От Германия до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 1

  • 54 634
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 19 322
Прилагам снимка.
Скрит текст:
Ами то си пише с червените букви - в това поле не приема цифри и специалните символи

# 721
  • Мнения: 1 379
Здравейте!
Какви са наблюденията ви относно курсовете на Габиели? Има ли шанс, този който тръгва на 19 да дойде в България до 23, че и да си взема пратките от офиса в Пловдив? С английските си спомням, че често ги получавах по-рано, но с немските нямам много опит.
Коледните подаръци закъсняха и все се надявам на някакъв луд късмет да ги взема преди 25-ти 🤯🙈

# 722
  • Мнения: 1 518
По-скоро, не. Ако тръгне на 19, вероятно ще си ги вземете на 28-29. Най-рано 26, но се събират доста неработни дни.

# 723
  • Мнения: 5 281
Здравейте!
Какви са наблюденията ви относно курсовете на Габиели? Има ли шанс, този който тръгва на 19 да дойде в България до 23, че и да си взема пратките от офиса в Пловдив? С английските си спомням, че често ги получавах по-рано, но с немските нямам много опит.
Коледните подаръци закъсняха и все се надявам на някакъв луд късмет да ги взема преди 25-ти 🤯🙈
12.12.2021 г. 22.12.2021 г. Пътува
Това какво ти говори?

# 724
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Ако искам да се свържа с офиса на ГГБГ в Германия, как е най- сигурно? По телефона, по мейл? Искам да ми откажат една поръчка. Дали е възможно? И на какъв език трябва да им пиша?

# 725
  • Мнения: 13 380
Тук им пиши или се свържи по телефона, немския телефон не се вдига.

# 726
  • Мнения: 7 588
Аз вчера им писах по вайбър за една пратка и отговориха. Не помогнаха, но поне отговориха Joy

# 727
  • Мнения: 2 120
Аз говорих скоро на посочения телефон в Германия, българи отговарят.

# 728
  • Мнения: 42
Здравейте,за първи Пит направих поръчка от амазон,чрез шопер.Нещо трябва ли
да регистрирам в сайта на превозвача?Благодаря!

# 729
  • Варна
  • Мнения: 116
Здравейте,за първи Пит направих поръчка от амазон,чрез шопер.Нещо трябва ли
да регистрирам в сайта на превозвача?Благодаря!
Не,не трябва.
Но преди това , трябва да сте се регистрирали,за да имате ID номер от тях,за да свържат поръчката Ви с Вас.

# 730
  • Мнения: 3 922
Аз преди повече от десет години ползвах shopper. След тях - Габиели. Сега отново пуснах от Англия с първите. Тогава отваряха кашоните и преопаковаха, затова ги смених. Дали още работят така? Иначе регистрацията ми стои и пуснах със старото ID.

# 731
  • Мнения: 1 024
На някого случвало ли му се е пратка с едно тегло върху кашона да е регистрирана в сайта на ГГБГ с около 500гр повече и ако да, как процедирате в такава ситуация? Мисля да ги накарам да я претеглят пред мен, когато отида да си я взема.

# 732
  • Мнения: 2 120
Случвало ми се е. Забравих да питам в офиса, но вкъщи теглих и тяхното тегло беше вярното, не на етикета.
Както и последните пратки да ги цепят, от което мен ме тарифират в тяхна полза.
Тръгват курсове в поредни дни, но пратките се получават заедно и реално цената ми се завишава.

# 733
  • SF
  • Мнения: 21 358
За по-малко от килограм не е ли 2.99 лева с ГГБГ?

# 734
  • Мнения: 1 024
Да, 2.99 е. Моята пратка по етикет е 3.700, а в сайта е 4,300 мисля. Нищо чудно и на пакета да е сбъркана, ще ги попитам.

Общи условия

Активация на акаунт