"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 51 256
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 184
А на Тити какъв му беше случая с раняването?
Кой го простреля, изобщо бях забравила, само заради приятелката му ми изплува този сюжет.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Ся пък вие...Тити жив? М не...ама то кат на филм знае ли човек?
Ся Влад как ще се спаси...? Нали противоотровата е у Мики?
Аз си мислех, че Йордаке отмъщава заради жената на инженера...каква леля? Не беше ли жената певица от сой? Явно там в миналото е имало нещо и така тръгва враждата...а накрая ще излезе, че не той е отговорен за смъртта на синовете или пък не...Thinking

И как ги надуши Йордаке?

# 722
  • Мнения: 14 821
И на мен ми се струва,че жената на Инженера нещо не е читава. Може и тя да има пръст в смъртта на децата.
За Тити:
Скрит текст:
Някой пусна линк какво ще се случва и пишеше,че Тити ще разбере и ще изнудва Влад,та за това мисля,че е жив.

# 723
  • Мнения: 5 829
Това телевизиите никакво уважение нямат към зрителите! Не стига Съни бийч, ами и този Влад, който са закупили може ли така да го разкъсват?  Баба ми много го харесваше и й се обаждам да й кажа, че започва новия сезон, а тя въобще не може да се сети за какво говоря! Grinning Ще кажете, че тя е възрастна! Да, ама и аз не мога да се сетя какво беше сега!? А хем съм гледала оригиналната турска версия Езел. Ако трябва да сравня двете версии, то румънската ми се струва много по-натуралистична, откъм сцени ... още ме държи сцената с изнасилването на Щефан в затвора.... и неговите думи ''вкарай го по-навътре''. 

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Мен не ми харесва, че е от 21,30ч..а турските сапунки от рано.

# 725
  • Мнения: 14 821
Мен не ми харесва,че е само 1 час. Беше май час и половина преди.

# 726
  • Мнения: 5 563
На мен някои сцени са ми твъърде натуралистични и ме държат много дълго време...

# 727
  • Мнения: 5 829
На мен някои сцени са ми твъърде натуралистични и ме държат много дълго време...
да... ако е филм е ок, но за сериал ми идва малко тежко. Нормални неща са за подземния свят, но доста натоварва, ако го гледаш всяка вечер. Езел не беше типична турска сапунка, имаше много дълбочина, много емоционално наситен. Влад е добре заснет, но не мога да харесам нито един от героите, почти всичко ми е брутално, цинично, извратено, дори Роксана не успях да харесам, да й съчувствам, да я усетя ... беше ми любимка в турската версия, много нежна и крехка беше там.

Адмирации за Олимпия Мелинте, чудесно играден образ! Много добър избор на актриса.

# 728
  • Мнения: 5 563
Точно, това нещо да го гледам всяка вечер много ми влияе после. Много ми харесва, че в реалистично, но на моменти е прекалено. Примерно сцените с Мики сега си ги гледам без звук. 😀😀
Турците са си много добри в изграждането на емоционално наситени сюжети, аз съм ги признала. Никога не биха показали подобни сцени - изнасилването на Щефан, физически тормоз толкова подробен или нещо такова.
Това ме впечатли във Влад, обаче. Не съм гледала друг толкова подробен сериал.
На Олимпия и харесвам излъчването, лицето. Начинът, по който показва чрез изражението си болката на Елиза. Много е добра наистина. Нартеа ми е много чаровен, но не мога да кажа, че болката се изписва на лицето му, когато трябва. Ама е хубавец. 😀

# 729
  • Мнения: 4 526
Голямо разочарование за мен е дотук сезона. Сега цяла серия Влад се търкаля по улиците + поредната доза садизъм с Мики.

# 730
  • Мнения: 5 563
Голямо разочарование за мен е дотук сезона. Сега цяла серия Влад се търкаля по улиците + поредната доза садизъм с Мики.
И за мен. Щом си цъкам на телефона през цялото време, значи не ми е интересно. 😀

# 731
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
И мен ме изнервя днешната серия.
Това за изнасилването на Щефан не го помня... Както и доста други неща съм забравила. Много време мина от последната серия на миналия сезон досега.

# 732
  • Мнения: 14 821
Тиби и Барбо много ме радват! 😊

# 733
  • София
  • Мнения: 4 429

Влад - сезон 3 - епизод 3

# 734
  • Мнения: 6 161
Нещо много в началото на сезона преминах само на слушане на епизода и  понякога поглеждане в едно огледало  , което  съм сложила  на бюрото до компютъра /ТВ ми е в гръб  Grinning / .
Беше абсолютно излишно толкова дълго Влад да повръща , а онзи дърт изрод да се гаври с момичето .
Поне "принцесата" не е отвлечена.

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 16:31 от Ели-ТАЛ

Общи условия

Активация на акаунт