🤰Февруарски Мами 2021 🤱Тема V

  • 32 817
  • 638
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 283
Благодаря ви!
Добре сме и двамата. Чувствам се добре. Има си болка от шевовете, но се трае.
[/b]
Вчера 19.01 се роди Иваил. 2700, 50 см, точно 5 седмици преди термин, нормално раждане Simple Smile и двамата сме много добре Simple Smile
Честитооо! Да е жив и здрав! Ти как се чувстваш?

# 31
  • Мнения: 191
Вчера 19.01 се роди Иваил. 2700, 50 см, точно 5 седмици преди термин, нормално раждане Simple Smile и двамата сме много добре Simple Smile
Честито малко ангелче!Да ви е жив и здрав  Иваил и само да ви радва!Бързо възстановяване и на мама💖😄

# 32
  • Мнения: 21
Честито бебенцее 💙 Бъдете живи и здрави и много да ви радва!



Skk007 и на теб честито! Желая дълъг и щастлив семеен живот!

За 02.02 всъщност е много хубава дата за поява на момченце, но сте прави, че обществото ни го приело по друг начин. Аз понеже чакам госпожицата сама да си тръгне и не съм и гледала много много дати. Единственото, което съм си харесала е 21.01.21 😁 стискайте палци за утрее. Нейният тати е водолей и много искаше и тя да е, та ще му се сбъднат мечтите за момиче водолей (За да побъркват заедно мама 😂).

Ситуацията при нас е подобна, само, че аз съм Водолей Simple Smile Трябваше да сме Риби (23.02), но поради това, че ще съм секцио ще си имаме момченце Водолей .... за нещастие на таткото, тъй като знае какво е да се живее с такива като нас 😁

# 33
  • Мнения: 102
Честито на Skk07 и Анна. Нека момченцата ви бъдат здрави и на вас бързо възстановяване 💓☺️ Момичета моля ви за съвет. От два дни като ходя по малка нужда буквално си ходя кръв, но не както при зацапване или тапа, а все едно имам нещо бъбречно. Свързах се с моята докторка каза, че може да е песъчинка . На някоя от вас случвало ли се е, нямам болки, но имам дискомфорт в кръста и корема не знам може би бебка притиска тук там нещо, но моля ви за съвет. Толкова съм изплашена, да не е нещо свързано с бебето, че вече не спя по цяла нощ от притеснение 😭 И както не мърда много и много вече направо си откачам. На преглед съм петък

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 15:35 от Моника Георгиева 661885

# 34
  • Мнения: 16
Здравейте момичета, следя темата от доста време.Термина ми е за 10.02,момиченце.
Честити бебчета,нека бъдат живи,здрави и много щастливи!

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Честито Valentina! Бъдете здрави, щастливи и все така нетърпеливи:*

# 36
  • Мнения: 204
Честито на Skk07 и Анна. Нека момченцата ви бъдат здрави и на вас бързо възстановяване 💓☺ Момичета моля ви за съвет. От два дни като ходя по малка нужда буквално си ходя кръв, но не както при зацапване или тапа, а все едно имам нещо бъбречно. Свързах се с моята докторка каза, че може да е песъчинка . На някоя от вас случвало ли се е, нямам болки, но имам дискомфорт в кръста и корема не знам може би бебка притиска тук там нещо, но моля ви за съвет. Толкова съм изплашена, да не е нещо свързано с бебето, че вече не спя по цяла нощ от притеснение 😭 И както не мърда много и много вече направо си откачам. На преглед съм петък

Доколкото знам, но не съм специалист от песачинките боли. Най-добре пробвай да се консултираш с нефролог, може да пробваш да питаш личната ти да те насочи, но според мен не чакай до петък ако си много притеснена.

# 37
  • Мнения: 374
Хематурията е сериозно състояние, което не е за пренебрегване. Според мен трябва да посетите специалист и навреме да се вземат мерки.

