Вечер ям като прасе!

  • 6 658
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 311
И аз мога да се побера в XS, ако ме намажете с грес и скоча през джама и ме чакате долу с дънките. Ето има начини. Simple Smile

# 106
  • Мнения: 10 012
Kalina, сподели сантиметри, от там идва. Не от килограмите. При някои е мускул повече, не мазнина.

# 107
  • Мнения: 476
Глосичери, радвам се, че един човек ме разбира Simple Smile Не винаги когато споделяш респекта си към някого и го препоръчваш като човек, който може да помогне на много хора означава, че си нагласен трол с цел да му направи реклама, не знам какво е това мислене, което вадят повечето тук, нищо чудно някои и да си помислят, че аз съм самият влогър и се крия под измислена изстрадала личност, чрез която да си направи реклама Grinning Просто толкова ме възхищава най вече с чистото му сърце и желанието му да помага, втори като него не познавам и то ми идва да споделям респекта си и не да правя реклама, а евентуално повече хора като мен да научат за него на които може да помогне така както не предполагат , че някой е склонен да им помогне толкова дори Simple Smile Повечето инструктори и темподобни ти дават готово меню и те оставят сам да се оправяш, рядко ти отговарят ако имаш въпрос, а този човек е абсолютно противното на това...
Има и още едно такова подобно , което работи с коучинг, Смарт диета се нарича,водено от докторка, но не го признавам , защото  не работи точно по идеята на човекът от Нутризнание.Там пак изключват групи храни и изготвят режими ,а според мен не е това начина и изготвяйки режим на човек ти не го учиш, а го баламосваш.Причината да се подхвана за режим е просто, че бях объркана и не знаех какво да правя сама и исках някой, който да е до мен и да ми казва какво да правя, а инструктора ми взима евтино за тези неща и можех да си го позволя.И 90- дневната диета съм обмисляла, защо ли не я почнах нея, да ме пита човек, там поне се яде всичко и си има и въглехидратен ден със сладка вечеря, ммм Grinning Просто чувах доста негативни отзиви за нея...

# 108
  • Мнения: 493
Анабел   , да ти приличаме на скиорки в групата  , не ни пускай по пързалката. Височина 154 и 60 кг. с очите си искам да видя как ще влезеш в размер xs. Аз съм 158 и съм между 52/53  кг. с финна кост и съм размер м или s. И между другото от години почти всички западни фирми за дрехи са супер умалени, а не обратното.

# 109
  • Мнения: 500
XS само на някой оувърсайз пуловер сигурно, иначе абсурд.
За протокола - 164 см и 53 кг съм и XS не е моят номер със сигурност.

# 110
  • Мнения: 20
И аз имам подобен проблем, благодаря  за полезните съвети Simple Smile

# 111
  • Мнения: 476
Не, никого не пързалям.И аз се зачудих как влизам в XS и явно самите размери някои ги правят по - големи вече оссолсото са по принцип и цитирам мнението на някой , който писа точно по този въпрос в друга тема за отслабване:

Dez,
Размера на дрехите е толкова относителен...

Аз също имам дрехи ХS и панталони 34 мярка, което по дефиниция не би трябвало да е възможно, защото съм 1.75см
Но много марки направиха големи малките номера, за да се чувстват по-добре тези, които ги носят. Нещо като презервативите размер С. Няма такива Simple Smile

Сестра ми има да сваля едно 10кг, но е нисичка. Блузи и рокли XS и стават.

Човек трябва да иска реални неща от тялото си. Ако искам бедрата ми да са 48см, сигурно трябва да сваля още 5кг, но от кръста нагоре ще запиличам на скелет и пропорционално сигурно пак краката ще ми изглеждат много.

Но номерата на дрехите не е добър ориентир..
СподелиПолезно4Цитирай

Реклама
ОтговориСледиСподели

# 112
  • Мнения: 2 571
И аз се чудя как се пъхате в xs. На 160/52; талия 63, ханш 87, бедро 46, прасец 30 - s/ 36 са ми много точно, дори почти невъзможно да вляза, особено в панталон. По-удобно ми е М/38.
Единствено един бял ленен панталон номер 34 ми стана, но беше огромен.

# 113
  • Мнения: 10 012
На 156см и 52кг 88-65-86, влизам в ХС като пич, и е идеално. Не стиска, нито прелива. Зара, Манго, Х&М. Британски 6. Дънки, поли, рокли.
Мускулатура и плътност на костите?
Сори, но М е огромно.

