С дъжд и слънце есента пръска злато по света 25.09-01.10

  • 7 612
  • 215
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 427
Хеййй,Звезди,ама аз сега видях че си бременна.Честито,да си жива и здрава и бебе също! Да папкаш добре,че да расте мъничето и да минава бързо и лесно бременелския период.  bouquet

# 166
  • Мнения: 7 914
Хеййй,Звезди,ама аз сега видях че си бременна.Честито,да си жива и здрава и бебе също! Да папкаш добре,че да расте мъничето и да минава бързо и лесно бременелския период.  bouquet

 Hug  bouquet Hug
Мерси за пожеланията! И ти да си доизкараш много леко бременността !  bouquet

# 167
  • Мнения: 2 427
Звезде,аз и към теб да се обърна,към Миленка вече го направих.Гледай да е момиче ,че ние вече търсим булка ,да комбинираме сватбата,както при индииците,че то момчета,кокото искаш в последно време.С лопата да ги ринеш,а булките малкооо.Та не е лошо да се подсигури от рано човек,та без булка да не остава.
   Аз в последно време често хвърлям храната,нещо не ми върви добре готвенето.Вчера агнешкото вкусно стана,но до 9.30 месото си стоеше все така жилаво,мъж ми само дето не припадна от глад.По едно време му писна да чака и да се облизва пред фурната и си сложи в чинията,като гледах как го дъвчи това жилавото агнешко,ми стана страшно смешно.

# 168
  • Мнения: 3 388
Влади, в Бг го правих това русото. И въобще не беше лошо, честно казано. То всъщност правих кичури, ама тя косата ми толкова чуплива, че като изсъхне направо цялата изглежда руса. И точно защото е такава чуплива като е руса и стои ужасно и на мен просто не ми стои. Иначе, аз и преди съм била руса, най се харесвах с онова пепелявото, дълги години червено - за което сега не искам и да чуя, черна и каква ли още не  Laughing  Абе не се харесвам руса и така като си мисля русото го харесвам на жени с прави коси- адски хубаво стои! Себе си не мога да възприема. Имаш право, Унцикер изглежда направо като истинска блондинка  Wink  аз сега си слушам Scissor Sisters и се чудя кога ли пак ще ми дойде идеята да се правя светла и как май нищо няма да ме удържи и пак ще се повтори днешната история  Laughing ама аз съм си луда глава  Flutter

# 169
  • Мнения: 3 388
Влади, като почнем и ние бебеправенето, ще се постараем за момиче / аз и без това малка кукла си искам/, пък каквото стане! После ще ги женим по съвместителство  Grinning Crazy Flutter

# 170
  • Мнения: 7 914
Аз пък снощи никакъв апетит... и си хапнах мъничко шопска и това беше... и моя стоя гледа хладилника  Rolling Eyes и изтърси...."еееехххх, как си хапвахме едно време..... и си мислех, че като бременна оЩе повече ще си хапваме, пък то... глааад" Mr. Green

Не обещавам за булка  Rolling Eyes amymommy, мъжО вече е на мнение, че няма вече значение пола, но мечтата му е момче и даже в началото на връзката ни ми е споделял тази си мечта...пък аз взех, че му обещах Mr. Green
Ама тя майката Природа си знае работа.... ще почакаме ще видим Hug  Crazy

# 171
  • Мнения: 2 427
Ееех,жалко, не го уредихме с рода в Амстердам(тами ли си ти,че да не сгафя отново!) ,тюх,язък ни за момчето.
Звезде,нищо,то пък ако вземе та се роди момиче,такова,хммм,абе имайте ни в предвид!
Благодаря ти за пожеланията,дано да е лека по нататък че аз станах нещо много тежка.Моя мъж пък взе та отслабна,точно аз като почнах да дебелея и все казва че това е защото съм му "консумирала дневните дажби",то не че няма нещо вярно в това де,защото по зял ден съм си сама ,а той единственно вечеря в къщи,а хладилника на края на седмицата реве за ново зареждане ,ама чак пък толкова...
Добре че е момче нашето ,че няма още една женска в къщата защото тогава щеше да разбере какво означава да му изпият соса newsm62.
И вички ме питат скоро ли ще раждам.Като им кажа че е за декември,ме гледат недоумяващо.
Сонче,вярно,нещо русо на букли и аз не го възприемам,на права коса определено стои превъзходно.Аз нямам нерви да я изправям със сешоар,на 5-тата минута вече ми се е откъснала ръката,имам приятелки,които не могат да дишат ако не са с коси прави като клечки.Каква воля се иска да станеш да си сушиш косата в 5 преди да тръгнеш на работа ,не знам,не ща и да узнавам.

