От Германия до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 1

  • 54 045
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 422
Мисля, че проблема с отразяването на пратките с Габиели е смяната на системата им (сайта), което се случи точно на  12.01. Още в Английската тема го коментираха това, за новите пратки след тази дата няма проблем, но всичко което е получено преди тази дата или не е отразено, или е в "неразпознати пратки" Аз опит с това нямам понеже както казах, моята е от тази седмица и е ок, но може при вас това да е проблема .
И аз предлагам да погледнете в "неразпознати", поне има филтър за сортиране по страна на изпращане и няма да е нужно да се ровите с стотици пратки.
Моята пратка, която никъде не е отразена от Габиели като получена при тях, е от 14.01.
А повечето от снимките в неразпознатите пратки са толкова неясни, че изобщо не мога да се ориентирам дали именно моята е сред тях.

# 31
  • Мнения: 144
Само при мен ли нещо днеска цял ден не работи сайта на Габиели?

# 32
  • Мнения: 2 583
Само при мен ли нещо днеска цял ден не работи сайта на Габиели?

И аз пробвах по-рано днес да вляза, но не успях. Това през телефон, от лаптопа не съм пробвала.

# 33
  • Мнения: 422
При мен следобяда работеше сайта, но вечерта - не.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
някой се прави на хакер
https://en.wikipedia.org/wiki/Low_Orbit_Ion_Cannon
а да знаете как се свързва с вас габиели, ако пратката изобщо не се отрази в сайта им, нямам желание да им плащам магизинаж
защото незнам дали ще е с този курс или са е оставели за следващия

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 00:11 от musicdoubl3

# 35
  • София
  • Мнения: 4 493
Получавате имеили със статуса на пратката си. "Пътува с курс ...." Като получите имеил "раздава се" - отивате и си я взимате. До три курса не начисляват магазинаж. Тоест ако не си я вземете, а са получени вече три курса от Германия, то тогава ви начисляват

# 36
# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
Получавате имеили със статуса на пратката си. "Пътува с курс ...." Като получите имеил "раздава се" - отивате и си я взимате. До три курса не начисляват магазинаж. Тоест ако не си я вземете, а са получени вече три курса от Германия, то тогава ви начисляват
ама нали знаеш че в Габиели има пратки които не са отразени дали са получени, според тях отговора им беше - да се надяваме че скоро ще се отразят, 2-3 дена бяхме без работеща система

# 38
  • Варна
  • Мнения: 116
От Габиели,вече начисляват магазинаж от 10-я ден на раздаването на курса,с който е пристигнала вашата пратка.
Аз също чакам пратки ,който са пристигнали в Германия на 13.01 и не са отразени никъде...
От 2009 поръчвам с тях и до сега не съм имала проблеми,надявам се и сега да е така.
А снимките им са под всякаква критика,би трябвало да си ги проверят,защото иначе това упражнение не е полезно за никого:(

# 39
  • Варна
  • Мнения: 12
Здравейте, можете ли да ми предложите магазини за бебешки стоки и хранителни магазини, но с доставка директно до България.
Благодаря предварително 😊

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
От Габиели,вече начисляват магазинаж от 10-я ден на раздаването на курса,с който е пристигнала вашата пратка.
Аз също чакам пратки ,който са пристигнали в Германия на 13.01 и не са отразени никъде...
От 2009 поръчвам с тях и до сега не съм имала проблеми,надявам се и сега да е така.
А снимките им са под всякаква критика,би трябвало да си ги проверят,защото иначе това упражнение не е полезно за никого:(

според мен като пристигне курса от утре, ще трябва да се отразява всичко наново, и ще има някакво забавяне
поне аз утре пак ще им пиша, защото поне името и номера са верни, та дори и да е изчезнало където е регистрирано

# 41
  • Мнения: 190
Пратка получена  от Габко днес, с липсващ парфюм в този вид

# 42
  • София
  • Мнения: 3 853
Пратка получена  от Габко днес, с липсващ парфюм в този вид

ГАБКО не отбелязват ли теглото на получената пратка и я сравнете с написаната от Хермес? Прочетох за проблема ви в Изпитаните сайтове.

# 43
  • софия
  • Мнения: 25 457
От темата ми прави впечатление, че само Габко имат перманентен проблем с пустите му куриери в чужбина. И в Англия, и в Германия. Странна работа и крайно неприятно за клиентите.

# 44
  • Мнения: 190
Пратка получена  от Габко днес, с липсващ парфюм в този вид

ГАБКО не отбелязват ли теглото на получената пратка и я сравнете с написаната от Хермес? Прочетох за проблема ви в Изпитаните сайтове.
Нищо не са отбелязали. Много се ядосах, напоследък покрай курсовете от Англия  много се изложиха но сега това преля чашата. Няма как да приемеш такава пратка, тя кутията беше смачкана  вътре дупка, то е очевадно

Общи условия

Активация на акаунт