С дъжд и слънце есента пръска злато по света 25.09-01.10

  • 7 617
  • 215
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 526
Хаи хуи, мацки!!!
Ей Мистик, момиче в теб има толкова енергия и толкова чувства и идей, много хубаво. Не случайно си избрала кино знанието, историята на изкуството и играта в театъра- те толкова подхождат на характерът ти. Определено мисля, че в къщи ти е ` тясно`. Рутината не е за теб. Мисля, че трябва да намериш занимание, интересно за теб. това е само мое мнение, ти си знаеш  Peace
Колкото до седмичната- ми в нея всеки споделя какво го вълнува и преживява, как живее той и семейството му. А не е задължително да четеш и споделяш. Прави го само ако искаш и имаш потребност. Както и ти можеш да пишеш съвсем различни неща от покупките и цветята...
 amymommy Joy
Цитат
Честита ти нова 5766(хехе,страшно ме кефи цифрата,Тали вие сте в бъдещето! ) година,да е най-накрая мирна и спорна,догодина до амина!,малко със закъснение,ама аз съм си таква ,ще ме проставате
hahaha
Привет от бъдещето  Joy!
Тук цяла седмица се честити та си таман на време! Благодаря ти!   bouquet
Мисля, че писах- яде се риба, печена. Нарове и ябълки. За последните има нещо което много се харесва на домашните ми: Счукват се бадеми и орехи, смесват се с мед и канела. Ябълките се изчистват от вътрешността и се пълнят с ядките. Запичат се на ниска температура, да кипне меда. Страхотно е!!! Може да се гарнират със сладолед или сметана по желание. с риск да кажат, че съм скучна ви черпя виртуално  Whistling
На йом кипур обаче не се яде цял ден  Naughty ( нали прошка ще искаме)
След седмица пък е Сукот, който продължава седмица- строят се палатки и се яде в тях. За децата е адски весело. На седмият ден празнуваме Симхат Тора ( получаването на старият завет).

Да се похваля - Вик е по- добре. Миналата година точно на 31.12 ми припадна в ръцете- получи гърч. Както Миленчето е споменала- ужасно е. Правихме му ЕЕГ да сме сигурни, че не е епилепсия- НЕ Е  (Praynig)
Майка получавало се като късо съединение в мозъка- изключвал се. При деца склонни към тях може да се случва до 5-6 годинка. Силно се надявам при нас повече да не се случва.
Още исках да пиша, но много ми се спинка, такаче утре.
Лека нощ и весел петък ( аз по изключение съм на работа, покрай празниците много бумажки ми се насъбраха, та гледам да отметна повече работа)

# 136
  • Мнения: 5 183
Хелоу банда!
Оранжеви дале4ни поздрави от НЗ!
Другия петък имаме имен ден, та и за тогава трябва да търся подарък /е, няма да е оранжев най-вероятно/ Mr. Green На 6.10 е Свети Тома. По лу4ая сме решили да го водим /но не то4но на деня/ в едно селище на север, където има атракцион - влак, който вози децата /влаковете, динозаврите и дивите животни са му голяма страст на този етап/ и накрая ги стоварва в една ферма-атракцион. Има и яздене на понита.

Хари4, снимки си обещала!  Sunglasses Как са момите? Оздравяват ли?

Калида, не ми е любим цвят 4ерния, но 4есто съм с нещо 4ерно, права си. Май при4ината е в това, 4е уж визуално вталява  Embarassed Май всъщност нямам някакъв силно любим цвят.

Пепе, радвам се 4е дойде краят на твоите изпити! А за окото, освен капки и крем4е, изписано от специалист, друго не сме ползвали и не знам.

Тали, това с пе4ените ябълки ще го пробвам.

Бобсън, къде си?! Липсваш ни! Добре ли сте?

