Житен режим на учителя Петър Дънов -13 тема

  • 31 410
  • 434
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Когато бяхме деца си правехме дъвка от жито по полята, като сме ходили на летни бригади Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 39
Здравейтее Simple Smile  аз съм съвсем нова в този режим и надявам се да го изпълня до края, а ако успея мисля да го продължа до 21, но това са високи цели Simple Smile да видя първо как ще съм до сряда.
Може ли да ми кажете, последно с кипнала вода ли се залива житото или със стайна температура, че се обърках. И ако го залея с каквато и да е вода, на сутринта трябва да изпя водата от житото,  която ще е студена вече, тогава горещата вода кога се пие преди тази със житото?
 Да си призная правя режима освен за пречистване на организма и за отслабване! Затова да Ви попитам директно, дали някои от вас има свалени килограми от този режим и в  какъв порядък! Благодаря Simple Smile и успех на всички и слънчева и позитивна година Ви желая Simple Smile

# 92
  • Мнения: 9 645
не четете ли нагоре? житото се покълва, водата от него не се пие. сутрин се пие топла вода с лимон.
за мен не е най-подходящият режим за отслабване - масовото е да се свалят малко килограми, които се връщат /миналата година свалих 1-2 кг, които веднага се възстановиха, но то е нормално при този режим. ММ сваля повечко/. за чистене вече да.

# 93
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
странно, моето не става така.
Защото е по-хубаво покълнало, т.е. държала си го повече време или у вас е по-топло. Преди като ползвах жито, в началото не го дочаквах достатъчно време и ставаше така на дъвка.

Затова да Ви попитам директно, дали някои от вас има свалени килограми от този режим и в  какъв порядък! Благодаря Simple Smile и успех на всички и слънчева и позитивна година Ви желая Simple Smile


Аз си свалям кг 3-3,5 и задържам след захранването около 2 надолу. Всъщност свалям тези които съм качила през зимата.
Ако нещо кача през годината - 2 дни от началото на друг месец житуване и си влизам в мерките.

Харесвам резултата от житния режим по-свеж вид, дори подмладен, по-голяма лекота на движения, енергия, а бе нов човек се чувствам

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 16:16 от ДамаТрефа

# 94
  • Мнения: 9 645
странно, моето не става така.
Защото е по-хубаво покълнало, т.е. държала си го повече време или у вас е по-топло. Преди като ползвах жито, в началото не го дочаквах достатъчно време и ставаше така на дъвка.

може, да. зареждам го вечерта за след ден /от понеделник вечер за сряда/. кисна го за 24 часа в леко топла вода, след което го измивам и оставям влажно. и е покълнало. в нас не е много топло.

# 95
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Опитай преди да минат 24 часа след 18 -20 например и ще видиш що е дъвка.

# 96
  • Мнения: 9 645
ааа, мерси Joy сигурно и стомах ще боли от тази дъвка

# 97
  • София
  • Мнения: 11 746
Днес житото ми беше вкиснало, закусих, отидох да обядвам и греда...
Накиснах за два часа парено жито, защото съм гладна и не мога до утре да не ям нищо. Доста твърдо си е и става на дъвка, ама това е положението.
За утре съм сложила лимец, дано не вкисне и той, че много се разочаровах така.

# 98
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Аз като стане житото/лимеца го прибирам в хладилник и си вадя само дозата за консумиране.

Предопредих да се сменя водата на приблизително 8 часа, понеже времето се затопли и вкисването няма да е изключение. На този интервал аз го прецеждам, измивам, сипвам нова вода и пак захлупвам.

# 99
  • София
  • Мнения: 11 746
Бях я сменила сутринта водата, но у нас явно е по-топло, въпреки че не отопляваме, ще се наложи да го слагам в хладилник сутринта. Мерси за съвета, от утре ще сменя тактиката, иначе рискувам и утре да остана без.

# 100
  • Мнения: 3 025
Аз си намалих дозата жито. Просто 100 грама не мога да изяждам и не мога да се насилвам. За утре съм си накиснала 5 лъжици- това е. Глад иначе не усещам. Главоболие и други странични ефекти нямам.

# 101
  • Varna
  • Мнения: 264
Здравейте,житуващи
аз отпаднах тази вечер.Странното е,че нямах главоболие ,не чувствах глад и 3 дни се чувствах страхотно.Не беше от лакомия по дадена храна,а от чувство на неудовлетвореност и сякаш едно такова тъжно и нещастно настроение защото не мога да усетя вкус.
Истината е ,че освен това,че се чувствах супер съм изхвърлила много вода и може да се стори странно,но виждам резултат в тялото си,макар това да не бе основната ми цел.Кожата на лицето ми стана страшно суха и имах зачервявания,но се радвам много ,че бях част макар и за малко от това.
Казват,че всеки ден нататък е по-лесен и ви  желая всички да се справите и да постигнете желания резултат.
Хубава вечер:)

# 102
  • Мнения: 1 481
Важното е човек да се чувства добре. Житувала си толкова, колкото ти е понесло. Без това смисълът не е да се мъчи човек и да си докарва проблеми. 🙂

# 103
  • Мнения: 144
Здравейте. И аз да се отчета. Започнах режима на 01.02. При сутрешното си теглене кантара показа с - 2 кг. Главоболието изчезна след втория ден, не чувствам глад, но след вчерашния епизод на Черешката на тортата не спирам да мисля за капама 😂😂😂

# 104
  • Мнения: 12 473
Ние днес 10-ден. Събудих с с 500 гр. повече..))
ММ също почна да задържа..
Но иначе сме супер. Аз кипя от идеи и енергия.

Общи условия

Активация на акаунт