май и тя не знае. 😂 Дразни ме!

# 715
  • Мнения: 4 526
Много е тъпа Юлия! Все едно е на 15г и всичко и е един бунт. Не осъзнава въобще колко е сериозно положението и се мисли за много велика. А и Мики много наивно взе да трови Йордаке. Влад обаче Терминатор. И отровен се отърва.

# 716
  • Мнения: 6 161
Нещо взе да ми писва от Йордаке . Много брутални станаха нещата . Егати и кървавото отмъщение заради  лелята на Инженера .
Дъщерята ужасно ме дразни - да вземе да намери най-после каквото  си търси .
Вчера ми беше странно ,че Влад остави онзи гущер Тити да се гаври с него , но днес видяхме ,че се е "погрижил" за това . Жалко ,че се превръща  в такъв убиец . Май в този сезон ще прекрачи доста граници и дано психиката му да устои .
Не ми се мисли за  мъченията , на които ще подложат  Мики .
Предпочитах  събитията да не се въртят около Йордаке .

# 717
  • Мнения: 4 526
Според мен Тити не е умрял. Я се е върнала жената да го извади, я някой е видял и го е спасил. Няма да се отървем така лесно от него.

# 718
  • София
  • Мнения: 4 429


Влад - сезон 3, епизод 2

# 719
  • София
  • Мнения: 2 406
Става завързано - много ми допада 😉. Ясно стана откъде е враждата…
Аз нещо не й вярвам на “оперната прима” 🤔 - прилича ми на Елиза 😉
А котаракът Тити има девет живота.
Скрит текст:
Или нещо съм видяла някъде, или съм сънувала, но в края на 3-ти сезон Тити му скрои номер на Влад и отивайки на среща с Елиза, го арестуваха и тай си помисли, че тя го е предала отново - нещо такова ми се върти… 😜

Общи условия

Активация на акаунт