# 38
  • Мнения: 93
Ето ме и мен в новата тема.
Честито на Иваил, да бъде палав и здрав, а на мама бързо възстановяване.
Аз съм имама кървене при уриниране и може да се държи на много неща, някои сериозни, някои не толкова, но е трудно да се различи по телефон от къде идва. Аз лично, ако получа по време на бременност не бих чакала и бих се свързала първо с гинеколога си.
При мен преди да се стигне до кървене имаше продължително време други симптоми, като парене, често уриниране и тн. Успех, не се плаши, просто потърси добри специалисти.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 010
Моника Георгиева 661885, как от два дни пишкаш кръв и още не си отишла на лекар и то в 9 месец? Scream
Моят съвет е още утре да си пуснеш стерилна урина, да се видиш с гинеколога ти и да си запишеш час за нефролог. Може да е цистит, може и да е друго, ние няма как да знаем. На мен ми изписаха една хранителна добавка с червена боровинка заради задръжка на урина към единия бъбрек и доста ме облекчава. Попитай за нещо подобно в аптеката.

# 40
  • Мнения: 102
Гинеколожката ми изписа Уринал Експрес 2 пъти по 1. Усещам си бебка рита всичко е ок, но не знам защо е това днес си продължава. Утре сутрин съм на изследвания. Та знаете ли, че пия вече месец Актив Мама плюс омега 3 на Допел Хердс, та витамина е много тъмен на цвят, и като го разтворих с малко топла вода се получи този цвят, който аз ходя по малка нужда. Преди това стомахът ми не го понасяше, а сега не знам може, и да не е от това утре ще видим. Но нямам никъде болка, а да ходя целодневно кръв някак си ми звучи нещо, което не може да го бъде.

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 00:35 от Моника Георгиева 661885

# 41
  • София
  • Мнения: 6 010
Странно е, да. На мен ми се е случвало да имам  розова урина ако съм пила сок от цвекло или съм яла салата с цвекло пак. Пусни си стерилна урина за всеки случай.От кога го пиеш този Уринал?

# 42
  • Мнения: 102
От днес ми го изписа докторката. Според нея е някоя песъчинка, защото и самият канал ме наболява, като пробождане след уриниране. Иначе нямам друго оплакване. Утре сутрин веднага ще пусна изследвания и пълна кръвна картина. Просто тук в нашето градче е толкова трудно, работят до 12 часа лабораториите, а аз вчера като го получих беше късно за изследване, а днес си казах, че може би ще мине, но явно, че няма да мине.

# 43
  • Мнения: 77
Момичета, в 36 седмица бебчо е 2,267  кг. Изостава с 10 дни като растеж и дата на термин. Гинеколожката, при която ще раждам,каза, че има калциране на плацентата. Казаха ми да пия протеин на прах. Има ли някоя, на която бебчето също е по-малко? Викат ме през един ден за запис на тонове. Вчера правих е запис два пъти, защото първия път беше заспало и тоновете бяха равни.

# 44
  • Мнения: 828
Гинеколожката ми изписа Уринал Експрес 2 пъти по 1. Усещам си бебка рита всичко е ок, но не знам защо е това днес си продължава. Утре сутрин съм на изследвания. Та знаете ли, че пия вече месец Актив Мама плюс омега 3 на Допел Хердс, та витамина е много тъмен на цвят, и като го разтворих с малко топла вода се получи този цвят, който аз ходя по малка нужда. Преди това стомахът ми не го понасяше, а сега не знам може, и да не е от това утре ще видим. Но нямам никъде болка, а да ходя целодневно кръв някак си ми звучи нещо, което не може да го бъде.
Този Уринал няма как да ти подейства от 2 хапчета. Щом имаш и дискомфорт след уриниране едва ли е от витамините това. Изследванията ще ти покажат най-точно, тъкмо докато излязат Уринала ще те е облекчил.

Общи условия

Активация на акаунт