# 172
  • Мнения: 7 914
amymommy,
не така , де! Как няма да имаш рода в А'дам.... ще имаш живот и здраве ако не това следващото ще е момиче ( и това съм го обещала) Crazy
Така че шЪ тЪ имам предвид... та и ще са с няколко години разлика -  супер  Heart Eyes

 Hug Hug Hug

Аууу сешоар... моята коса никога няма да види, че каквато е буйна плява...ще ми трябва поне 3 часа ... досега на фризьор като съм ходила нито с права нито със суха коса съм излизала ooooh! Mr. Green

# 173
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и усмихнати привети, Момичета!

...Вече 4-та година ще сеем доматки в нашата малка градинка и дано да имаме урожай като миналото лято...
Румянката, поздравления за малката домашна градинка, и дано наистина имате богат урожай. Само доматки ли сееш? А 4-дневната Ви гейзерова ваканция на хотел ли беше, как Й понесе на Габи смяната на обстановката? Hug
Майка, а при Вас ако организират мероприятие от детската градинка с писмо ли уведомяват родителите? А атракциона не беше ли за петъка- Св. Тома замислен? Hug Благодаря за работният ден, и тук имаме такъв на 04.09./ винаги понеделник/. Вие празвате ли Хелуйн? Hug
Мистик, не го мисли това неуспешно тирамису, Ти поне правиш опит, а аз никога няма и да пробвам. Честит Ти нов аватар, Ти на всяко влизане при нас- с нова снимчица на Лени ни даряваш, а?! Расте и става, много сладко малко момиченце! Hug
Звездичката, страхотна бременно- плодова закуска, смокините изглеждат страхотно! Hug
amymommy, а кога ще се нанасяте в новата къща, тя далеч ли е от сегашният Ти дом? Вие с Фло избрахте ли име за наследника, или отново таз чест се пада на Теб? Докъде го докара с рисуването, нали си имаше фенове? Hug А след вчерашното агнешко днес на каква кулинарна вълна Си, да не организираш пак семейно събиране с страхотният израелски десерт? newsm78
Макдирок- че, кажи как протича очен детски преглед, на таблицата гледаха ли Джулката, или просто консултация с офталмолог беше? Hug
...като компетентна и аз в областта на музиката .... все пак 7 години опит никак не са малко  ...
Сонитка, 7- години журналистически опит в таз сфера съвсем не са малко, така че дано успееш скоро да Си продължиш кариерата и на Итал. земя. Честит Ти естествен цвят на косата. Кажи как мина вечерната сватба, кожените обувчици удобни ли бяха?  Hug
Сърфлайн, явно при Теб усета към цветовите съчетания е заложен генетично/ рисуваш, проектираш дрехи/, да нямаш някой с подобни дарби в семейството? Hug
Амейка, как върви разделното, Ти явно доста навътре си навлязла, а Татито приобщаваш ли го? Hug
Дидолинке, как сте днес с малките юнаци? Викича докога планувате да ходи на градинката? Hug
Вълшебнице Вечернице, къде си днес? Какви са плановете за почивните дни? Ти избра ли новата кола, или вече Си я купи? Hug
Тали Дан, лека работа, дори и в почивните дни Ти желая. Вик и Мади харесаха ли двойните легла, който толкоз ги избирахте с Татито? Hug
Наничка, поздрави и на Теб с двамата Ти любими мъже- Габи и Вал! Hug
Джорджа, поздрав и за Теб, мила липсваща Ни Романтичке! Hug
Френските Дами, къде сте?
Мамо Щтрумпф, една слънчева и топла неделя Ти желая!
Чумби, как сте, ученичето свърши ли за таз седмичка училището? Hug
Свети, как сте? Как мина ваканцията, караш ли още ролерите?  Hug
Мариакара, поздрави и за Вас с Янчето и Гошко! Hug
Чешките Чаровници: Ивалекс и Елито, как изкарахте вчерашният празник?! Hug
Мамо Б, въпреки че знам, че почивните дни вероятността да намериш време за нас е малка/ те са резервирани за любимият Ти принц- Гогата, нали?!/, Ти изпращам много   Hug