Хайде, останете си със здраве. Отивам да водя Томи на градина. После може пак да ви "проверя"  Mr. Green





# 137
  • Мнения: 2 959
...абе засега е страхотно дете...
Щтрумпфетче, не само засега, Той винаги ще си бъде Твоят малък Чаровник! Разкошни снимчици си избрала! Много говори малкият Ти мъж а все още няма годинка! Да го нацелуваш по сладките бузки! Hug
Дяволинке, защо са тез зелени емоции?! Аз не се съзтезавам, напротив! Предполагах, че Ти е не просто позната и би държала да Я видиш преди заминаване, все пак сте делили неволи и радости. Ако съм Те подразнила или притеснила или навлязла в ЛПр-во, извинявай, ще внимавам с това което знам и което пиша./ Това го обещах на Майка, преди време, сега и на Теб./. Лек и приятен следобед, Ти желая! Hug
Пепеляшчице, поздравления за изпитният финиш, и дано скоро преборите упоритият конюктивит на Мартинката. Послушай медика и Мамата с опит- нашата вълшебна Вечерница. Hug
Карилиус, мойте най- искрени съболезнования за това което Ви се е случило, но Ти го очакваше, въпреки че болката остава. Лек път утре и целувки за малкото Ти БТР-че! Hug
...защото минах през подобен ад преди известен брой годинки...
Вечернице, значи Ти си човека, който Й трябва- преминал и преболедувал всичко това. Като се видите, прегърни Я от мен, обещай ми, моля Те! Hug А за Госта ни, със сигурност Си права, би трябвало да е доста интересен човек и събеседник, жалко че не сме се засичали. Peace
amymommy, добре дошла отново! Дано имаш повече хубави дни, та да се сещаш и за нас! Много е интересен Хауърд Стърн с тоз трънен венец, привлича нали?! Слушаш ли още Стинг? Hug
Тали Дан, леки работни дни тогава и утре и в събота. Ще имаш по- дълга работна седмичка! Целувки за Вик и Мади! А пълнените медени ябълки, звучат много вкусно! Hug
Майка, приятен нов ден Ти желая, а това с атракционното влакче звучи страхотно. Ти внимавай с тез ферми, миналата седмичка пак от приятелската ферма се беше притеснила малко! Hug

# 138
  • Мнения: 5 183
Ти внимавай с тез ферми, миналата седмичка пак от приятелската ферма се беше притеснила малко! Hug

Права си, но в такава страна живеем - фермерска. Тук извън града излезеш ли, са само поляни, гори, красоти, зеленина, храсталак, пасища ... А и сезона на разходките, излетите и пикниците запо4ва скоро! Сега децата са в пролетна ваканция. Днес полу4их писмо от градината на Томи, 4е ще ги водят в зоологи4еската градина. Тя е огромна и много внушителна. Сигурна съм  4е ще му е много кеф. Той ходи там всяко лято. Миналия път, като ходихме, му разрешиха да храни с листа жирафите от една вишка. Много беше ентусиазиран ... и притеснен.  bowuu

# 139
  • Мнения: 378
Привет Бърборанки-Сладуранки! Hug

Ето ни и нас – пътешествахме два дена и после ми трябваха 4 дена да си влезна в ритъм – то пране, то подреждане пък и доста се изморих, а уж отидохме да си почина Laughing загубила съм явно трейнинг.

Снощи гледах интервю с Terri Irwin, първото, което е направила след смъртта на Steve. Гледах и плаках ли плаках....  Cry Cry Cry Толкова силни и широко скроени хора...., успяващи дори и в най-трагичното да намерят нещо добро - каза, че би й се искало да имат още 10 години заедно, но е по-благодарна, за изминалите 10, защото те са й дали децата й.... и още Много, Много Други Истини за Живота, които наистина те карат да се замислиш и оцениш всички тези Малки-Големи неща, които приемаме просто за Даденост в забързаното си ежедневие.. Стана ми толкова мъчно, а днес цял ден си мисля за това....

Прегръщам Ви!!!! Лек ден!!!