# 114
  • Мнения: 2 607
Аэ съм раэмер ХС също и 171, 58.5 в момента кг, бях ХС и на 61-62 кг до преди няколко седмици (бях качила ноември и декември). Тренирам всеки ден почти по часове, силови, тичане и това от години. Обиколките са важни, не толкова килата. Нося 34 на рокли, панталони и дънки с иэключение на няколко марки, 26 на други дънки, но на теэи с много стреч и 25 ми е пасвал. Талията ми е 60-61 см и С винаги ми е широко на риэи и блуэи и тесни пуловерчета. Нося 70Д, което эначи около 90 см бюст и 70 см подгръдна. Дупето не съм го мерила колко см е в момента, но и то е около ниските 90. На моите кила и ръст има жени иэвън форма, които иэглеждат пълнички дори.
М е чувал, С эа мен също.

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 08:50 от snowwhite12

# 115
  • Мнения: 2 571
Сега като се замисля, аз съм във Франция. Тук мерките са наистина много малки. Ако видите М, няма нищо общо с чувал. Понеже Германия ми е в съседство, често купувам и от там дрехи, и се раждам. Тамошен 38 номер е френски 36, но няма нищо общо - можеш да дишаш в него.
А френския 34 или хс - наистина като го погледнеш си е направо детски. Но често си купувам и дрехи от детски щандове, уж - за 14 годишни - дънки, блузи. Стават ми спокойно, дори леко големи.

# 116
  • Мнения: 493
Тук не става за въпрос кой носи хs или не. Но 60 кг.   при този нисък ръст е невъзможно с някой изключения. Зара, H&M,Bershka  Pull and bear и др., които са основно от този тип са умалени от години. Хайде Анабел пускай снимки да видим нагледно.

# 117
  • Мнения: 829
Оф аз съм с талия 64-65 см. Обиколка на бедро - 50 см. Бюст - около 88см, ханш -87, 88 см. Да, влизам в някои модели XS на някои брандове, но основно нося S и S си е моят размер по принцип. А и в момента не съм в най-добрата си форма. По празниците станах 54 кила и не мога да сваля. Най-много се харесвам на 52 кг, тогава съм много изчистена, даже плочки изкарвам на корема, ама лакомията си каза думата. 😔 Кажете нещо за притъпяване на апетита.
 При мен да хапвам малко не става, защото се отпускам и почвам да набивам шоколади. Най-ефективно ми е да се подложа на глад за няколко дни или само на течности, за да изчистя тези 2-3 кила, но в момента нямам воля за нищо. 😔

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 10:03 от kalina_pehlivanova

# 118
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 267
леле тук сте се събрали бая слабички чудя се защо чета май не съм за тук Simple Smile
И аз смених размера от М на L Simple Smile

# 119
  • Мнения: 2 607
Френското 34 наистина е 1 номер по-малко (но не винаги). Имам едни дънки от преди 10 години, които си пазя за спомен, никога няма да ги хвърля. На Манго са 34 номер и са ми малко тесни. Тоест днешното 34 е малко по-голямо от това преди 10 години.

Както и да е-за притъпяване на апетита помага много ходене гола. :Д Затова и форумът с диети ще гръмне преди лятото, хората се усещат като трябва да се събличат на плажа. Логично не е възможно сега да се отиде на плаж, но според мен помага мисълта за това,снимки по бански пред огледалото, шопинг на дрехи, тренировки по къси панталонки и спортен сутиен пред мъжа ви и т.н. Коремни преси по гол корем или ритници за дупе по къси гащи (или като Зузана :Д) в близост до огледало и на мен ми се отяжда или защото виждам коремът как се подгъва на рулце или като съм в топ форма как добре изглеждам и не искам да се променям. Много, ама много бързо ми действа този метод. Също така ми помага да чета преди-след истории, защото така си припомням колко по-гадно е да имаш да сваляш кила отколкото да ги задържаш.
Не на последно място ми се отяжда като тренирам всеки ден кардио (тичане). Ако преям предната вечер, на сутринта при тичането ще се чувствам тромаво. Мотивира ме мисълта колко яко ще е като дойде лятото и някога пак почнат състезанията по тичане и се изцопам в малко тясно костюмче и плочки и с подобрено време отколкото с шкембе и голямо дупе и цялата в черно, за да прикривам зимната подплата. :Д

Разбира се мотивирам се цяла година с този метод И защото е гадно зимата да си дебел. Много по-яко е зимата да можеш да отидеш спонтанно на почивка и да извадиш супер тяло и да няма нужда да правиш диети и т.н. Дрехите стоят по-хубаво, особено след като през зимата се носят по-обемни неща, пуловери, палта и т.н.

Конкретни храни: от оризовки спира да ми се яде, от зелен или бял чай ароматизиран, от кафяв ориз, от пилешко или телешко филе, от овесени ядки и от кисело мляко.

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 10:44 от snowwhite12

Общи условия

Активация на акаунт