Лек и хубав остатък от петъчният ден, Момичета! Hug

# 174
  • Мнения: 3 388
Kalidka, много ти благодаря  Hug засега се занимавам с друго и ще видим какво ще стане ... На въпроса ти-обувчиците са страшно удобни!! а сватбата си беше добре, не така скучна  като други италиански сватби, на които съм била  Laughing  а към журналистическия опит, ако прибавим и годините по време на гимназията, стават поне 10. А съм на 27, де, то като като чете човек ще реши, че някоя стара баба ветеран  го е написала това  Laughing
Момичета, нещо напоследък въобще не ми се готви, освен тирамису-то вчера, други кой знае какви  кулинарни подвизи нямам ... има и такива моменти, казвам си аз .. просто ми го няма имаджинейшъна  Crazy

# 175
  • Мнения: 2 427
Звезде,добре,да знаеш,помня че си ми обещала!!!
Тукашните фризьори са страши по отношение на сушенето,полудявам от удоволствие като отида на фризьор тук,излизам с някаква коса,лъскава като коприна,с не-не-невероятен блясък и права като спагет.И на пипане невероятно финна.И имам едно такова усещане за лекота,все едно че съм без глава.До следващото и миене в нас,когато се разкривява накъдето си пожелае и не бухне по някакъв отвратителен начин!
Калида,новата къща е близо,да.Не се знае кога ще става за живэне,сега се ремонтира.И по всичко личе че ще бъде дълъг процеса.Бебока е вече с име,Теодор ще се казва.С рисуването съм си дала пауза,защото доктора каза че акрилните бои които ползвам са вредни.Мен нещо не ми се вярва,ноо,за всеки случай реших да го послушам и да чакам раждането.Има време за всичко!
За семейни събирания не искам да чувам,в събота имаше такова в свеки и поне за две седмици не ща да чувам за роднини!Ябълките ще си ги хапнем двамата с Фло,а ако е на кеф ще го изнудя да гледаме и Супермен Ритърн,който свали от Емулето и който се каним вече да гледаме трета седмица,мамка му!Дай му футбол да гледа и няма да има по-щастлив съпруг от него!Кош-мар! smile3511

# 176
  • Мнения: 2 427
Калида,ние ще си доядем жилавото като подметка агне от сночти.Напомня ми онзи филм с Чарли Чаплин,който хапваше една обувка с гумена подметка,сопмням си и танца му с хлебчетата.Като малка все ревях докато го гледах,направо се чудех защо всички се смеят.Струваше ми се безкрайно тъжно всичко това. Grinning

# 177
  • Мнения: 7 914
Kalida, иии как мислиш за всички! Страшна си  bouquet

sonita, ти прави ли тест да те питам? Mr. Green

mystic
,
 заслужава ли си дори дори и негативни емоции да хабиш по нея? newsm78
Ти много добре го написа... Peace

amymommy

 с най- голямо удоволствие , че и на мен ми се ходи по италианско Hug
А за семейните събирания...се въоръжавам с тапи за уши и много от тези  newsm47...ама после си отпочивам с дни  ooooh! Whistling Mr. Green
Суперменския филм...не е нещо, което те оставя без дъх... Thinking

Хайде от мен толкова тази вечер ( освен ако пак не ме хвне безсъницата посреднощ)!Много  Hug и приятен уикенд от мен  bouquet

# 178
  • Мнения: 2 427
Тази Мистик ми разчовърка маймунското любопитство Laughing,та ходих да видя темата на НикиФин.Божее,ма аз къде съм спала,че не съм я видяла?!Изчетох само първата страница,и много се хилих,ама това насериозно ли е писано или на майтап Shocked?Щото на мен ми се вижда страшно комично и несериозно,нещо което е написано по скоро с цел да развеселява някого,отколкото ка каже нещо кнкретно,ще ме прощтавате!Може би защото все още не съм в час кое точно е провокирало авторката да открие тази тема.Ми като се вра в майчнския форум а не си стоя тук на дъ-то където ми е мястото така ще изпускам аз събитията. Crossing Arms

# 179
amymommy,
накара ме да се сетя как като малка с баба и дядо вечер гледахме телевизия, в съзнанието ми са се запечатали тези филми с чарли чаплин. Имаше един период, когато ги даваха всяка вечер по първа програма, да съм била на 9-10 години. Също си спомням, че всеки понеделник след новините пък даваха театър, също по първа. Какви спомени само са ме налегнали странни.

аз също съм ЗА кино тема тук, ако искате да обсъждаме.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 18:59 от cafe

Общи условия

Активация на акаунт