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 07:12 от Rumyana

# 140
  • Мнения: 2 959
...ще ги водят в зоологи4еската градина...Сигурна съм  4е ще му е много кеф...
Майка, а ти заведе ли го на мечтаният цирк? Нали му обеща, преди време?! А иначе за фермите, и тук е така извън града са огромни имения- ферми!  Hug
Румянка, кога ви беше Лайбър деня в НЗ, ходихте ли на парка, както го бяхте запланували? Целувки за Габито. Heart Eyes

# 141
  • Мнения: 2 959
...че би й се искало да имат още 10 години заедно, но по е благодарна, за изминалите 10, защото те са й дали децата й...
Хубави думи, казани за близък човек! Румянка, наистина си имала тема за сериозен размисъл днес! Hug

# 142
  • Мнения: 5 183
Руми, хареса ли ти в Роторуа? Нашия тати обеща да си вземе  по4ивен ден през седмицата и да ни заведе в Whangaparaoa, където ще се возим с влакче, Томи ще язди пони и има ферма атракцион. Тази оферта, оба4е, е актуална само за ваканцията. Ина4е, само в неделя. Странно! А аз през уикенда съм много сложна ... Thinking

Калида, аз да кажа за т.нар. "Лейбър Дей". Той е през Октомври и се върти. Винаги е в понеделник и става Лнг Уикенд. Ако не се лъжа, е третия/или последния/ понеделник на месец Октомври.

# 143
  • Мнения: 378
Калида, ходихме на гейзерите и си прекарахме чудесно. Но както писах, явно съм отвикнала да пътувам, защото ми трябваха няколко дена след това да заредя батериите Laughing Това обаче не пречи да плануваме вече следващо пътуване..., особено в това прекрасно пролетно време.
Labour Day тук е на 23 октомври. Сигурно съм те объркала, като писах на Майка, да се видим СЕГА НА Labour Day, - имах предвид, че той е най-близкия идващ празник, а не че е наближил Simple Smile. Вие имате ли си Ден на Труда?

Това на-дали го интересува някой, но тук горе-долу на деня на труда се засяват доматите, т.е. разсада. Беше ми малко трудно в началото да се ориентирам в обстановката с тези ми ти обърнати сезони. Вече 4-та година ще сеем доматки в нашата малка градинка и дано да имаме урожай като миналото лято...., че в нашето семейство са на голяма почит.

# 144
  • Мнения: 378
Ох, че хубаво Майка. Чудесно сте го замислили. Я сподели кой ден ще ходите, ако не е ТАЙНА Laughing

# 145
  • Мнения: 5 183
Labour Day тук е на 23 октомври.

Ама се върти винаги да е в понеделник, нали?

# 146
  • Мнения: 5 183
Ох, че хубаво Майка. Чудесно сте го замислили. Я сподели кой ден ще ходите, ако не е ТАЙНА Laughing

Томи ще е много щастлив. Ами в кой ден... То ние нямаме голям избор. Уикендите съм заета. В сряда, 4етвъртък и петък Томи е на градина. В понеделника имах уговорка с една мома да ги срещаме, дето живеят наблизо и са на една възраст... Зна4и остава вторник. И все пак, зависи Митко дали ще може да се освободи. Уж обеща.
Ина4е, по Лейбър уикенда ние сме обикновено доста ангажирани, но предимно ве4ер или следобед, защото 2 мом4енца /деца на наши познати/ са родени на 23-4.10, както и приятеля на Митко, и програмата е напрегната. НО е грехота да не сме се видяли още, така 4е трябва да измислим нещо.

# 147
  • Мнения: 378
Да, винаги е в понеделник - май четвъртия понеделник на октомври...

Ами за виждането - като ви се освободи прозорче - свикрай, че ние сме по-неангажирани от вас.

# 148
  • Мнения: 7 914
Добро утро от мен и весел предуикендов ден!  bouquet Hug

Вижте на каква вълна съм на напоследък:




Rumyana, може и да не можете да влезете в крак след пътуването, но поне изживяването си е заслужавало Hug

Тали,
 аз също ще пробвам печените ябълки Hug

# 149
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ха ха,Звезди,умори ме с тези смокини. Joy hahaha Joy  Ама знаеШ ли,4е и аз съм на съЩата вълна.... Party Peace

Общи условия

Активация на акаунт